Arhavi Kaymakamından Belediyeye Ziyaret

11/08/2015 10:46

Başkan Hekimoğlu Kaymakam Aydın’ı Makamında Ağırladı.


Haber: Hayati AkbaşArhavi Kaymakamı Şeref Aydın belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında belediye başkan yardımcıları Tahsin Kurdoğlu ve Nail Köseoğlu da hazır bulundu. Henüz Arhavi kaymakamlığı görevine yeni atanan Şeref Aydın ilçede bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaretlerde bulunuyor. Bunlardan biride Arhavi belediyesi idi. Başkan Hekimoğlu ile bir araya gelen ikili, ilçe ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Arhavi’nin sorunları ve çözümleri konusunda her zaman fikir alışverişi içerisinde, kurumlar arası diyalogla çözüm yoluna gidecekleri ikilinin ortak görüşü idi.

Kaymakam Şeref Aydın Arhavi’nin çok güzel ve bir o kadar da şirin bir ilçe olduğunu belirterek, özellikle ilçeye geldikten sonra gerek şehri gerekse insanını daha da iyi tanıdığını dile getirdi. Aydın “Atanmamla birlikte Arhavi’yi daha ilgiyle araştırdım, karadenize kıyısı olan şirin bir ilçe. Potansiyeli olan, ilgi gören ve bunu hak eden konumuyla Arhavi’yi ben ve beraberimdeki ekibimle çok daha iyi tanıyacağız. Arhavi için ortak yapılması gereken ne ise bu konuda kurumlarımızla birlikte uyum içerisinde çalışacağımıza eminim. Özellikle ilçemizi bilen tanıyan bir kurum ve bu kurumun başındaki başkanımızla birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. “ dedi.

Arhavi’ye atanmasından dolayı kendilerini tekrar tebrik eden belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu Kaymakam Şeref Aydın’ın ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Hekimoğlu “ Sayın kaymakamımızın ilçemizde göreve başlaması bizleri mutlu etmiştir. Arhavi insanının misafirperverliğini kendileri zaman içerisinde ziyadesiyle görecektir. Önümüzdeki yıllarda inşallah kendisiye güzel mesailerimiz ve çalışmalarımız olacaktır. Arhavi ortak paydasında yapılacak olan her türlü faaliyetlerimizde kurumlar arası güçlü bir diyalogla hizmetimiz sürecektir. Ben kendilerine tekrar yeni görevinde başarılar diliyorum. ” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 11.08.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Mehmet Nazif Günal Arhavi’de...
 » Kartalın Emektar Kaptanı Arhavi’de...
 » İstad Başkanı Altunbayrak Baba Ocağ...
 » Gürkan Ticaretten Arhavi’de Müzik Z...
 » Arbidad Tarafından Anlamlı Gece...
 » Arhavi’de Chp Ve Musa Ulutaş Sesler...
 » Futbol Federasyonu Eski Başkanların...
 » Arhavi Yüksek Okul Temel Atma Tören...
 » Arhavi Bir Sevenini Ve Değerini Kay...
 » Milletvekili Kışla’dan Arhavi’ye Te...
 » Hes Gerginliği Köylülerle Jandarmay...
 » Gazeteciler Arhavi’ye Hayran Kaldı...
 » Kurdoğlu Ailesinin Acı Günü...
 » İstanbul’da İstad Arhavilileri İfta...
 » Arhavi Festivali Dünyanın Önemli Fe...
 » Arhavispor’da Coşkun Hekimoğlu Döne...
 » Zirvede Yayla Festivali Muhteşemdi...
 » Kışla Arhavi’de...
 » Akparti Milletvekili Kışla Arhavi’d...
 » Sanatcı Cengiz Kurtoğlu’ndan Arhavi...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...