Artvin’in İstanbul’daki Sesi Gözü Kulağı Onlar

15/05/2013 11:34

İstanbul Artvin’liler Hizmet Vakfında Yeni Dönemin İlk Ziyaretçisi Oldu.


Haber: Hayati AkbaşHOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer Deniz Ticaret Odası kongresi için gittiği İstanbul’da Artvinlilerin buluştuğu ve Artvin sorunlarına sahip çıkarak kamuoyu oluşturulmasında önemli bir rol oynayan Artvinliler Hizmet Vakfını ziyaret ederek, göreve yeni seçilen yönetim kurulunu tebrik etti ve başarılar diledi.

Vakfın İstanbul Mecidiyeköy’deki merkezine yapılan ziyarette Vakıf Başkanı ve kendisi de Hopa’lı olan Başkan Hakan Bekar, Başkan Vekili Akın Varan, Başkan Yardımcısı İlter Turan ve vakıf Saymanı Muzaffer Sert tarafından karşılandı.

İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Hakan Bekar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ‘Artvinliler Hizmet Vakfının yönetimi 28. 04. 2013 tarihindeki olağanüstü genel kurulda değişti. Yeni yönetimin ilk ziyaretçisinin de Bölgemizin, İlimizin ve şirin Hopa’mızın önemli kurumlarından olan Hopa Limanının Genel Müdürü Sayın Meriç Burçin Özer’in olması bizi daha da sevindirdi. Sayın Özer’e vakfımıza Hoş geldiniz” diyorum’ dedi.

Hakan Bekar vakfın 20 yıllık kuruluş tarihinin son 10 yılında aktif olarak görev aldığını ve vakfın başarısı için çalıştığını ifade ederek “Bugün nöbet bayrağı bizim elimizde. Bizde alnımız ak, başımız dik vakfımızın başarısı için elimizden gelen çabayı göstermek için buradayız” dedi.

Genel Müdür Özer’de kendisine gösterilen sıcak karşılama için teşekkür ederek yeni seçilen yönetime başarılar diledi. Özer Hopa limanında yapılan çalışmaları anlatarak, HOPAPORT olarak ciddi projeler peşinde koştuklarını, iddialı çalışmalarla önümüzdeki yıllarda HOPAPORT’un isminin sıkça duyulacağını, HOPAPORT olarak sanatsal, kültürel, sportif alanda çeşitli etkinliklere destekler vermeye devam ettiklerini ifade etti. HOPAPORT’un başarısı ve iş potansiyelinin artırılmasının Artvin ekonomisini bir bütün olarak olumlu etkilediğini herkesin bilmesinde fayda gördüğünü ifade eden Özer Başkan Hakan Bekar ve yeni yönetime bundan sonraki görevleri süresince başarılar diledi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 15.05.2013 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Başkan Cihan Ve Muhtarlardan Hopapo...
 » Hopaport’un Bu Defaki Misafirleri Ö...
 » Başkonsolos Nohasi’den Hopa’ya Ziya...
 » Hopa Sorunlarını Tartışmaya Başladı...
 » Hopaport’tan Hopa Tso’ya Ziyaret...
 » Hopaport’un İstanbul’dan Misafiri V...
 » Hopa Tso Yönetimi Hopaport’u Ziyare...
 » Hopaport’un Bu Defaki Misafirleri Ö...
 » Hopa Nuri Vatan Anadolu Lisesi Kari...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Arhavi Myo Öğrencileri Hopaport’ta...
 » Kars Kongre Merkezi Olmaya Doğru Gi...
 » Hopaport'un Misafiri Eğitimcilerdi...
 » Hopa’nın Iğdır’dan Misafirleri Vard...
 » Chp Milletvekili Bayraktutan Hopa L...
 » Başkan Cihan’dan Hopaport’a Ziyaret...
 » Hopa’da Kruvazör Turizmi Masaya Yat...
 » Breakbulk Türkiye 2014 Organizasyon...
 » Limancılar İki Gün İstanbul’a Demir...
 » Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Arhavi Bir Çınarını Daha Kaybetti...
 » Kemalpaşa’ya 150 Yataklı Bölge Hast...
 » Hopa İlçe Emniyet Müdürünü Allah Ko...
 » Lüks Artvin Seyahat Mercedes'i Terc...
 » Borçkaspor’dan Hopaspor'a Destek...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Tamamlandı...
 » Kaymakam Görükmez’den Hopaspor Futb...
 » 7,7 Milyar Liralık 375 Eser Hizmete...
 » Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güv...
 » Koop 2017 Fuarı...