İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı Esecek

06/02/2018 13:51

Artvin Hopa Spor Yönetim Kurulu, İstanbul’da Artvin Hopaspor' A Destek Amaçlı Dayanışma Gecesi Düzenleneceğini Açıkladı.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopa Spor Yönetim Kurulu, İstanbul’da Artvin Hopaspor' a destek amaçlı dayanışma gecesi düzenleneceğini açıkladı.

Artvin Hopa Spor Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Tarihi zaferlerle dolu, Artvin ilimizin efsane takımı Artvin Hopaspor’ un, şampiyonluk hedefindeki geleceği için İstanbul’da bir araya geliyoruz.

Artvin Hopaspor camiası olarak, Sayın Artvin Valimiz, Sayın Artvin Milletvekillerimiz, Sayın il ve ilçe belediye başkanlarımız, Sayın ilçe kaymakamlarımız, Sayın İsmet Acar, Sayın Fikret Orman ve Sayın İş Adamlarımızın katılımlarıyla İstanbul’da Artvin Hopaspor' a destek amaçlı dayanışma gecesi düzenliyoruz.

2017-2018 Spor Toto Bal Ligi sezonunda takımımızın geleceği için yapmış olduğumuz çalışmalar ve kulübümüzün şuan ki geldiği konum hakkında siz değerli sporseverler, Artvin Hopaspor sevdalıları ile bir arada olup değerlendirme yapmaktan büyük gurur yaşayacağız.

Bu sezon 3. lig için şampiyonluk yolunda gurubumuzun en güçlü adayı olmakla birlikte gurubumuzda lider bulunmaktayız. Bu hedeflerimiz doğrultusunda Artvin Hopaspor' a destek gecemizde bizleri yalnız bırakmayacak İş Adamlarımıza Artvin Hopaspor sevdalılarına şimdiden teşekkür ediyoruz.

"Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir"

Futbol camiasına Artvin Hopaspor sevgimizi paylaşıyoruz. 17 Şubat 2018 Cumartesi günü Saat: 19. 00'da - İstanbul Limak Eurasia Luxury Hotel' de düzenlenecektir. ( Limak Eurasia Luxury Hotel :Rüzgarlıbahçe Mahallesi Şehit Yüzbaşı Sinan Eroğlu Caddesi No: 5 Kavacık/Beykoz/İstanbul )” ifadelerine yer verildi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 06.02.2018 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvinliler Beykoz’da Buluştu...
 » Arhavililerin Devletten Bir Talebi...
 » İstad Etkinliklerinde Durmak Yok...
 » İstad Yaza Veda Eğlencesinde Arhavi...
 » İstad Genel Kurulu Yapılacak...
 » İstanbul’da Artvin Turizmi Masaya Y...
 » İstad Gençlik Ve Kadın Kolları'ndan...
 » 9. İstad Bahar Şenliği Yapıldı...
 » 8. İstad Bahar Şenliği Yapıldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Açıkla...
 » İşkur 2013 Yılında 671 Bin Kişiyi İ...
 » Türkiye’de Bir İlki Yapmak İçin Yol...
 » İstanbul Bostancı Gösteri Merkezind...
 » Mubin Çakmak Ziyaretlerine Devam Ed...
 » Yeni Şavşat Kaymakamı Sarıoğlu Göre...
 » İstanbul’da Artvin’in Kurtuluşu Coş...
 » İsmet Acar; “Artvin Hakettiği Yatır...
 » İstanbul Feshane’de Artvin Rüzgârı...
 » Şavşat 2014 Yılının İlk Misafirleri...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor Çatıksu’ya Gol Oldu Yağdı....
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...