Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mutlugil Hopa’ya Geldi

10/03/2015 09:48

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil Ve Y.k.üyesi Mehmet Çakmak Hopa’ya Gelerek Bir Dizi İncelemelerde Bulundular.


Haber: Hayati AkbaşTürkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil ve Y. K. üyesi Mehmet Çakmak Hopa’ya gelerek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundular. Hopa’da yıllarını Voleybol sporuna atamış yakın dostları İbrahim Dağıstanlı tarafından karşılanan Mutlugil ve Çakmak Hopa Voleybol arenada incelemelerde bulundular.

Hopa Belediye Başkan yardımcısı Ahmet İskender ve HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer ile de bir araya gelen Federasyon Başkanı Özkan Mutlugil ve Asbaşkan Mehmet Çakmak” Hopa’da Voleybol adına bu güne kadar Sayın İbrahim Dağıstanlı dostumuz ve HOPAPORT’un verdiği desteklerle güzel çalışmalar yapıldı. Bu çalışmalar sayesinde spora ve özellikle Voleybol sporuna gönül vermiş bir ilçe olarak Hopa’nın genç kuşağını da Voleybol sporu ile daha iç içe getirme anlamında neler yapabilirizi yerinde görmek, bilgiler almak adına Hopa’ya geldik. Sıcak ve samimi bir karşılama ortamında bulundukları için Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet İskender’e, HOPAPORT Genel Müdürü Sayın Meriç Burçin Özer’e, ve Sayın İbrahim Dağıstanlı dostumuza teşekkür ederiz.

Gönlümüz Hopa’da bize tesis yapabileceğimiz imkânların sunulmasıdır. İlk etap da bir Voleybol kortunu arenanın müsait olan bir alanına kurmak istiyoruz. Yılın 9 ayı açık olacak bu kortta okullarımız Beden eğitimi öğretmenleri öğrencilerle birlikte Beden Eğitimi derslerini yapabilirler, Voleybol severler bu kortta maçlar oynayabilirler.

Bu yıl Türkiye Plaj Voleybol Şampiyonasının önemli bir ayağını yine Hopa Festivali kapsamında Hopa’da yapacağız. Hopa Belediyesine ve HOPAPORT’a bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Hopa Belediye Başkan yardımcısı Ahmet İskender’de Federasyon Başkanı ve As Başkan Çakmak’ı Hopa’da görmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek ”Sayın Başkanın Hopa’ya bakışı ve Hopa’da sporun gelişimi adına söyledikleri güzel sözler için teşekkür ediyorum. Biz her öneri ve teklife açık bir belediyeyiz. Nitekin bu yılki Hopa festivali kapsamına Plaj Voleybolunu da kaldığı yerden devam etmesi anlamına almış bulunuyoruz. Konuyu sayın başkanımıza ileteceğim. En kısa sürede Belediye meclisimizden konu ile ilgili kararı geçirme adına çalışacağım. Ben bu güzel öneriler için bir kez daha Hopa halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de “İbrahim bey ilçe adına güzel çalışmalar yapıyor ve yılların verdiği tecrübe ile kazandığı dostlukları ve dostlarını Hopa’ya davet ediyor. Sizde bu güzelliklerden birisiniz İlçemize Hoş geldiniz. Biz HOPAPORT olarak eğitimde ve başka alanlarda olduğu gibi, spor alanında da bizden talep edilen her makul talebi değerlendirmeye alıyor ve destekliyoruz. Çalışmalar kapsamında desteklerimiz devam edecektir. Tekrar Hopa’ya bakış açınız ve destekleriniz için teşekkür ediyorum. ” diye konuştu.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil Belediye Başkan yardımcısı Ahmet İskender’e, , Y. K. üyesi Mehmet Çakmak’da HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’e Federasyonun rozetlerini taktılar. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil ve Y. K. üyesi Mehmet Çakmak ve İbrahim Dağıstanlı daha sonra Batum’a geçerek Spor Bakanı ile bir görüşme gerçekleştirdiler ve ardından Hopa’ya döndüler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 10.03.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Plaj Voleybol Turnuvasına Hazı...
 » Hopa Plaj Voleybol Turnuvasına Hazı...
 » Hopa’da Gündem Kruvaziyer Turizmi...
 » Başkan Nedim Cihan’a Ziyaretler Dev...
 » Başkan Cihan’dan Hopaport’a Ziyaret...
 » Hopaport’un İstanbul’dan Misafiri V...
 » Başkonsolos Nohasi’den Hopa’ya Ziya...
 » Hopa’nın Ve Hopaport’un Gündemi Kru...
 » Hopa’nın İzmir Menemen’den Misafirl...
 » Hopa’nın Gündemi Demiryolu - Osb Ve...
 » Hopa’nın Iğdır’dan Misafirleri Vard...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Hopa Heyeti Ankara’ya Çıkarma Yaptı...
 » Hopa İş Dünyası İran’a Çıkartma Yap...
 » Hopa'ya Plaj Voleybolunun Yıldızlar...
 » Hopa Tso’dan Hopa-batum Demiryolu P...
 » Hopa’da, İşte Futbol Aşkı Bu Dedirt...
 » Ktü Deniz Bilimleri Fakültesi Hopap...
 » Hopa Tso’nun Misafirleri Vardı...
 » Hopaport’un Çevreye Duyarlı Girişim...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopa Tek Ses, Tek Yürek Olarak Hopa...
 » Atılan Parke Taşı, Emniyet Amirinin...
 » Artvin Hopaspor Kendi Evinde Yine D...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde 3. Haf...
 » Hopaspor Namağlup Ünvanını Kars’ta...
 » Bilal Çebi, "Ben Hopaspor'un Başarı...
 » Artvin Hopaspor Dayanışma Yemeği Ar...
 » Hopaspor Yönetiminden Başkan Hekimo...
 » Filenin Atmacaları Namağlup 9. Maçı...
 » Artvin Amatör Lig Karşılaşmalarında...