Hopaspor Hedeflerine Emin Adımlarla Yürüyor

05/11/2017 17:04

A.hopaspor Çayeli Deplasmandanistediği 3puanıattığı 2 Golle Almasını Bildi.


Haber: Hayati AkbaşBAL Ligi 3 grupta şampiyonluk hedefi ile sezona başlayan A. Hopasporhedefine emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Hopa’nın takiminin etrafında kenetlenmesi ile oluşan atmosferin verdiği heyecan dalgası Artvin ve İlçelerini de sarmasını bildi.

Artvin Hopaspor mutlakpuan alma parolası ilegittiği Çayeli deplasmanındakarşılaşmaya da ayni heyecanfırtınası ile başladı. Karşılaşmanınbaşlaması ile ev sahibi Çayeli’ninataklarını yerinde kesmesini bilen Hopaspor ilk çeyrekte oyunda dengeyisağlayarak rakip kaleye yüklenmeye başladı. Karşılamanın 40 dakikasındaFazlıAydın meşin yuvarlağı Çayeli filelerine göndererektakimini1-0öne geçiren golüattı ve ilk devrede bu skorla sona erdi.

2 devreye hızlı başlayan Çayeli spor Hopa kalesine yüklensede istediği golü bulamadı. . Karşılaşmanın ikincidevre ortalarından itibaren Hopaspor yeniden rakipkaleye yüklenmeye başlad. 81 dakikada BilalCebitakimini iki farklı üstünlüğe taşıyangolü atarakskoru 2-0’a taşıdı.

Karşılaşmanın son anlarında her iki takımdakarşılılıkla ataklarından başka gol sesi çıkmayınca Hopaspor ’da deplasmanda kendisi açısından altın değerinde 3 puanı attığı 2 golle alarak zirveye yerleşen taraf oldu.

Hopa taraftar grubu Şehrin Azizleri’ de Çayeli spor taraftarına maç bitiminde çiçek verdi, “iki takım elele” diyerek dostluklarını gösterdiler. Bu dostluğa ortak olanlardan Artvin spor Başkanı İrfan Yıldırım ve Hakan Ermiş’in de katılması daha da anlam kazandı. Her iki takımın yöneticileri birbirlerini tebrik etti. Hopaspor taraftar gurubu “Biz iki dost şehrin takımlarız. Kapımız, sahamız hepinize açık. Gelin görün bizi”diyerek Hopa’ya davet ettiler.

Maç bitiminde Artvin Hopaspor Başkanı Mübin Çakmak “Spor budur, centilmenlik budur, biz yensek de yenilsek de spor ahlakından vazgeçmeyeceğiz. Artvin şehir olarak bu gururu ve mutluluğu yaşayacak” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 05.11.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Hopaspor Farkını Konuşturdu...
 » Hopa Trabzonspor’u Bekliyor...
 » Artvin Hopaspor Ziraat Türkiye Kupa...
 » Başbakan Erdoğan Artvin’deydi...
 » Artvin Hopaspor Evinde Coştu: 4-1...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Devam Ediy...
 » Hopa’da Siyasi Partilerin Seçim Çal...
 » Hopa Heyeti Ankara’ya Çıkarma Yaptı...
 » Hopa Hdp Belediye Başkan Adayı Topa...
 » Hopa Sosyal Güvenlik Merkezi, Tören...
 » Ktü Deniz Bilimleri Fakültesi Hopap...
 » Und Hopa’ya Çıkarma Yaptı...
 » İsrafil Kışla Ve Vedat Kibar’dan Ho...
 » Hopa - Arhavi Arasında Osb Gerginli...
 » Hopa Yine Önemli Bir Projeye İmza A...
 » Hopa’da Gündem Kruvaziyer Turizmi...
 » Türk Nakliyecilerinin Sorunları Tif...
 » Artvin Chp Milletvekili Adayları Ho...
 » Mor Beyazlılar, Güçlü Rakibine İkin...
 » Hopaspor’da Transfer Atağı Devam Ed...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...
 » Kayak İl Birinciliği Müsabakaları...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...