Necmettin Numanoğlu Korkuttu

27/05/2015 12:51

Arhavi’nin Tecrübeli Gazetecisi Necmettin Numanoğlu, Geçirdiği Kalp Krizi Sonrası Tıkanan Damarlarına Stent Takıldı.


Haber: Hayati AkbaşArhavi’de 40 yıla yakın gazetecilik mesleğine emek veren ve bölgeninde yakından tanıdığı Necmettin Numanoğlu 2’nci defa kalp krizi geçirdi. Arhavi Devlet Hastanesinde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Rize Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edilen Numanoğlu’nu burada yapılan tetkikler sonrası anjiyo yapılmasına karar verildi.

Doktorlar tarafından yeniden ameliyat masasına yatırılan Numanoğlu’na yapılan anjiyo sonrası hayati tehlikeyi atlatması ardından tıkanan kalp damarına stent takıldı.

Doktorlar tehlikeyi atlatan Necmettin Numanoğlu’nun hastaneden çıkabilir raporu ardından yeniden sağlığına kavuştu. Arhavi’ye döner dönmez yaptığı ilk açıklamada kendisini yeniden hayata döndüren Arhavi Devlet Hastanesi doktorları ve tüm çalışanlarına, Rize Eğitim ve Araştırma hastanesinde operasyonu gerçekleştiren doktor ve hemşirelere teşekkür etti.

Necmettin Numanoğlu “Ne kadar dikkat etsem de ikinci tehlikeyi de atlattım. Yaşamak ve sevdiklerime kavuşmak bana ikinci hayata bağlanışım oldu. Yaşantıma daha dikkatli devam etmeye çalışacağım. Hastanede yattığım süre içinde telefonla beni arayıp geçmiş olsun diyen Artvin Milletvekilleri Sayın İsrafil Kışla ve Uğur Bayraktutan’a, Gümrük ve Tekel eski Bakanımız Sayın Hayati Yazıcı’ya, Milletvekili adaylarımız Sayın Vedat Kibar, Sayın Musa Ulutaş’a, Sayın Osman Özdemir’e, sanatçı kardeşim Sayın Cengiz Kurtoğlu’na, sanatçı dostum Sayın Bahri Turan’a, İSTAD Başkanı Sayın Hüseyin Altunbayrak’a, Arhavispor Başkanı ve Lipton Çay fabrikası Müdürü Sayın Sezgin Özkara’ya, hastalığımı duyar duymaz Rize’ye kadar gelip sağlığımı hastanede yakından takip eden Arhavi Belediye Başkanı Sayın Coşkun Hekimoğlu’na, Gazeteci arkadaşlarıma, Arhavi’de bulunan esnaf dostlarıma ve aile yakınlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 27.05.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Numanoğlu Ailesinde Acı Üstüne Acı...
 » Hekimoğlu;“emeğini Ve Desteğini Esi...
 » Geçmiş Olsun Tolga Gül...
 » Chp Milletvekilleri Rize Ve Artvin’...
 » Gürkan Ticaretten Arhavi’de Müzik Z...
 » Hopa'da Cıva Zehirlenmesinden 27 Ki...
 » Başbakan Erdoğan Artvin’deydi...
 » Hopa’da Akparti Yönetimi Yerel Bası...
 » Nuri Kemal Demirel Yine Kaza Geçird...
 » Sarp Sınır Kapısından Batum’a Geçme...
 » Trabzon Tso Başkanına Cumhurbaşkanı...
 » Yeşil Artvin Derneği 20 Yaşında...
 » İstad’dan Numanoğlu’na Plaket...
 » İstad Başkanı Altunbayrak Baba Ocağ...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Heki...
 » Bakan Taner Yıldız'dan Bir Acı Habe...
 » Naci Numanoğlu Korkuttu...
 » Hopa'da Kaza. 1 Ölü...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » İstad Bahar Şenliği'nin 6.sı Yapıld...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Arhavi’de Kurdoğlu Ailesinin Acı Gü...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Hopa Esnaf Odasında Osman Küçükali...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...