Artvin Smmm Odası Genel Kurulu Yapıldı

01/06/2013 08:09

Dursun Güven 6. Kez Başkan Seçildi.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMM) 21. Genel kurullarını gerçekleştirdi. Artvin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMM) yeni hizmet binasında gerçekleşen seçime Rize SMMM Odası Başkanı yönetim kurulu üyeleri, Trabzon SMMM odası başkanı ve yönetim kurulu üyeleri , Artvin SMMM odası başkanı Dursun Güven, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, Artvin’de görev yapan muhasebeci ve mali müşavirler katıldı.

1991 yılında gerçekleşen seçimde Dursun Güven yönetim kurulu üyesi olarak seçilmişti, arından gerçekleşen seçimlerde başkan olarak görevini sürdürmüştü. Üst üste 6 kez seçime giren ve 6 kez de başkan seçilen Dursun Güven son seçime de tek liste şeklinde girdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda önce Divan seçildi. 21. Artvin SMMM odası başkan seçimlerinin Divan Başkanı eski başkanlardan Kazım Aktürk, başkan yardımcısı Ergül İstanbullu, Kâtip üyeler Suat Topaloğlu ve Volkan Aytan gerçekleştirdi.

Mevcut başkan Dursun Güven 21. Genel kurulunda bir konuşma yaparak; “yıllar çok çabuk su gibi gelip geçer daha dün Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü salonunda sizlerden seçilecek yönetim kuruluna yer almak ve satmak için yetki istenmişti. 2002 yılından itibaren oda başkanlığı yapmaktayım her genel kurulda bu yetki istendi. Ancak 2010 yılında nasip oldu. Genel Kurula katılan arkadaşlar bilir demiştim ki 2013 yılı genel kurulu kendi yerimizde yapılacaktır demiştim ve nasip oldu. Değerli meslektaşlarım sizler gerçekten yoğun bir iş gücü altında ezilmektesiniz büyük kuş küçük kuşu kaçırır mükellef derki kuşu muhasebeci kaçırdı. Meslektaşım kuşu görmedi ki kaçırsın 2012 yılında odamız TFRS. TKK. ve denetim üzerinde eğitim seminerleri yapılmıştır. Umarım faydalı olmuştur. Odamızın iç donanım işine Şubat 2013 tarihinde başladık 20 Nisan 2013 tarihinde açılış yapılmıştır. Binanın alımı iç donanımına destek veren TÜRMOB başkanı ve kurullarına bir defa daha teşekkür ederim. Odamızın açılışına katılan TÜRMOB genel başkanı Nahil Sanlı ve Genel Sekreter Yücel Akdemir’e Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Zonguldak, Bartın, Karabük, İstanbul, Ankara, Amasya, tokat, Çorum, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Erzurum oda başkanları ve yönetim kurullarına geldikleri için bir kere daha teşekkür ediyorum. Değerli meslek taşlarım bundan sonra eğitim salonumuz var artık kimseye muhtaç değiliz günün hangi saatinde eğitim yapmak istersek o saate eğitim yaparız. Hepinizi yönetim denetleme ve disiplin kurulları adına saygı ve sevgiyle selamlarım. Yeni seçilecek kurullar şimdiden başarılar dilerim. ” ifadelerine yer verdi.

Toplantı protokol konuşmalarıyla devam etti. Genel kurulun ikinci gününde ise seçimlere geçildi. Tek listenin gerçekleştirildiği seçimde Dursun Güven tekrardan başkan seçildi. Dursun Güven’e ait liste;

Artvin SMMM odası yönetim kurulu üyeleri; Dursun Güven, Serdar Yazgan, Mehmet Zeytinci, Ahmet Divan, Veli Çil, Denetleme: Suat Topaloğlu, Ahmet Sinan Öztürk, Erdem Karslıoğlu,

Disiplin Kurulu Üyeleri: Cemal Cesur, Tamer Güzel, Özgür Ustabaş, Ali Çakaloğlu, Volkan Uzun Eyüpoğlu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 01.06.2013 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Smmmo Yeni Hizmet Binası Açı...
 » Artvin’de Muhasebeciler Başkanların...
 » Hopa'da Sosyal Güvenlik Semineri...
 » Artvin Smmmo’dan Dış Ticaret Muhase...
 » Smmmo Başkanı Serdar Yazgan’dan Bil...
 » Artvin’de Vergi Haftası Kutlamaları...
 » Artvin’de Akparti İlçe Belediye Baş...
 » Artvin’de Taşeron Firma Sahipleri,...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » Artvin Barosunda Ali Uğur Çağal Güv...
 » Artvin Barosu Avukatlarının Dersi O...
 » Artvin'de Yerel Seçimlerde Akparti...
 » Hopa Belediye Başkanı Bursa'da...
 » Artvin’de Chp Grubu Artvin Esnafını...
 » Hopa Bir Bütün Olarak “Ata’sına” Sa...
 » Hopa’da Vergi Haftası Kutlanmaya Ba...
 » Artvin’de İşkur Muhasebecilerle Bul...
 » Hopa Tso Tarafından "Teşvik" Konulu...
 » Akparti Artvin Merkez İlçe Kongresi...
 » Hopa Atatürkçü Düşünce Derneği Açıl...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Arhavi’de Kurdoğlu Ailesinin Acı Gü...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Hopa Esnaf Odasında Osman Küçükali...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...