Hopa Akparti İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı

03/03/2017 10:18

Ak Parti Hopa İlçe Başkanlığı 2017 Yılının İkinci İlçe Danışma Meclisi Toplantısını Gerçekleştirdi.


Haber: Hayati AkbaşAk parti Hopa İlçe Başkanlığı 2017 yılının ikinci ilçe danışma meclisi toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen programa Ak parti Hopa ilçe Başkanı İlyas Güven, Hopa Belediye Başkan vekili İsmail Uzun, İl Yönetim kurulu üyeleri Fikret Erdoğan, Halim Öztürk, İl genel meclis üyesi Hüsnü Çakır, Belediye meclis üyeleri ile teşkilatın ana kademe ile kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri ve mahalle ve köy temsilcileri katıldı.

Divan başkan ve üyelerinin seçiminden sonra, Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı İlyas Güven slayt gösterisi eşliğinde 2017 Şubat ayı içerisinde gerek Ankara ve gerekse de il ve ilçede yapılan ziyaret ve faaliyetler hakkında bilgiler aktardı.

Daha sonra 16 Nisan tarihinde yapılacak olan Halkoylaması öncesinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile alakalı en çok sorulan ve halk tarafından en çok merak edilen soruları cevaplandırdı.

Yalan , yanlış ifadelerle halkımızı yanıltan ve milletin gözünün içine baka baka yalan söyleyen ve Anayasanın değiştirilen maddelerinin içeriğini çarpıtarak anlatan belli bir grubun olduğunu ve bunlara itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

Değişiklik yapılan maddelerin son derece anlaşılır olduğunu, kafa karıştırıcı ifadelerin bilinçli olarak ortaya atıldığını dile getiren Güven EVET tercihinin yapılmasının devletimizin istikbali, istikrarı ve istiklali için gerekliliklerini anlattı.

Belediye çalışmaları ile de düşüncelerini dile getiren İlçe Başkanı İlyas Güven esnafları ilgilendiren çalışmaların yapılmadan önce, çalışmaların yapılacağı bölgede ki esnafında fikirlerinin alınması ve istişare yapılması gerekliliğini ve zorunluluğunu vurguladı. Vatandaşın yapıcı eleştirilerine kulak verilmesi gerektiğini ve belediye faaliyetlerinde insan ilişkilerinin önemine değindi.

Daha sonra Belediye Başkan vekili İsmail Uzun sorulan soruları yanıtladı ve ilçede yapılan ve yapımı devam eden çalışmalar ile ilgili detaylı bilgiler aktardı. Ardından İlçe kadın kolları başkanı Seyhan Altunsoy, slayt gösterimi eşliğinde şubat ayı faaliyetlerini sundu. Şubat ayı içerisinde gençlik kolları başkanlığına seçilen Murat Gülcihan'ın teşekkür konuşmasının ardından, toplantının dilek ve temenniler bölümünde Belediye Başkan vekili İsmail Uzun ve İlçe Başkanı İlyas Güven yöneltilen soruları cevapladıktan sonra yaklaşık üç saat süren Ak parti Hopa İlçe Başkanlığının 2017 yılında ikincisi yapılan ilçe danışma meclisi toplantısı sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 03.03.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Akparti Hopa İlçe Danışma Meclis To...
 » Hopa Akparti İlçe Danışma Meclisi T...
 » Hopa Ak Parti İlçe Danışma Toplantı...
 » Hopa Akparti İlçe Danışma Meclis To...
 » Milliyet Yazarı Az Daha İki İlçe Ar...
 » Türk Gazetecileri Kıbrıs'ta...
 » Artvin Valisi Aydoğdu İle Giderayak...
 » Artvinli Başkanlar Ankara'da Kendil...
 » Artvin İl Genel Meclisinde Kriz...
 » Mhp Grup Başkan Vekili Oktay Vural...
 » Artvin’i Sarsan Torpil İddiaları Re...
 » İşkur 2013 Yılında 671 Bin Kişiyi İ...
 » Murgul Bakır İşletmeleri’nde Mutlu...
 » Artvin Ve İlçelerinde 19 Mayıs Coşk...
 » Artvin’de Kar Nedeniyle Hayat Durdu...
 » Bölgede Muhtarlar Günü Çeşitli Etki...
 » Artvin Chp İl Kongresi Yapıldı...
 » Artvin Barosu “Genel Başkan Feyzioğ...
 » Yeşil Artvin Derneği Genel Kurulu Y...
 » Bayraktutan Ve Baro Artvin’deki Göz...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...