Artvin Hopaspor Farkını Konuşturdu

03/10/2017 08:19

Hopa Spor Bal Ligi 3 Grupta Çıktığı Deplasman Karşılaşmasında Çatık Su Gençlikspor’u 4-1 Yendi.


Haber: Hayati AkbaşBAL Liginde sezonun ilk deplasman karşılaşmasına çıkan A. Hopa sporÇatık suGençlik sporu özellikle ikinci devrede oynadığı güzel oyunuyla 4-1 yenmeyi başardı.

Deplasmanda takımlarını yalnız bırakmayan bir grup Hopa spor taraftarı da karşılaşma boyunca takımlarına destek oldular.

Her iki takımda karşılaşmaya temkinli başlasa da Hopa spor karşılaşmanın ilk dakikasından başlayarak rakip kaleye yüklenmeye başladı. Karşılaşmanın 14 dakikasında Çatık su ileri uç oyuncusu Hüseyin Emre yakaladığı topu Hopa sporfilelerine gönderince kendi evinde 1-0 üstünlük sağladı. Bu golden 1 dakika sonra bu defa Hopa sporlu Mustafa Özkaya serbest vuruştan meşin yuvarlağıÇatık su filelerine göndererek 1-1 beraberliği sağladı. İlk devre de bu skorla sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci devresinin başlaması ile A. Hopa spor sağlı sollu ataklarla peş peşe rakip kaleye yüklenerek Çatıksusporlu oyuncuları yormasını bildi ve oyundan düşürdü. 75 dakika ’da Bilal takımını 2-1 öne geçirdi. 3 dakika sonra bu defa Hopa sporun serbest vuruş atışını yine Mustafa Özkaya kullanarak meşin yuvarlığı filelere gönderirken kendisinin de ikinci golünü atarak skoru 3-1’e taşıdı.

Karşılaşma bu skorla biter denirken bu defa da 90 dakikada Mustafa Serkan yakaladığı pozisyonu iyi değerlendirerek skoru 4-1 yapan golüattı. Karşılaşmada bu skorla sona erdi.

Karşılaşma sonrası Çatıksuspor yöneticileri de Hopa spor yöneticilerini tebrik ettiler.

HOPASPOR YÖNETİMİNDEN TEŞEKKÜR

Artvin Hopa spor Yönetimide bir açıklama yaparak Çatıksuspor yönetimi ve taraftarına teşekkür etti. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Spor Toto Bal Ligi 3. Grup'ta 01. 10. 2017 tarihinde deplasmanda oynadığımız Çatık suGençlik spor - A. Hopaspor müsabakasında ki yönetimlerinden dolayı gözlemci Sayın Mustafa Uslu, hakemler Sayın Burak Yücetağ, Ahmet Çıtak, Ahmet İnci, Yusuf Ziya Gündüz'e ve Çatık suGençlik spor kulübü yöneticilerine ev sahiplikleri için teşekkür ediyoruz. ”

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 03.10.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » A. Hopaspor'un Dirilişi...
 » Yeni Şavşat Kaymakamı Sarıoğlu Göre...
 » Hopaspor Yoluna Devam Ediyor...
 » Artvin Hopaspor Umutlarını Gelecek...
 » Artvin Hopaspor Lideri Devirdi...
 » Sahalarda Arhavispor Fırtınası Esme...
 » Hopa Kayıplarda...
 » Hopa Bulancak Engelini 2–1'lik Skor...
 » Artvin Hopaspor Yine Berabere Kaldı...
 » Artvin Hopaspor Kendini Ateşe Attı...
 » Hopa Nihayet Güldü...
 » Artvin Hopaspor Kendi Sahasında İki...
 » Değirmendere Hopa'da Altın Buldu...
 » Artvin Hopaspor Evinde Coştu: 4-1...
 » Hopaspor - Pazarspor Demokrasi Kupa...
 » Arhavispor Yine İlk Maçda Elendi...
 » Hopa 90'da Güldü....
 » Artvin Hopaspor Beraberliklerin Tak...
 » Hopaspor Gelecek Sezon'da 3. Liğ'de...
 » Hopaspor’a Muhteşem Taraftar Desteğ...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Masterler Bu Yıl Da Şampiy...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...