Gürkan Ticaretten Arhavi’de Müzik Ziyafeti

11/07/2012 13:43

Gecede Sahne Alan Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun Ve Bayar Şahin Arhavililere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı.


Haber: Necmettin NumanoğluArhavi Gösteri merkezinde iş adamı Hüseyin Gürkan tarafından düzenlenen gala gecesi tek kelimeyle muhteşemdi. Ünlü sanatçıları izlemek için komşu ilçelerinde akan ettiği Arhavi Gösteri Merkezi tıklım tıklım doluydu. Sunuculuğunu ünlü sonucu Eylem Şenkal yaptığı gece de Şenkal’da izleyenlerden tam not aldı. Şenkal Arhavi’nin doğal güzelliğine ve konukseverlerine hayran kaldığı ifade ederken “Arhavi benim ikinci memleketim” dedi.

Arhavi ve Bölgede yaptığı iş çeşitliliği ve iş potansiyeli ile tanınan Gürkan Ticaretin kuruluşunun 32. yılı nedeniyle düzenlenen gala gecesinde bir konuşma yapan Hüseyin Gürkan konuşma sonunda ayakta alkışlandı. Hüseyin Gürkan “Ben Artvinliyim ben Arhavi’liyim. Arhavi’de doğdum, Arhavi’de yaşıyorum ve yaptığım işlerime de Arhavi’ de devam ediyorum. Ben Arhavi’mi seviyorum ve memleketim için yapılması gereken bir iş olduğunda ve benden talep edildiğinde de bunu seve seve yerine getirmekten büyük mutluluk duyuyorum. Hüseyin Gürkan Lisesini yaptım ve pırıl pırıl gençlerimiz orada eğitimlerine devam ediyor. Ben den talep edilsin Fakülte bile yaparım. Benim beklentim ve isteğim tüm iş adamlarımız kendi memleketlerine yatırım yapsınlar, istihdam sağlasınlar ve doğup büyüdükleri ata topraklarına sahip çıksınlar.

Biz Gürkan Şirketler grubu olarak inşaat mazemeleri, mobilya beyaz eşya ve inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve bünyemizde 100’e yakın çalışan istihdam ediyoruz. Bu gecede bizleri yalnız bırakmayan Cengiz Kurtoğlu kardeşimiz, çok değerli sanatçı dostlarımız Hakan Altun, Betül Çağlar, Bayar Şahin’e ve sunuculuğu ile gönlümüzde ayrı bir yeri olan Sayın Eylem Şenkal hanımefendiye nazik davetimizi kabul ederek buralara kadar gelip bizlere verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. Tabii bir teşekkürde Hüseyin Gürkan Lisesi Halk oyunları ekibimize ve emeği geçenlere.

Gecemizi onurlandıran Artvin Milletvekilimiz Sayın Uğur Bayraktutan’a, Belediye Başkanımız Sayın Coşkun Hekimoğlu’na, kurum ve kuruluş müdürlerimize ve siz değerli halkımıza da hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Gece de ilk olarak Bayar Şahin sahne aldı. Kendine özgü müziği ile tanınan ve sevilen Bayar Şahin’e Arhavililer yoğun sevgi gösterisinde bulundu.

CENGİZ KURTOĞLU ARHAVİ’Yİ SALLADI

Arhavili Ünlü sanatçı Cengiz kurtoğlu izlemek için Arhavi’ye akın eden hayranları sahne öncesi kulisi basarak ünlü sanatçı ile fotograg çektirmek için adeta birbirleri ile yarış ettiler.

Cengiz Kurtoğlu sahneye çıkarken hayranları tarafından ayakta alkışlandı. Kurtoğlu söylediği birbirinden güzel eski ve yeni nostaljik parçaları ile Arhavi Gösteri Merkezini dolduran binlerce kişi şarkılarına hep birlikte eşlik etmesi ayrı bir güzellik oluşturdu.

Cengiz Kurtoğlu hayranları “Cengiz baba” diye tempo tutarken Kurtoğlu söylediği şarkılarla izleyicilere neşeli dakikalar yaşattı ve uzun süre ayakta alkışlandı. Kurtoğlu buradan moral depolayarak sahneden ayrılırken “Arhavi’nin geleceği için tek yumruk olmalıyız” mesajını verdi.

ARHAVİ’DE HAKAN ALTUNA BÜYÜK SEVGİ SELİ

Ünlü Sanatçı Hakan Altun sahneye çıktığında alkış yağmuruna tutuldu. Söylediği güzel parçalarla Hayranlarından tam not aldı. izleyicilerlere iyi kontak kuran Altun şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi. Daha sonra sahneye çıkan Cengiz kurtoğlu ile düet yapınca ikili uzun süre ayakta alkışlandı.

Gale gecesinde yapılan çekilişte büyük ikramiyelerde sahiplerini buldu Hüseyin Gürkan tarafından geceye katılan sanatçılara hediyeler verildi Gala gecesini Artvin milletvekili Uğur Bayraktutan, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, siyasiler, iş adamları ile birlikte geceye katılan yüzlerce kişi izledi.

Arhavi Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu Arhaviye yaptığı hizmetlerden dolayı Hüseyin Gürkan’ı tebrik ederek “başarıların devamını diliyorum” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 11.07.2012 tarihinde Necmettin Numanoğlu tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Emin Özgün Artvin Chp’den Belediye...
 » Necmettin Numanoğlu Korkuttu...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Heki...
 » İstad Başkanı Altunbayrak Baba Ocağ...
 » Mahsun Kırmızıgül İle Cengiz Kurtoğ...
 » Gürkan Ticaret Arhavi’den Sonra Hop...
 » Mehmet Nazif Günal Arhavi’de...
 » Efsane Futbolcu Arhavi’ye Geldi...
 » Barış Akarsu Artvin'i Çoşturdu...
 » Chp Milletvekilleri Rize Ve Artvin’...
 » Arhavi Bir Değerini Ve Sevenini Kay...
 » Chp’li Bayraktutan; “Enerjimi Halk...
 » Kırmızıgül Arhavi’yi Ziyaret Etti...
 » Arhavi’de Chp Ve Musa Ulutaş Sesler...
 » Milletvekili Kışla’dan Arhavi’ye Te...
 » Başkan Hekimoğlu Basın Mensupları İ...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » Kartalın Emektar Kaptanı Arhavi’de...
 » Artvin’de Cerattepe İçin Gergin Top...
 » Yeşil Artvin Derneği 20 Yaşında...En Çok Okunan Kültür-Sanat Haberleri
 » Artvin’de Diktatör İsimli Oyuna İzi...