Hopaspor Veteranlar Tutulamıyor

22/03/2016 12:22

Hopaspor Veteran Takımı Pazar Sporu 5-1 Yenerek Liderliğe Yükseldi.


Haber: Hayati AkbaşTürkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Federasyonu Doğu Karadeniz Bölge Şampiyonluğu grubunda yer alan Fındıklı-Pazar-Ardeşen-Arhavi ve Hopaspor un içinde yer aldığı 5 takımlı Veteran Lig müsabakalarındaki karşılaşmalarda heyecan doruğa çıktı.

Son olarak D. Karadeniz Lığı liderlik karşılaşmasında Hopaspor kendi evinde Pazarsporu konuk etti. Hopa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlhan Şenlik ve Hopa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Küçükali ile Hopaspor Başkanı Nedim Koyuncu ile bayan taraftarlarında içinde bulunduğu taraftar topluluğu karşılaşmayı izledi.

Sahaya Hopaspor Teknik direktörü İlyas Beşenek sahayaYıldıray-Bülent-Oğuz-Miraç-Tayfun-Murat-Fatih-Hasan-Cem ve Serkan onbirini çıkartırken yedeklerde de Turgay-Tekin-Zeki-Nizam-Koray-Fatih ve Mehmet kadroda yer aldı.

Pazar Veteranlar çalıştırıcısı Muhammet Günaydın sahaya Temel-Mustafa Biber-Mustafa Bayar-Macit-Selim-Adem-Mehmet-Cengiz ve Ekrem onbirini sürerken yedeklerde de Mustafa-Tolga-İlhami-Engin-Ünal-Ali-Necat-Kamil’e kadroda yer verdi.

Karşılaşma Pazarspor un vuruşuyla başlarken Hopaspor ilk dakikalardan başlayarak karşılaşmaya ağırlığını koydu. Karşılaşmayı izleyen taraftarlarda maç sonuna kadar sahada sergilenen güzel futboldan kendilerini alamazken karşılaşmada Hopaspor Veteranların tecrübeli oyuncularından Cem 3 ve Koray Balcıoğlu’nun da 2 güzel golünü alkışladılar. Konuk ekip Pazarsporun tek golunude karşılaşmanın son dakikalarında Mehmet Ali Terzi’nin ayağından buldular.

Hopaspor başkanı Nedim Koyuncu karşılaşma sonunda yaptığı değerlendirmede “Veteranlarımız tecrübelerini sahaya yansıttılar. Karşılaşmada farklı bir skorla sahadan galip ayrılmasını ve grupta da liderliğe yükselmesini bildiler. Kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Küçükali de Hopaspor veteran takımını kutlayan isimler arasındaydı. Küçükali Hopa Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak Veteranlara destek olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini açıkladı.

Karşılaşma öncesi HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’i ziyaret eden Hopa Veteran takımı, lig ve takım hakkında Özer’e bilgi verdiler. Özer’de böylesine çeşitlilik içinde Hopa Veteranların iddialarını liderlik aşamasına kadar sürdürebilmelerinin sevindirici olduğunu, takıma destek olacaklarını söyledi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 22.03.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa, Spora Ve Eğlenceye Doydu...
 » Hopaport’un İstanbul’dan Misafiri V...
 » Başkan Cihan’dan Hopaport’a Ziyaret...
 » Başkan Cihan Ve Muhtarlardan Hopapo...
 » Başkan Nedim Cihan’a Ziyaretler Dev...
 » Arhavi Myo Öğrencileri Hopaport’ta...
 » Hopaport’un Önemli Bir Misafiri Var...
 » Hopaport'un Misafiri Eğitimcilerdi...
 » Hopa Tso’dan Hopa-batum Demiryolu P...
 » Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Heki...
 » Hopaport Kan Verdi...
 » Hopaspor Veteranlardan Kaymakam Özk...
 » Hopa’da, İşte Futbol Aşkı Bu Dedirt...
 » Ciner Grubu Halı Saha Futbol Turnuv...
 » Hopaport Futbol Takımı Yarı Finalde...
 » Hopalı Beşiktaşlılar Şampiyonluk Ge...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Hopa Tso Yönetimi Hopaport’u Ziyare...
 » Dünya Gazetesi Artvin Ve Hopa’da...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...
 » Kayak İl Birinciliği Müsabakaları...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...