Vali Cirit’ten Nihat Gökyiğit Onuruna Yemek

18/08/2015 11:09


Haber: Hayati AkbaşArtvin Valisi Kemal Cirit, bir dizi gezi ve incelemeler için ilimize gelen Artvin’in yetiştirdiği önemli işadamlarından Ali Nihat Gökyiğit ve beraberindekilerinin onuruna yemek verdi.

Artvin Kafkasör Dağ Evleri Restoran’da düzenlenen yemekte Vali Kemal Cirit, Ali Nihat Gökyiğit ve beraberindekilerini bizzat karşıladı. Ali Nihat Gökyiğit ile birlikte yemeğe, Türkiye israfı Önleme Vakfı ve Grameen Mikrofınans Prg. Bşk. Aziz Akgül, TEMA Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Cerrahpaşa Tıp F- Hematoloji Anabilim Dalı-Prof. Dr. Yıldız Aydın, Kalkınma Bankası Genel Müdürü Ahmet Buçukoğlu, Tekfen Holding ve Tekzen Yön. Kurulu Bşk. Murat Gigin, Tekfen Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Vahide Gigin, ANG Vakfı Yönetim Kurulu Başk. Yrd. Turgut Gökyiğit, Anadolu Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Osman Kavala, Endüstriyel Ağaç Tarımı (ENAT) Genel Müdürü Fikret Koçak, Emekli Büyükelçi İbrahim Nurver Nureş, Businessweek Dergisi Editörü Ruhi Sanyer, Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi F. Biyoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Mecit Vural, K. Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zooteknik Bl. Doçent Halil Yeninar, Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü Doçent Hasan Yıldırım, Denizbank Kültür Danışmanı Perihan Yücel ve diğer misafirlerde hazır bulundular.

Yemek Sohbet ortamında gerçekleştirilirken, Vali Kemal Cirit ile Ali Nihat Gökyiğit arasında Artvin’deki önemli yatırım ve projeler hakkında görüş alışverişi yaşandı. Vali Kemal Cirit ayrıca diğer misafirlerle de yakından ilgilendi. Artvinli işadamı Ali Nihat Gökyiğit, her yıl düzenlenen ve bu yıl 16. sının düzenlenmesi planlanan Kafkas Arı ve Bal Festivali’nin ise ülkemizde yaşanan elim olaylar nedeniyle iptal edildiğini belirterek, yine de her yıl geleneksel hale getirdikleri Artvin gezisini yine düzenlediklerini ve davet ettikleri isimlerle birlikte Artvin’e gelerek bir dizi gezilerde ve incelemelerde bulunduklarını ifade etti.

Kafkasör Dağ Evleri Restoranda düzenlenen yemek akşamın ilerleyen saatlerine kadar sürerken, Ali Nihat Gökyiğit ve beraberindekiler iki gün kalarak ilimizden ayrıldılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 18.08.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Açü'de Akademik Giysi Ve Bilimsel T...
 » Artvin Çoruh Üniversitesini Gelişti...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » İstanbul’da Artvinliler Coştu...
 » Açü Rektörü Prof. Dr. Mehmet Duman...
 » Artvinliler Haliç Kongre Merkezinde...
 » Karkon Olağanüstü Kongresini Yaptı...
 » İstanbul'da Artvinliler Dedeman'da...
 » Artvin Girişimci İş Kadınları Derne...
 » Kafkasör Festivali Başlıyor...
 » Artvin’de 4 İlçe Kaymakamı Ve Bir V...
 » Artvin Sevdasından Vazgeçmeyen Bir...
 » İstanbul'daki Artvinliler 7 Mart Co...
 » Muhammed Altunal Bu Defa Kendini An...
 » Saakaşvili'ye İstanbul'da Büyük İlg...
 » Tema Vakfı 22 Yaşında...
 » İstanbul’da Yaşayan Artvinliler İft...
 » Artvin Girişimci İş Kadınları Derne...
 » Hopaport Tanap Projesinde Lojistik...
 » Bakü-tiflis-kars Demiryolu Projesi...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...