Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Genel Kurulu Yapıldı

10/01/2018 09:29

Sevim Lokumcu Kadın Kolları Başkanı Seçildi.


Haber: Hayati AkbaşCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kemalpaşa İlçe kadın kolları genel kurulunu tamamladı. Genel Kurulda Sevim Lokumcu kadın kolları başkanı seçildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kemalpaşa Kadın Kolları belde olarak 36. İlçe olarak ilk kadın kolları kongrelerini gerçekleştirdi. Genel Kurulu CHP Kadın Kolları İl Başkanı Gülşen Kurul ve partililer katıldı.

CHP Kemalpaşa ilçe binasında gerçekleşen genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı. Daha sonra divan oluşturularak gündem maddeleri tek tek ibra edildi.

Gündem maddelerinin onaylanmasının ardından seçime geçildi. Sevim Lokumcu’nun listesi olmak üzere tek liste şeklinde geçime gidilirken, yapılan oylama sonrası Sevim Lokumcu, CHP Kemalpaşa İlçesi Kolları Başkanı seçildi.

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan, partililer duygu ve düşüncelerini ifade ettiler. Son olarak ise CHP İl Kadın Kolları Başkanı Gülşen Kurul söz aldı. Kurul konuşmasında, “Birlik beraberlik çağrısında bulundu. Kemalpaşa’nın ilçe olması hasebiyle duyduğu mutluluğu ifade eden Kurul, ülkemiz zor günler geçiriyor. Bu zor günlerde kadınlara büyük görev düşüyor. Bunun bilinci içinde çalışmaları arttırmak zorundayız” dedi.

İlçelerde genel kurullarına yoğunlaşan CHP Artvin kadın kolları, son olarak Arhavi ilçesi kadın kolları genel kurullarını tamamlayarak genel kurul sürecini bitirmeyi planlıyor.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 10.01.2018 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Akparti Kemalpaşa'da Temayül Yoklam...
 » Hopa’nın Sorunları Masaya Yatırıldı...
 » Yeşil Artvin Derneği Olağan Genel K...
 » Artvin Barosunda Ali Uğur Çağal Güv...
 » Chp Genel Başkan Yardımcısı Selin S...
 » Artvin Smmm Odası Genel Kurulu Yapı...
 » Artvin Offroad Kulübü Genel Kurulu...
 » Hopa Ak Parti İlçe Danışma Meclisi...
 » Trac Artvin Şubesi Genel Kurulu Yap...
 » Artvinli Gazeteciler Kongrelerini Y...
 » Kardeş Dereler Mücadele İçin Toplan...
 » Artvin Belediyesinden Öğrencileri S...
 » Artvin’de Chp Kongre Hazırlıkları D...
 » Artvin Chp İl Örgütünden Birlik Ve...
 » Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Rize...
 » Artvin'de 1 Mayıs Kutlandı...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi 4. Dönem...
 » Böke, Murgul’dan Hayır Sözü Aldı...
 » Halkevleri’nden Hopa Raporu...
 » Artvinli Genç Girişimcilerin İlk To...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...