Sinop’da Şampiyonun Adı Hopaport Ekibi Oldu

20/07/2014 11:32

Turnuva’da Erkeklerde Hopaport Takımı Murat Giginoğlu Ve Volkan Göğtepe Şampiyon Oldu.


Haber: Hayati AkbaşSinop Belediyesi’nin ana sponsorluğuna teknik destek veren HOPAPORT ve MEDICANA Samsun Hastanesi’nin sağlık sponsorluğu ile kentin önde gelen firmalarından BTA Beyaz İnşaat, BCB Gıda, Kayıkçıoğlu Otomotiv A. Ş. , Sonax Özen, SONTUN İnşaat, Doğuş Market, Canlar Gıda Mahmut Kuyumculuk, Beyzadem, Karepen ve daha bir çok firmanın kaynak aktararak gerçekleştirilen PRO Beach Tour 2014 Sinop Etabı üçüncü gün oynanan yarı final, üçüncülük ve final maçları ile tamamlandı.

Karşılaşmayı Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, TVF Başkan Vekili Mustafa Ekşi, Hopa Belediye eski Başkanı Turan Kasımoğlu, HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, HOPAPORT Terminal Müdürü İbrahim Dağıstanlı ve Sponsor firma yöneticileri birlikte izlediler.

İlk iki gün sonunda sonun yarı finale kalan takımlar finale çıkmak için mücadele ettiler.

Bayanlarda günün ilk finalisti Seda-Merve çiftini 2-1 yenen ANAR SPA takımından Fatma – Burcu oldu. ANAR SPA takımının finaldeki rakibi ise İzolda – Tinatin ikilisini yenen Estonyalı Kristel – Kadri ikilisi oldu.

Erkeklerde ise günün ilk finalistini belirleyecek maçta HOPAPORT Takımından Volkan – Murat, Selçuk – Hasan iklisini 2-0 yenerek finale kaldılar. Günün Erkeklerde ikinici yarı final maçında ise Hakan- Caner çifti, Emir – Berke çiftini 2 – 0 yenerek adlarını finale yazdırdılar.

Yarı finallerin ardından bayanlar üçüncülük maçını İzolda – Tinatin çiftine karşı başarılı bir oyunla 2 – 0 kazanan genç voleybolcular Seda – Merve turnuvayı üçüncü olarak tamamlarken İzolda –Tinatin çifti ise dördüncü oldular.

Bu maçın ardından Erkeklerin üçüncülük maçı oynandı. Selçuk – Hasan çifti ile Emir – Berke arasında oynanan maçta rakibine 2 – 0 üstünlük sağlayan Selçuk – Hasan çifti üçüncü olurken, Emir – Berke çifti de ise dördüncü oldular.

Sinop’ta günün ilk final maçı Erkeklerde HOPAPORT Volkan / Murat - Hakan / Caner arasında oynandı. Karşılaşmayı 2 – 0 kazanan HOPAPORT Takımı Murat Giginoğlu ve Volkan Göğtepe şampiyon olurken, Hakan Göğtepe – Caner Çiçekoğlu çifti ise turnuvayı ikinci olarak tamamladı.

PRO Beach Tour 2014 Sinop Etabında günün ve turnuvanın son maçı Bayanlarda oynandı. ANAR SPA Takımından Fatma – Burcu Estonya’da turnuvaya katılan Kristel / Kadri ile karşılaştı. Baştan sona büyük bir çekişme yaşanan maçta Sinoplu taraftarların desteğini alan ANAR SPA takımı Fatma – Burcu ilk seti kaybetmesine rağmen ikinci seti alarak maçı final setine taşıdı. Final setinde müthiş bir seyirci desteği ile seti kazanan ve maçı 2-1 kazanan ANAR SPA Takımı Fatma – Burcu şampiyon oldular.

3. Gün oynanan maçlar ve sonuçlar şöyle:

ANAR SPA Fatma / Burcu - Seda / Merve: 2 – 1

Kristel / Kadri – İzolda / Tinatin: 2 – 0

HOPAPORT Volkan / Murat - Selçuk / Hasan: 2 - 0

Hakan / Caner – Emir / Berke: 2 - 0

Üçüncülük Maçları:

Seda / Merve - İzolda / Tinatin: 2 – 0

Selçuk / Hasan - Emir / Berke: 2 – 0

Final Maçları:

HOPAPORT Volkan / Murat - Hakan / Caner: 2 – 0

ANAR SPA Fatma / Burcu - Kristel / Kadri: 2 – 1

ÖDÜL TÖRENİNDE COŞKU HÂKİMDİ

Son gün oynanan karşılaşmaların ardından dereceye giren takımlara ödülleri de verildi.

Erkeklerde şampiyon olan Volkan Göğtepe-Murat Giginoğlu ikilisine şampiyonluk kupasını ve madalyalarını TVF Başkan Vekili Mustafa Ekşi ve Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül verdi.

Bayanlarda şampiyon olan Fatma Yıldırım-Burcu Atasoy ikilisine şampiyonluk kupasını ve madalyalarını TVF Başkan Vekili Mustafa Ekşi ve Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül verdi.

Ayrıca, turnuvaya olan katkılarından ötürü, Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından; Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül’e bir şükran plaketi verildi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 20.07.2014 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa’da Yapılacak Turnuva Sinop’da...
 » Hopa Pro Beach Volley Plaj Turnuvas...
 » Hopa’da Plaj Voleybolu Heyecanı Baş...
 » Hopa'da Heyecan Dorukta...
 » Hopa’da Heyecan Yükseliyor...
 » Hopa' Da Muhteşem Final...
 » Hopa'da Plaj Voleybolu Coşkusunu Ya...
 » Hopa’da Nefes Kesen Plaj Voleybolu...
 » Hopa'da Plaj Voleybolu Heyecanı Baş...
 » Hopa'ya Plaj Voleybolunun Yıldızlar...
 » Hopa'da Plaj Voleybolu Heyecanı Büt...
 » Hopa Plaj Voleybolu Bütün Heyecanı...
 » İmamlar Sahada Kapıştı...
 » Bölgede Muhtarlar Günü Çeşitli Etki...
 » Arhavi'de 29 Ekim Coşkusu Yaşandı...
 » 30 Ağustos Zafer Bayramı Hopa’da Ku...
 » Arhavi'de 29 Ekim Coşkusu Yaşandı...
 » Zafer Bayramı Artvin Ve Hopa’da Tör...
 » Arhavi'de De Polis Günü Kutlandı...
 » Cumhuriyet Bayramı’nın 92. Yıldönüm...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor Çatıksu’ya Gol Oldu Yağdı....
 » Arhavi'ye Efeler Ligi'nden Takviye...
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...