Artvin'de Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası Yapıldı

12/02/2018 14:39

Türkiye Voleybol Federasyonu (tvf) Tarafından Bu Yıl İlk Kez Düzenlenen Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası Sona Erdi.


Haber: Hayati AkbaşTürkiye Voleybol Federasyonu tarafından bu yıl ilk kez Artvin Belediyesi'nin ev sahipliğinde Kafkasör Yaylası'nda düzenlenen TVF Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası, oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Aleyna Vence/Bugra Eryildiz ikilisine madalyalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Artvin Valisi Ömer Doğanay verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Öykü Kamuran Keskin - Aysu Ceylan ikilisi madalya ve kupalarını Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim'den aldılar.

Turnuvanın üçüncüsü olan Belinay Sarı - Remziye Başak Uyanık ikilisine ise madalya ve kupalarını; TVF Plaj Voleybolu Komisyonu Üyesi İbrahim Dağıstanlı verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Murat Giginoğlu - Hasan Hüseyin Mermer ikilisine ise madalyalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Artvin Valisi Ömer Doğanay verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Yusuf Özdemir - Ali Cebeci ikilisi madalya ve kupalarını Artvin Garnizon Komutanı Piyade Albay Abdurrahman Cengiz Çerçi'den aldılar.

Turnuvanın üçüncüsü olan Ali Berke Sağır - Sefa Urlu ikilisine ise madalya ve kupalarını; TVF Merkez Hakem Kurulu Üyesi İbrahim Tarun verdi.

TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Artvin Belediyesi ev sahipliğinde TVF tarafından ilk kez düzenlenen Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası'nda organizasyonun gerçekleşmesinde öncü olan ve büyük katkıları olan Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’e, organizasyona ev sahipliği yapan ve harika bir organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan Artvin Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocatepe’ye ve organizasyonun gerçekleşmesi için her türlü katkıyı ve desteği esirgemeyen Artvin Valisi Ömer Doğanay’a günün anısına şükran plaketi takdim etti.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ise; organizasyonun gerçekleşmesinde öncü olan ve bizzat görev alan TVF Plaj Voleybolu Komisyonu Üyesi İbrahim Dağıstanlı’ya, organizasyonun gerçekleşmesinde öncü ve büyük katkıları olan Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’e, organizasyonun Artvin’e gelmesini ve organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş’a ve organizasyonun gerçekleşmesi için her türlü katkıyı ve desteği esirgemeyen Artvin Valisi Ömer Doğanay’a günün anısına şükran plaketi takdim etti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 12.02.2018 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Kar Voleybolu Erciyes Etabı'nda Ödü...
 » Hopa’da Nefes Kesen Plaj Voleybolu...
 » Sinop’da Şampiyonun Adı Hopaport Ek...
 » Hopa’da Plaj Voleybolu Heyecanı Baş...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Türkiye Şampiyonu Artvin Halk Oyunl...
 » Hopa Pro Beach Volley Plaj Turnuvas...
 » Gelenekler Yeniden Yaşatılırken, Ya...
 » Artvin'de Sarıkamış Şehitlerini Anm...
 » Kar Voleybolu Heyecanı Bursa Uludağ...
 » Artvin’deki İlk Tanıtım Fuarına Yoğ...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » Hopa'da Plaj Voleybolu Büyülüyor...
 » Voleybol'da Mutlu Son...
 » Arhavi'de Briç Şenliği Sona Erdi...
 » Artvin Yılın Engelsiz Şehri...
 » Artvin Valiliği, Gözü Yaşlı Aileyi...
 » Bitlisli Folklorcular Hopa'da Alkış...
 » Artvin’de Köydes Projesi Tahsisat K...
 » Artvin’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayram...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...
 » Hopa Engereği Ve 20 Tür Koruma Altı...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Kon...
 » Hopa Belediyesi Makine Parkı Güçlen...