Arhavi’de Chp Ve Musa Ulutaş Sesleri Yükseliyor

24/02/2014 14:23

Chp Grup Başkan Vekili Ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce Arhavi’de.


Haber: Hayati AkbaşCumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Artvin'de konuk evi ve belediye hizmet binası açılış törenine katılmak üzere Artvin’e geldiler. Artvin İl sınırı olan Arhavi Kıytıcık mevkiinde kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Milletvekilleri Arhavi CHP ilçe başkanlığına uğradıktan sonar Artvin’e geçtiler.

Artvin’de kaldıkları 2 günlük süre içerisinde ilçeleri de ziyaret eden Milletvekilleri gittikleri her ilçede sıcak sevgi gösterileri ile karşılandılar. Ziyaretlerinin 2 gününde ilçe ziyaretlerinin sonuncusunu Hopa ve Arhavi’ye ayıran Milletvekilleri Önce Kemalpaşa Beldesine geçerek burada seçim merkezini ziyaret ettiler. Daha sonra seçim bürosu önünde toplanan kalabalığa bir konuşma yapan Muharrem İnce Kemalpaşa’nın demokrat kimliğini koruyacağını ve 31 Mart sabahı da yine Belediyenin CHP’de kalacağından emin olduğunu sözlerine ekledi.

Milletvekilleri CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ve CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Arhavi’ye geçtiler. Milletvekillerini ilçede CHP Arhavi Belediye Başkan adayı Musa Ulutaş ile birlikte çok sayında partili ve vatandaş karşıladı

ÖZGÜRLÜK MEŞALESİ YENİDEN YANACAK

Arhavi’de CHP döneminin başlayacağını dile getiren Muharrem İnce “Karadeniz’in en güzel ilçesi Arhavi’de cumhuriyetin ve özgürlüğün meşalesi 31 Mart sabahı yeniden yanmaya başlayacak. Arhavi Belediyesi yeniden CHP’ye geçecek” dedi

Muharrem İnce Arhavililerin yoğun ilgisi ile karşılandı. 1986 yılında öğretmenlik görevine başladığı Borçka ilçesine otobüsle giderken Arhavi’yi cennete benzettiğini söyleyen İnce ; ”Görev yaptığım yıllarda İstanbul’da ne varsa Arhavi’de de vardır derlerdi. Doğru mu? O zaman İstanbul’da da altı ok olacak, Arhavi’de de “ dedi.

Konuşmasına espri ile başlayan Muharrem İnce, konuşmasının sonunu da espri ile kapattı ve AKP yolsuzluğuna değinerek “ ceplerinize dikkat edin aranızda olabilirler. ” dedi.

Cumhuriyeti, Mecnunun Leylasını sevdiği gibi sevdiğini söyleyen İnce, Atatürk’e ve İnönü’ye iki ayyaş diyenlerden hesap sorulmalı” dedi.

Bu seçimin yerel seçim olmasının yanında aslında hesap sormanın bir tercihi olacağını da vurgulayan Muharrem İnce iki saat önce açılışı gerçekleşen ARGENÇ dernek binasına da giderek gençlere çalışmalarında başarılar dile

SANDIKTA HESAP SORULACAK

CHP Arhavi Belediye Başkan adayı Musa Ulutaş mevcut AK Parti’li belediye başkanın verdiği sözleri yerine getiremediği Arhavi’nin yeşiline, derelerine, vadilerine sahip çıkma noktasında dik duramadığını belirterek “Yüreği sevgi dolu Arhavi halkı seçimlerde bunların hesabını soracak” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 24.02.2014 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Arhavi Bir Değerini Ve Sevenini Kay...
 » Futbol Federasyonu Eski Başkanların...
 » İstad’dan Numanoğlu’na Plaket...
 » Gürkan Ticaretten Arhavi’de Müzik Z...
 » Kartalın Emektar Kaptanı Arhavi’de...
 » Arhavi’de Chp Seçim Bürosu Açtı...
 » Mehmet Nazif Günal Arhavi’de...
 » Hopa’ya Yardımların Ardı Arkası Kes...
 » Başbakan Binali Yıldırım Artvin’de...
 » Başbakan Erdoğan Artvin’deydi...
 » İstanbul Feshane’de Artvin Rüzgârı...
 » Akparti Milletvekili Kışla Arhavi’d...
 » Arhavi’de Musa Ulutaş Sesleri...
 » Bayraktutan Tbmm Genel Kurulunda Şi...
 » Vali Ve Kaymakam Atamaları Kararnam...
 » Kırmızıgül Arhavi’yi Ziyaret Etti...
 » Arhavi Kaymakamından Belediyeye Ziy...
 » Chp Milletvekilleri Rize Ve Artvin’...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Heki...
 » Artvin Tanıtım Günleri İz Bıraktı...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Av. Erkan Balta Yeniden İl Başkanı...
 » Ak Parti Artvin 6. Olağan İl Kongre...
 » Bakan Arslan, Ak Parti Artvin 6. Ol...
 » Ak Parti Arhavi Gençlik Kollarından...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...