Hopaport’tan Sanata Bir Destek Daha Geldi

29/11/2017 11:17

Ankara Ümitköy Musiki Derneği Tsm Korosunun Hopa’da Verdiği Yeşilçam Müzikleri Konseri Ayakta Alkışlandı.


Haber: Hayati AkbaşHopa’da son yılların en muhteşem konseri, konseri izleyenler tarafından ayakta alkışlandı. Hopa Belediye Başkanlığının organizasyonunda gerçekleşen konserin ana sponsoru da HOPAPORT oldu. Yangın söndürme sistemleri, güvenlik ve kurtarma alanlarında faaliyet gösteren SİSAV’ın da destek verdiği konser Hopa Milli Eğitim Bakanlığı konferans salonunda verildi.

Ankara Ümitköy Musiki Derneği TSM Konserini Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Belediye Başkanı Nedim Cihan, Belediye Başkan yardımcısı Ahmet İskender, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın, HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer ve sanatseverler de izledi. 40 Solist ve 10 müzisyen olmak üzere 50 kişiden oluşan koro da koro şefliğini de şef Asım Toker yaptı.

Ankara Ümitköy Musiki Derneği TSM Korosu Hopa konserinde Yeşilçam Şarkılarından oluşan Solo ve Koro Şarkılarına konseri izleyen müzikseverlerde zaman zaman eşlik etti. .

Ankara Ümitköy Musiki Derneği TSM Korosu "Artık Sevmeyeceğim " "Senede Bir gün”' Güller ve Dudaklar ” “Agora Meyhanesi 'Ayrılamayız Artık” 'Kulakların Çınlasın” ''Solgun Yaprakları Islatan Yağmur” gibi birçok Yeşilçam Şarkılarıyla Hopa da Yeşilçam rüzgârı estirdiler.

Konserin sonunda Kazım Koyuncu’nun sesinden DİDO şarkısı koro ve izleyenler tarafından hep birlikte söylendi.

Konserde Belediye Başkanı Nedim Cihan ve HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de koro şefine şahsında tüm koro üyelerine teşekkür ederek Hopa’da unutulmayacak bir konser verdiklerini ileriki yıllarda tekrar kendilerini Hopa’da görmek istediklerini söylediler.

Koro Şefi Asım Tokel’de konser sonrasında Belediye Başkanı Nedim Cihan ve HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’e verdikleri desteklerden dolayı birer teşekkür plaketi verdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 29.11.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa'da Dev Konser...
 » Hopa Semalarında Thm Nağmeleri Yüks...
 » Artvin Hopaspor Ziraat Türkiye Kupa...
 » Artvin Hopaspor Yönetimi Hopaport’u...
 » Hopa Sorunlarını Tartışmaya Başladı...
 » Başkan Cihan Ve Muhtarlardan Hopapo...
 » Başkan Nedim Cihan’a Ziyaretler Dev...
 » Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan...
 » Hopaport’un Önemli Bir Misafiri Var...
 » Artvin’in Gündemi Kruvaziyer Turizm...
 » Başkan Cihan’dan Hopaport’a Ziyaret...
 » Hopaspor Veteranlar Tutulamıyor...
 » Hopaport'un Misafiri Eğitimcilerdi...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Başk...
 » Batum Önemli Bir Kongreye Ev Sahipl...
 » Hopaport’un İstanbul’dan Misafiri V...
 » Hopaport’un Bu Defaki Ziyaretçileri...
 » Artvin’in İstanbul’daki Sesi Gözü K...
 » Hopaport Kan Verdi...
 » Bir Futbol Efsanesi Şenol Birol'un...En Çok Okunan Kültür-Sanat Haberleri
 » İstanbul Devlet Tiyatrosu Artvin’de...