Chp Milletvekilleri Rize Ve Artvin’e Çıkartma Yaptı

15/02/2014 18:17

Chp Milletvekilleri Rize Ve Artvin’e Çıkartma Yaptı


Haber: Hayati AkbaşCHP Ankara Milletvekili Rahmetli İsmet İnönü’nün Torunu Ankara Milletvekili Ayşe Gülsün Bilgehan ve Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan 2 gün süren bölge ziyaretinde bulundular.

RİZE’DE HASTANEDE TEDAVİ GÖREN GAMZE ALIN’I ZİYARET ETTİLER

Ankara’dan Uçakla Trabzon’a oradan da Karayolu ile Rize’ye gelen Milletvekilleri burada Rize RTE Araştırma hastanesine geçerek, geçtiğimiz günlerde Arhavi’de meydana gelen trafik kazasında yaralanan Gamze Alın’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dediler.

ARDEŞEN’DE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINA KATILDILAR

Daha sonra Ardeşen’e geçerek burada CHP Seçim Bürosu açılışına katılan Milletvekillerine partililer ve vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

KEMALPAŞA SEÇİM BÜROSUNU ZİYARET ETTİLER

Aynı gün Karayolu ile Kemalpaşa Beldesine geçen Milletvekilleri, beldede seçim bürosunu ziyaret ederek Belediye Başkan adayı Ergül Akçiçek ve partililer ile bir süre görüştükten sonra Hopa’ya geçtiler.

HOPA BELEDİYE BAŞKANI KASIMOĞLU’NU ZİYARET ETTİLER

Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu’nu makamında ziyaret eden Milletvekilleri Ayşe Gülsün Bilgehan ve Uğur Bayraktutan’a başkan Kasımoğlu “Hoş geldiniz” dedi. Oldukça sıcak bir ortamda geçen ziyarette başkan Kasımoğlu Milletvekillerine İlçede yaptıkları çalışmalardan bahsederek göreve başladıklarından bu tarafa yaptıkları işleri kısaca anlattı. Göreve başlarken ilçede gençlerin doğru dürüst zaman geçirecekleri mekanlar yok iken bugün özellikle sahilde açtıkları yeni kafeteryalar ile bir nebzede nefes aldırdıklarını ifade etti. İlçede hizmeti kısıtlı imkânları en verimli şekilde değerlendirerek ve dönüştürerek yeni iş hanları yaptıklarını yapmaya da devam ettiklerini ifade ederek ilçeyi huzurlu ve ülkemize yakışır bir konuma getirmeye çalıştıklarını, bu hizmetlerin devamını getirme adına yeniden aday olduğunu ifade etti. Milletvekilleri de başkan Kasımoğlu’na yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek başarı dilediler.

HOPA TSO’YU ZİYARET ETTİLER

Milletvekilleri daha sonra Hopa TSO’yu ziyaret ettiler. Burada Başkan Osman Akyürek ve oda yönetim ve meclis üyeleri tarafından karşılandılar. Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu’nun da katıldığı ziyarette TSO Başkanı Akyürek Milletvekillerine odalarını ziyaret ettiğinden dolayı teşekkür ederek, oda çalışmaları hakkında Milletvekillerine bilgi verdi.

Akyürek, Hopa’nın, Sayın Ayşe Gülsün Bilgehan’ın dedesinin soyadı ile anılan bir caddesi olduğunu ve bu caddenin üzerinin kapatılarak kapalı çarşı niteliğinde yeninden düzenlenecek bir proje üzerine çalıştıklarını, projenin tamamlandığında Sayın Bilgehan’ı açılışa beklediklerini ifade etti.

Ayşe Gülsün Bilgehan ise Hopa’yı özellikle yakından takip ettiklerini Hopa da ki çeşitliliği, güzel insanların birbirleri ile olan ilişkilerindeki davranışları örnek gösterdiklerini anlattı. Ayrı fikirlere sahip birçok insanın beraberce yaşanabileceğini göstermesi açısından Hopa’nın çok önemli bir ilçe olduğunu dile getiren Bilgehan “Açılışa memnuniyetle katılacağım. Bu sıcak ilgi ve karşılama içinde şahsınızda tüm Hopa TSO üyelerine de teşekkür ediyorum” dedi.

Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu’da Ayşe hanımın dedesi rahmetli İsmet İnönü’nün bir heykelini de kendi adıyla anılan caddenin girişine yapmayı planladıklarını dile getirdi. Belediye Başkanının konuşmasının ardından Ticaret Odası Başkanı Osman Akyürek ziyaretin anısına Hopa Ticaret Odası Amblemli bir vazo hediye etti.

Milletvekilleri aynı gün akşamı Artvin’e çıkarak burada düzenlenen bir panele katıldılar.

ARHAVİ’YE TAM GÜN AYIRDILAR

Milletvekillerinin 2 gün ziyareti Arhavi ile başladı. Arhavi CHP İlçe Başkanlığını ziyaret eden Milletvekillerini burada ilçe başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Belediye Başkan adayı Musa Ulutaş ve partililer karşıladı. Burada gündeme ilişkin konularla ilgili partililer ile bir süre görüşen Milletvekilleri daha sonra CHP Arhavi Gençlik evi ve seçim Bürosu açılışlarına katıldılar. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Milletvekilleri gördükleri ilgiden memnun kaldılar

Milletvekilleri daha sonra Arhavi Belediye Başkan Adayı Musa Ulutaş ve partililer ile birlikte ilçede esnafları ziyaret ettikten sonra kendilerine yöresel Laz mutfağından oluşan yemek ikramına katıldıktan sonra Ankara’ya gitmek üzere ilçeden ayrıldılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 15.02.2014 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Ayşe Gülsün Bilgehan Hopa Ticaret O...
 » İnönü'nün Torunu Artvin'de...
 » Kılıçdaroğlu, Artvin’in Chp’li Kadı...
 » Başkonsolos Nohasi’den Hopa’ya Ziya...
 » Kılıçdaroğlu Hopa’da...
 » Dünya Gazetesi Artvin Ve Hopa’da...
 » Hopa Tso’nun Misafirleri Vardı...
 » Hopa Hdp’den Başkan Kasımoğlu’na Ağ...
 » Hopa İş Dünyası İle Ropörtajlarımız...
 » Hopa Garanti Bankasında Nöbet Değiş...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » İsrafil Kışla Ve Vedat Kibar’dan Ho...
 » Hopa’nın Iğdır’dan Misafirleri Vard...
 » Bayraktutan’da Durmak Yok...
 » Bayraktutan’da Durmak Yok...
 » Hopa’da Akparti Yönetimi Yerel Bası...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » Chp Grup Başkanvekili Levent Gök Ar...
 » Hopaport’tan Hopa Tso’ya Ziyaret...
 » Artvin’de Chp Seçimler İçin Seferbe...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...