Hopa Trabzonspor’u Bekliyor

30/03/2016 12:48

Hedef Artvin-trabzon Dostluğunu Pekiştirmek.


Haber: Hayati AkbaşTrabzon Artvinliler Derneği Artvin Amatör liginde Şampiyon olan Artvin Hopaspor ile Trabzonspor arasında dostluk maçı yapmak için düğmeye bastı.

Trabzon Artvinliler Derneği Trabzonspor’u Artvin şehri ve bordo mavi taraftarla buluşturmak ve dayanışmayı güçlendirmek noktasında kararlı olduklarını belirttiler. Trabzonspor’un Karadeniz Bölgesi’nde en çok taraftarı olan illerin başını Artvin’in çektiğini belirten dernek yönetimi oldukça anlamlı bir projeyi hayata geçirmek için çalışmalar başlattı.

Hem Futbol Karşılaşması Hem Konser!

Trabzonspor’un başkanını, yöneticilerini ve futbolcularını Artvin’de ağırlamak istediklerini belirten Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi; “ Hopaspor ile Trabzonspor arasında bir dostluk maçı ile birlikte Karadenizli sanatçılarımızın katılacağı bir konser organizasyonu yapmayı istiyoruz. Bunu hayata geçirmek için şimdiden çalışmaları başlattık, oldukça güzel ve anlamlı destekler alıyoruz” dedi.

Seve Seve Kabul Ederiz

Trabzon’da gerçekleşen Artvinliler Gecesine katılan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ahmet Çubukçu ise projeye sonuna kadar destek olacaklarını belirterek, “Biz üzerimize düşen her şeyi seve-seve yapmaya hazırız” dedi. Hopaspor Başkanı Nedim Koyuncu ise Trabzonspor’u Hopa’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını dile getirdi.

Vali Cirit’ten De Tam Destek

Trabzonspor ve Artvin Hopaspor arasındaki dostluk karşılaşmasına ve konser organizasyon fikrine destek vereceklerini belirten Artvin Valisi Kemal Cirit; “İki komşu ilin dostluğunu ve kardeşliğini pekiştirecek projeye valilik olarak elbet de destek oluruz” dedi.

Trabzonspor’dan bazı futbolcular ve Şota Artvalize geçen yıl meydana gelen ve 13 kişinin ölümüyle sonuçlanan Hopa’daki sel felaketi sonrası acıların sarılması ve yardımlaşma noktasında Hopa’ya gelerek dayanışma örneği sergilemişti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 30.03.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Trabzonspor Hopa’nın Acısını Paylaş...
 » Hopa Tso’nun Misafirleri Vardı...
 » Acara Özerk Bölgesi Başbakanı Archi...
 » Hopaspor Transfer Atağında...
 » Hopa Yine Önemli Bir Projeye İmza A...
 » Doğu Karadenizli İşadamları Abd'de...
 » Koyuncu'yu Anlatacak Filmin Yapımcı...
 » Hopaspor Bal Ligine Hazır...
 » Kazım’a Vefamızı Göstermeliyiz...
 » Merve Öztopaloğlu: ‘biz, Büyük Bir...
 » Hopa’da Gündem Kruvaziyer Turizmi...
 » Trabzon’un Gündemi Yeniden İran...
 » Trabzonspor Kulübü’ne Taraftarından...
 » Hopa’da Açılan Kitap Fuarı İlgi Gör...
 » Hopa Sosyal Güvenlik Merkezi, Tören...
 » Artvin'de Madene Hayır Mitingi Yapı...
 » Garanti Bankası Anadolu Sohbetleri...
 » Borçka Chp İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Trabzonspor Tır'ı Hopa'da...
 » Vali Cirit Hopa’da Bir Dizi Ziyaret...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...
 » Kayak İl Birinciliği Müsabakaları...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...