Hopa’da Nefes Kesen Plaj Voleybolu Turnuvası Sona Erdi

03/08/2015 08:19

Pro Beach Voley Hopa Ayağında Erkekler Ve Bayanlarda Birincilikleri Marmara Kolonya Oyuncuları Kazandı.


Haber: Hayati AkbaşTVF Pro Beach Tour Hopa Grand Slam Plaj Voleybolunda heyecan dolu final karşılaşmaları ardından sona erdi. . Artvin Valisi Kemal Cirit, Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güven, Ayder Su Genel Müdürü Cemil Akbeniz, Marmara Kolonya Genel Müdürü Nadir Yorgun’da final karşılaşmalarını izlediler.

Türkiye Voleybol Federasyonundan Lig Kurulu Başkanı Selahaiddin Süleymanoğlu, TVF Y. K. üyesi Ahmet Göksu, TVF Plaj Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci, Basın sorumlusu Gürkut Gürsoy ve kalabalık bir teknik ve hakem kadrosu ile Turnuvanın hatasız bir organizasyonla sona ermesini sağladı.

Karşılaşmaların yapıldığı Hopa Festival Arenanın2. 500 kişilik tribünlerini dolduran Hopalılarda oynanan birbirinden heyecanlı karşılaşmalarda alkışları ile oyuncuları motive ettiler.

8 Bayan 15 Erkek takımının katılımıyla başlayan Hopa Grand Slam'de 5 gün süreyle heyecanlı karşılaşmalar oynandı. Turnuvanın son gününde oynanan final karşılaşmasında Marmara Kolonya ekibi Marija-Milena ikilisi Estonya’dan Kristel-Anet ikilisini 2 set üst üste kazanarak şampiyonaya adını yazdırdılar.

Erkeklerde de yine Marmara Kolonya oyuncuları Sakıp-Hakan ikilisi Selçuk –Koray ikilisini 3 sette yenerek Turnuvanın şampiyonu oldular.

ÖDÜL TÖRENİ

Erkeklerde 3. olan Ömsan Isıtma Soğutma takımı sporcuları Hasan Hüseyin Mermer ve Sefa Urlu’ya madalyalarını TVF Pro Beach Tour Hopa Grand Slam etap sorumlusu İbrahim Dağıstanlı, ödül çeki ve kupalarını ise Ayder Su yönetim kurulu üyesi Cemil Akbeniz verdiler. İkinci İba Kimya takımı sporcuları Selçuk Şekerci ve Koray Baytemur’a madalyalarını Hopaport Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, ödül çeki ve kupalarını ise Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan verdiler.

TVF Pro Beach Tour Hopa Grand Slam şampiyonu olan Marmara Kolonya takımı sporcuları Sakıp Karalı ve Hakan Göğtepe’ye madalyalarını Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan takdim etti. Şampiyon takıma hediye çeki ve kupalarını Artvin Valisi Kemal Cirit verdiler.

Bayanlarda üçüncü olan Marmara Kolonya takımı sporcuları Svetla ve Irena ilikilisine madalyalarını TVF Pro Beach Tour Hopa Grand Slam etap sorumlusu İbrahim Dağıstanlı, ödül çeki ve kupalarını ise Marmara Kolonya Genel Müdürü Nadir Yorgun verdiler.

2. olan Kristel Kiens – Anet Hollas’ın madalyalarını Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek verirken ödül çeki ve kupalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Lig Kurulu Başkanı Selahaddin Süleymanoğlu takdim ettiler.

TVF Pro Beach Tour Hopa Grand Slam şampiyonu olan Marmara Kolonya takımı sporcuları Marija M. – Milena M. İkilisine madalyalarını Hopaport Genel Müdürü Meriç Burçin Özer verdi. Şampiyon takıma ödül çeki ve kupalarını Artvisn Valisi Kemal Cirit ile Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göksu birlikte takdim ettiler.

Turnuvanın erkekler ve bayanlar final karşılaşmaları NTVSPOR kanalından canlı olarak yayınlandı.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 03.08.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa'da Düzenlenen Turnuvada Finali...
 » Hopa'da Plaj Voleybolu Heyecanı Baş...
 » Hopa'da Plaj Voleybolu Heyecanı Büt...
 » Hopa' Da Muhteşem Final...
 » Sinop’da Şampiyonun Adı Hopaport Ek...
 » Hopa Plaj Voleybolu Bütün Heyecanı...
 » Hopa’da Plaj Voleybolu Şöleni Devam...
 » Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan...
 » Hopa'da Plaj Voleybolu Coşkusunu Ya...
 » Hopa'da Heyecan Dorukta...
 » Hopa’da Yapılacak Turnuva Sinop’da...
 » Hopa'ya Plaj Voleybolunun Yıldızlar...
 » Hopa Plaj Voleybol Turnuvasına Hazı...
 » Hopa Plaj Voleybol Turnuvasına Hazı...
 » Ankara'da Artvin'liler Bayramlaşmad...
 » Hopa'da Chp'de Bayramlaşma...
 » Yol Olmadığı İçin Cenaze 1,5 Km Omu...
 » Hopa’da Heyecan Sona Erdi...
 » Tvf Pro Beach Tour-hopaport Etabı K...
 » Hopa’da Plaj Voleybolu Heyecanı Yaş...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor Çatıksu’ya Gol Oldu Yağdı....
 » Arhavi'ye Efeler Ligi'nden Takviye...
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...