Artvin Hopaspor Yönetimi Hopaport’u Ziyaret Etti

29/06/2017 11:29

Artvin Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak Ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hopaport’u Ziyaret Etti.


Artvin Hopaspor Yönetimi Hopaport’u Ziyaret Etti

Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopaspor kulübü yönetim kurulu 2017-2018 sezonu öncesi başkan Mubin Çakmak ile birlikte Kaymakam Görükmez, Hopa ve Kemalpaşa Belediye Başkanları, siyasiler ve STÖ’lere peş peşe bir dizi ziyarette bulundular.

Hopaspor Yönetimi kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’i de ziyaret ettiler. Misafirlerini toplantı salonunda karşılayan Genel Müdür Özer konuklarına” Sizleri limanımızda görmekten büyük mutluluk duyduk, Hoş geldiniz” dedi.

Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak sıcak karşılama için Genel Müdür Özer’e teşekkür ederek “Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Genel kurulumuzu ve yönetim kurulu görev dağılımını yaptık. Her bir arkadaşımızla başarı için elimizi taşın altına koyduk, kolları sıvadık ve yola çıktık. Yeni Hocamızla anlaştık, Hopa sporun hedefine ulaşması için transfer çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.

Hopa gerçekten spordan siyasete, ticaretten turizme seve seve hizmet edilecek ülkemizin nadide özeliklerine sahip bir İlçe. Bizde işin spor ayağında yola çıktık ve bu sezon Hopa sporumuzu ilçemizin 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın kucaklamasını istiyoruz. Bunun yanında kurum ve kuruluşlarımızın da Hopaspor’a maddi ve manevi desteğini sağlamak içinde bu ziyaretlerde bulunuyoruz.

HOPAPORT İlçemizin için gerçekten önemli bir kurum. İstihdam yaratmada, çalışanlarına sağladığı imkânlarla ve özelikle sektör bağlantılı kişi ve işyerlerine sağladığınız imkânlarla bizim için bir değersiniz. Bunun yanında spora-eğitime verdiğiniz desteklerde bizleri sevindiriyor. HOPAPORT her dönem Hopa spora sahip çıkmış ve desteklemiştir. Bizler bunun içinde teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde sizleri şeref tribününde-yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de “Ciner grup Başkanımız sayın Turgay Ciner, her dönem Hopa spora destek olmuştur, Önceki Genel Müdürümüz Hopaspor Başkanlığı yapmıştır. Yani biz her ne kadar ticaretin yoğunluğunu yaşasak da sizlerle içiçe olduk ve desteğimiz hep oldu ve bundan sonrada olacak. Zor bir işi üstlendiniz ama sizlerde gördüğüm başarma azmi beni fazlasıyla sevindirdi. Gönülden başarılar diliyorum. Müsait olduğum her zaman o tribünde olacağım ve takımımızı destekleyeceğim. Ziyaretiniz için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret Başkan Mubin Çakmak’ın Genel Müdür Özer’e teşekkür plaketi vermesi ardından karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri ile sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 29.06.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Başkan Cihan’dan Hopaport’a Ziyaret...
 » Hopa’da Turizm Adına Önemli Bir Adı...
 » Hopaport’un İstanbul’dan Misafiri V...
 » Arhavi Myo Öğrencileri Hopaport’ta...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Başk...
 » Hopaport’tan Hopa Tso’ya Ziyaret...
 » Hopaport’un Önemli Bir Misafiri Var...
 » Hopaport Kan Verdi...
 » Hopaspor Veteranlar Tutulamıyor...
 » Başkan Nedim Cihan’a Ziyaretler Dev...
 » Hopaport'un Misafiri Eğitimcilerdi...
 » Dünya Gazetesi Artvin Ve Hopa’da...
 » Başkan Cihan Ve Muhtarlardan Hopapo...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Heki...
 » Hopa Tso’dan Hopa-batum Demiryolu P...
 » Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Hopaport’un Bu Defaki Konuğu Kemalp...
 » Başkonsolos Nohasi’den Hopa’ya Ziya...
 » Hopa’da Kruvazör Turizmi Masaya Yat...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Masterler Bu Yıl Da Şampiy...
 » Karate Artvin İl Birinciliği Arhavi...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...