Hopa Ak Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

20/01/2016 22:52

Hopa Ak Parti 2016 Yılının İlk İlçe Danışma Meclisi Toplantısını Yaptı.


Haber: Hayati AkbaşHopa İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Ak Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta, İl Siyasi ve hukuki İşler Başkanı Fikret Erdoğan, İl Teşkilat Başkanı Yeşim Bolluk, İl Seçim İşleri Başkanı Av. Şenol Alpaslan, İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Keskinkurt Güneri, Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Hopa Belediye meclis üyeleri, İl genel meclis üyesi ve Hopa İlçe teşkilatlarının tüm kademelerinin katılımıyla Hopa İlçe Başkanlığı binasında yapıldı.

Danışma meclisi toplantısının açılış konuşmasını İlçe Başkanı İlyas Güven yaptı. İlçe Başkanı Güven konuşmasında, Hopa ve Kemalpaşa’nın 1 Kasım 2015 seçim sonuçlarının mahalle ve köyler bazında değerlendirmesini yaptı. Hopa ‘da yaşanan sel felaketi, sel den sonra ilçe halkının yaralarının sarılması noktasındaki yapılan girişimler, çalışmalar ve ödemeler, 2015 Kasım ve Aralık ayında ilçe adına Ankara’da yapılan faaliyetler meclis ve genel kurul ziyaretleri, Hopa Çay Fabrikası depolarının üniversiteye devri, Hopa Çay Fabrikasının kapasite artırımı, Kemalpaşa Çay Fabrikasının kapasite artırımının yerel yöneticiler tarafından kabul görmeyiş nedenleri, Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’nın girişimleri ile DSİ Artvin Bölge Müdürlüğü yatırımına dâhil ettirilen ve 2016 yılı içerisinde tamamlanması planlanan dere ıslah çalışmaları ve köprü inşaatları, okul tadilatları, Hopa Devlet Hastanesi inşaatının son durumu ve Hopa özel idaresinin köylerdeki çalışmaları öne çıkan konu başlıkları oldu.

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan ise konuşmasında Belediyenin bugüne kadar yapılan mahalle ve şehir merkezi odaklı çalışmaları, belediye makine parkına kazandırılan iş makineleri, yol temizleme aracı, çok yönlü kanal açma aracı, iki adet çöp kamyonu ile siparişi verilen ve teslimatı beklenen damperli kamyon ve itfaiye aracı ile 2016 yılı içerisinde yapımı planlanan projeler hakkında bilgiler aktardı.

Ak Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta ise konuşmasında il ve ilçe bazlı seçim sonuçlarının geniş kapsamlı değerlendirmesinden sonra, Hopa için planlanan asfalt programı ve Belediye çalışmalarında gelinen nokta ile ilçe halkının belediye çalışmalarındaki beklentileri konularına değindi.

İl Genel Meclis Üyesi Hüsnü Çakır ise 2015 yılı köy yollarına yapılan asfalt ve beton çalışmaları ile yapılan duvar ve sanat yapıları ve 2016 içerisinde yapımı planlanan çalışmaları detaylı bir şekilde anlattıktan sonra, İlçe kadın kolları başkan yardımcısı Arzu Selimoğlu kadın kolları ve ilçe gençlik kolları başkanı Muhammet Kerem Yılmaz gençlik kolları faaliyetlerini aktardılar.

Dilek ve temenniler kısmında muhataplar soruları cevaplandırdıktan sonra yaklaşık üç saat süren ilçe danışma meclisi toplantısı sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 20.01.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Akparti Hopa İlçe Başkanı Müjdeyi V...
 » Artvin’e 2015’te 6 Yeni Ambulans...
 » Kışla Hopa’da Alkışlarla Karşılandı...
 » Artvin’de Ak Parti’de Aday Adaylığı...
 » Artvin İl Koordinasyon Kurulu Topla...
 » Hopa’da Osb Toplantısı Yapıldı...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Artvin Organize Sanayi Bölgesi Kuru...
 » Hopa’da Tedbir Amaçlı İlaçlama Başl...
 » Kemalpaşa Yaralarını Sarmaya Çalışı...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Hopa’ya Bursa Nilüfer Belediyesinde...
 » Arifağaoğlu Ve Yazar Hopa'ya "Teşek...
 » Sağlık Bakanlığından Artvin’e 6 Amb...
 » Van Tso Genç Girişimciler Kurulu Ho...
 » Tek Gıda İş Genel Başkanı Mustafa T...
 » Hopa’ya Yardımların Ardı Arkası Kes...
 » Türkiye'yi Kurtaracak Enerji Rezerv...
 » Artvin Valiliği Van'daki Depremzede...
 » Hopa Akparti İlçe Danışma Meclis To...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...
 » Artvin Chp Merkez İlçe Gençlik Koll...