Arhavispor’da Coşkun Hekimoğlu Dönemi Başladı

25/02/2016 17:34

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu Arhavispor Kulübü Başkanı Oldu.


Haber: Hayati AkbaşArhavispor Kulübü Derneği olağan kongresini Arhavi Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. Tek aday ve tek liste ile seçime giren Coşkun Hekimoğlu, Arhavispor Kulübü Derneği Başkanı oldu. Kongreye kulüp üyelerinin yanı sıra İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, siyasi parti temsilcileri, meslek odaları başkanları, Arhavispor Kulübü eski başkanları, iş adamları ve ilçe halkı katıldı.

Kongre, divanın oluşturulması ile başladı. Divan Başkanlığına Hüseyin Uzunhasanoğlu getirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mali ve denetleme kurulu raporları okundu. Raporlar üzerine yapılan konuşmaların ardından raporlar ibra edildi.

Arhavispor için hazırlanan slayt gösterisinin ardından kongrede konuşma yapan Arhavispor Kulübü Eski Başkanı Sezgin Özkara, iş yoğunluğu ve özel işleri nedeniyle kulüp başkanlığı bırakmak zorunda kaldığını belirtti. Göreve geldikten bu yana geçen 1 yıl boyunca kulüp adına yaptıklarından bahseden Özkara, bugün oluşturulan yeni yönetim listesi ile artık takımına sahip çıkmış bir ilçe ile karşı karşıya olduklarını dile getirdi.

Ardından siyasi parti ilçe başkanları sırasıyla Arhavispor adına yapılacak ve yapılması gerekenler ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Divan Başkanı Uzunhasanoğlu, Arhavispor’un ilk kurulduğu günden itibaren amacının spora ilgi duyan bir çocuğu temelden yetiştirerek iyi bir alt yapı ile sporcu yetiştirmek olduğunu belirterek, Arhavispor’un bugünlere gelmesinde vesile olanlara teşekkür etti. Uzunhasanoğlu; “Yapmak isteyip de yapamadığım bir organizasyonu gerçekleştirmede buna talip olduğu için Coşkun Başkan’a teşekkür ediyorum. Allah bu yönetime güç ve kuvvet versin. Arhavispor’un vizyonda ve misyonda uygun bir şekilde yönetilmesini ve bölgede futbolun dışında da Arhavispor’a katkı sunmalarını diliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Sözü devralan Başkan Hekimoğlu, üyesi olduğu kulübün ve en az belediye başkanlığı kadar önemsediğini belirttiği kulüp başkanlığı görevi için heyecanlı olduğunu dile getirdi. Yönetim kurulunun oluşturulması adına epey değerlendirmelerde bulunularak birlik ve beraberliği hedef aldıklarının altını çizdi. Başkan Hekimoğlu; “Bütün Arhavi’nin yönettiği Arhavispor’u sadece futbolda değil, her alanda başarıya kavuşturacak bir kurumsal yapıyı, herkesin inandığı bir modelle yönetime taşımaya çalıştık. Arhavi için görev alan özellikle siyasi partilerin ilçe başkanları davetimi kabul ettiler ve şu an buradalar. Bugün burada Arhavi için hizmet etmek adına görev alan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ama sadece yönetim kurulunda olmak yetmiyor bu misyonu, bu amacı gelecek nesillere daha iyi aktarmamız gerekir” dedi. Ayrıca Arhavispor için 3. Lig hedeflerinin kesinlikle olduklarını belirten Başkan Hekimoğlu, teknik kadroya ve futbolculara güvenlerinin tam olduğunun altını çizdi.

Başkan Hekimoğlu’nun ardından İlçe Kaymakamı Aydın sözü devraldı. Böyle birlik ve beraberlik tablosu görmesinin kendisini son derece mutlu ettiğini söyleyen Kaymakam Aydın, bu işin mimarı Başkan Hekimoğlu’nu tebrik etti ve Arhavispor adına her türlü desteği vermek için hazır olduğunu belirterek yeni yönetime hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulunup, başarılar diledi. Konuşmaların ardından Coşkun Hekimoğlu, yapılan seçim sonucunda tüm delegelerin oyunu alarak tek liste şeklinde Arhavispor Kulübü Derneği Başkanlığı’na seçildi.

Kongrenin ardından yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:

Arhavispor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu üyeleri: Başkan Coşkun Hekimoğlu, üyeler Hakkı Aytolan, Sezgin Özkara, Ufuk Yıldız, Engin Erkan, Adil Hatrinoğlu, Yücel Satıral, Hüsnü Hatinoğlu, Kenan Özyazıcı, Hüseyin Gürkan, Atilla Kesimal, Murat Özbayrak, Ahmet Sermed, Murat Çorbacıoğlu, Tahsin Kurdoğlu, Cengiz Velimahmutoğlu, Mümtaz Güneş, Engin Fitöz, Servet Daş ve Serkan Çakar.

Denetleme Kuruluna da Şadi Yıldızcan, Nail Köseoğlu ve Rahmi Öziskender seçildiler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 25.02.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Arhavi Belediyesi Gücüne Güç Katıyo...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Başk...
 » Arbidad Tarafından Anlamlı Gece...
 » Ziraat Türkiye Kupası Ön Eleme Maçl...
 » Milletvekili Kışla’dan Arhavi’ye Te...
 » Arhavi’de Yayla Festivalleri Sezonu...
 » Chp Murgul İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Uefa Yetkileri Arhavi'de...
 » Kartalın Emektar Kaptanı Arhavi’de...
 » Akparti Arhavi İlçe Kongresi Yapıld...
 » Borçka Chp İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Demirhan Elçin Güven Tazeledi...
 » Artvin Ve Arhavi’de Engelliler Günü...
 » Arhavi Add Çalışmalarını Üyelerine...
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » 2. Nci Ulusal Liman Kongresi Sona E...
 » Arhavi Kaymakamından Belediyeye Ziy...
 » Artvin’de Öğretmenler Günü Mesajlar...
 » Arhavi Yüksek Okul Temel Atma Tören...
 » Chp Borçka İlçe Başkanı Hasan Özışı...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...
 » Kayak İl Birinciliği Müsabakaları...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...