Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu’ndan Teşekkür Mesajı!

14/02/2018 09:38

Hopaspor Yönetim Kurulu, Iğdır Arasspor- Artvin Hopaspor Spor Toto Bal Ligi Karşılaşmasının Ardından Teşekkür Mesajı Yayımladı.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopaspor Yönetim Kurulu tarafından, “Sevgi doğanın ikinci güneşidir. Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir” sloganımızla tüm spor camiasına Artvin Hopaspor sevgimizi paylaşıyoruz denilerek şu açıklama yapıldı:

“11 Şubat 2018 Pazar günü deplasmanda oynadığımız Iğdır Arasspor- Artvin Hopaspor Spor Toto BAL ligi karşılaşması öncesinde maç esnasında ve maç sonunda bizimle yakından ilgilenen; Artvin Valimiz Sayın Ömer Doğanay beye, Artvin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Selvi beye, Hopa İlçe Kaymakamımız Sayın Ferit Görükmez beye, Hopa İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Gökhan Erdal beye, Sayın Iğdır Valiliğine, Sayın Iğdır Emniyet teşkilatına teşekkür ediyoruz. Her zaman şampiyonluk yolunda bize büyük güç katan cefakâr taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.

Ezeli rakip ebedi dostumuz olan Iğdır Arasspor’lu futbol sever kardeşlerimize de maçın atmosferinden dolayı oluşan ufak tefek hoş olmayan söylemlerin dışında teşekkür ediyoruz. Her ne kadar Iğdır ArassporKulüp Başkanı, Artvin Hopa Spor Kulüp Başkanımızı karşılamayıp hoş geldiniz demese bile Iğdır Arasspor yönetimine de teşekkür ediyoruz. İdmanımızı izlemeye gelen Iğdırlı kardeşlerimiz takımımıza baklava taktim ederek sporun ruhuna uygun harekette bulundukları için teşekkür ediyoruz.

Hafta sonu oynanan Yeni Çanspor- Sultangazispor maçında yaşanan saha olayları nedeni ile yaralanan futbolcu kardeşlerimize ve ilgili kulüplere geçmiş olsun mesajımızı gönderiyoruz. Yaralı futbolcu kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz.

Tarihi başarılarla dolu Artvin Hopa Spor Kulübü olarak 2017-2018 sezonu sloganımız olan;Futbol camiasında yetim kalmış fairplay, dostluk, kardeşlik ilkelerine sahip çıkıyoruz. “Sevgi doğanın ikinci güneşidir. Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir” sloganımızla tüm spor camiasına Artvin Hopaspor sevgimizi paylaşıyoruz. ”

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 14.02.2018 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Taraft...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Açıkla...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Artvin’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayram...
 » Artvinde Peşpeşe Bayram Mesajları Y...
 » 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü C...
 » Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan’dan...
 » 23 Nisan Çocuk Bayramı Artvin’de Tö...
 » Artvin Ve Hopa’da Şehit Aileleri Ve...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi 11’inci M...
 » Hopa Tek Ses, Tek Yürek Olarak Hopa...
 » Hopaspor’da Transferler Devam Ediyo...
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Artvin Ve İlçelerinde 19 Mayıs Coşk...
 » Bitlisli Folklorcular Hopa'da Alkış...
 » Boğaların Süper Ligi’nin Şampiyonu...
 » Hopa’da Açılış Ve Temel Atma Törenl...
 » Vali Doğanay’ın Artvin’de Futbol Tu...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Hopa Engereği Ve 20 Tür Koruma Altı...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Kon...
 » Hopa Belediyesi Makine Parkı Güçlen...