Hopaport’un İstanbul’dan Misafiri Vardı

26/06/2014 09:21

İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı Y.k. Başkanı Hakan Bekar Hopaport Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’i Makamında Ziyaret Etti.


Haber: Hayati Akbaşİstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı Y. K. Başkanı Hakan Bekar HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’i makamında ziyaret etti. Genel Müdür Özer tarafından sıcak bir ortamda karşılanan Başkan Bekar “Hopa’ya her gelişimde Hopa Limanında yaşanan gelişme ve hareketliliği gördükçe seviniyor ve şahsınızı ziyaret etme gereği duyuyorum. Hopa Limanının gelişmesi-büyümesi ülkemize, İlimize ve Hopa’ya ciddi artı değerler katıyor ve katmaya devam ediyor. Başarınız için tüm ekip arkadaşlarınızı ve şahsınızı tebrik ediyorum” dedi.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de Hakan Bekar’ı limanlarında görmenin mutluluğunu yaşadığını ifade ederek “Hoş geldiniz” dedi. Son Genel kurulda yeniden başkan seçilen Hakan Bekar’ı tebrik eden Özer çalışmalarında başarılar diledi. Özer” Artvin’in yükselen bir değeridir Hopa Limanı. Buradaki hareketlilik devam ettiği sürece il ekonomisine de ciddi artılar katmaya devam ediyoruz. Biz projeleri ve hedefleri olan bir kurumuz. Bu proje ve hedeflerimizin hemşerilerimize en geniş şekilde duyurulması ve sahiplenilmesi sağlamak da sizin gibi STÖ’lerine de düşüyor. Biz Hopa-Batum Demiryolu projesi olsun, HOPAPORT’a Kruvaziyer gemilerinin gelmesini sağlamak olsun, Organize Sanayi Bölgesi kurulması olsun Hopa TSO ile koordineli bir çalışma sürdürüyoruz. Bu çalışmalarda sizlerin de bizlere desteğini önemsediğimizi bilmenizi isteriz” dedi.

İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Hakan Bekar’da “bahsedilen projelerin hayata geçirilmesi demek Artvin’de ve ilçelerinde istihdam yaratma, ekonomik hareketlilik ve İl ekonomisinin büyümesi demektir. Artvin’i ve Artvin’in ekonomik değerlerini savunmak ve sahiplenmekde her zaman önceliklerimiz arasındadır. Bizden istenecek her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu da bilmenizi isteriz” dedi.

Bekar daha sonra İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfının çalışmaları hakkında Genel Müdür Özer’e bilgi verdi. Bekar, bu dönem önceliklerinin İstanbul’da bir Artvin evinin kurulması olduğunu söyledi. Bu konuda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’tan destek istediklerini ifade eden Bekar “Daha önce elimizde olan bir arsanın satımından doğan bir kaynağımız var. Vakfımıza ve Artvinlilere uygun yerde bir arsa temin edebilirsek hemen çalışmalara başlayacağız. Vakıf olarak il’de önemli bir boşluğu dolduruyoruz. İstanbul’daki tüm İl ve ilçe dernekleri ile koordine içindeyiz. Biz İstanbul’da Artvin’in sesi olmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaret sıcak dost sohbeti ortamında sona ererken karşılıklı başarı dilekleri ile sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 26.06.2014 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopaport’tan Hopa Tso’ya Ziyaret...
 » Arhavi Myo Öğrencileri Hopaport’ta...
 » Hopa’nın Ve Hopaport’un Gündemi Kru...
 » Artvin’in Gündemi Kruvaziyer Turizm...
 » Hopa Tso’nun Misafirleri Vardı...
 » Hopa’ya Yardımların Ardı Arkası Kes...
 » Artvin’in İstanbul’daki Sesi Gözü K...
 » Başkan Nedim Cihan’a Ziyaretler Dev...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Başkonsolos Nohasi’den Hopa’ya Ziya...
 » Hopa’da Gündem Kruvaziyer Turizmi...
 » Hopa Tso’dan Hopa-batum Demiryolu P...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Heki...
 » Hopa Tso’nun Bu Defaki Ziyaretçisi...
 » Dünya Gazetesi Artvin Ve Hopa’da...
 » Hopa’nın Iğdır’dan Misafirleri Vard...
 » Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan...
 » Hopaport Futbol Takımı Yarı Finalde...
 » Bayraktutan Hopa Limanında...
 » Hopaport Sloganını Arıyor Yarışması...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...