Milletvekili Kışla’dan Arhavi’ye Teşekkür Ziyareti

07/11/2015 11:00

Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Seçim Sonrasında İlçeyi Ziyaret Ederek Vatandaşlara Teşekkür Etti


Haber: Hayati Akbaş1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde AK Parti’den yeniden adaylığını koyarak Artvin Milletvekili seçilen Dr. İsrafil Kışla, seçim sonrasında Artvin genelinde sürdürdüğü teşekkür ziyaretlerinden birini de Arhavi’de gerçekleştirdi.

Milletvekili Kışla, AK Parti İl Başkanı Erkan Balta, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan, parti teşkilatı ve vatandaşlarla birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi önünde bir araya gelerek halka hitap etti.

İlk konuşmayı Ak Parti Arhavi İlçe Başkanı Ufuk Yıldız yaptı. 1 Kasım günü Türkiye’nin geleceği için seçim yapıldığına değinen İlçe Başkanı Yıldız, ülkenin birliğe ve istikrara ihtiyacı olduğunu ve milletin üstünde başka kimse olamayacağının altını çizdi.

Ardından Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu konuşmayı devraldı. Başkan Hekimoğlu; “Bu ülkeyi, Artvin’i ve Arhavi’yi yeniden kurtaran değerli hemşerilerim hoş geldiniz. Seçim süresince milletvekili adaylarımıza, milletvekilimize, il başkanımıza, ilçe başkanımıza, il genel meclis üyemize, belediye meclis üyelerimize, parti teşkilatımıza ve seçim için görev almış herkese teşekkür ediyorum. Türkiye’de de, Arhavi’de de tarih yazdık. Ülkeyi gerçek sahiplerine tekrar teslim ettiniz. Sağ olun, var olun. Arhavi’nin bir kısım sorunları çözüldü. Bundan sonra diğer sorunları da çözmek için çalışmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Ülkenin geleceğinin karanlıklara sürüklenme ihtimali olduğu bir dönemde gerçekten vatanı düşünen insanların işe el koyma zamanı olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, Arhavi’de alınan bu zaferden dolayı toplanan halkla teşekkürlerini iletti. Ardından konuşmayı devralan Ak Parti 2. Sıra adayı olan Hayrettin Gülbin ise, alınan bu güzel sonuçla ülkenin üstündeki kara bulutların dağıtıldığını söyledi.

Vatandaşların yoğun ilgi ve alakası ile karşılaşan Ak Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, 1 Kasım’da bu güzel mutluluğu yaşatan Başkan Hekimoğlu’na, İlçe Başkanı Yıldız’a, parti teşkilatına ve Arhavili vatandaşlara teşekkür etti. Kışla; “Bugün belirsizlik ortadan kalktı. Türkiye’de yeni bir dönem başladı. 7 Haziran’da üzülmüştük ve bugün milletin takdiriyle yine iktidardayız. Dün şer bildiğimiz, bugün hayır oldu. Birilerinin Ak Parti’siz hükümet kurmak gibi bir hesapları vardı ama milletimizin de bir hesabı vardı. Biz böyle aziz bir millete sahibiz. Elde ettiğimiz bu zaferle ülkemizin üstündeki kara bulutlar kalktı. Ama biz asla şımarmayacağız, asla kibirlenmeyeceğiz. Bu millete hizmet etmek için hiç durmadan çalışacağız” dedi. Yeni dönemde verilen bütün sözleri yerine getireceklerini belirten Milletvekili Kışla, tekrar kendilerini yalnız bırakmayan Arhavi halkına teşekkürlerini iletti.

Coşkulu kalabalık içinde yapılan konuşmaların ardından Kışla ve beraberindekiler belediye başkanlık makamına geçerek burada vatandaşları ağırladılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 07.11.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Milletvekili Kışla Teşekkür Ziyaret...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Devam Ediy...
 » Artvin’de Mhp Aday Adaylarını Tanıt...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » İstad Başkanı Altunbayrak Baba Ocağ...
 » Gürkan Ticaretten Arhavi’de Müzik Z...
 » Dp Artvin Milletvekili Adayı Ertan...
 » Chp Borçka İlçe Başkanı Hasan Özışı...
 » Artvin’de Mhp Aday Tanıtım Mitingle...
 » Artvin’de Partiler Meydanlara İndi...
 » Akparti Aday Tanıtım Toplantısı Göv...
 » Artvin Ve İlçelerinde 19 Mayıs Coşk...
 » Borçka Chp İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Artvin’de Maden Direnişi 128 Gündür...
 » Arhavi’de İmam Hatip Lisesi Temeli...
 » Özbey “Atatürk’te Birleştik, İşçi P...
 » Arhavispor’da Coşkun Hekimoğlu Döne...
 » Mehmet Nazif Günal Arhavi’de...
 » Altunal’ın Artvin’de Ayak Basmadığı...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Heki...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...