Hopaspor Trabzon’dan İstediği 3 Puanı Alamadı

18/10/2017 11:24

Zagnosspor 1 A. Hopaspor 1


Haber: Hayati AkbaşBölgesel Amatör Lig 3 grup’da şampiyonluk iddiası ile yola çıkan Artvin Hopaspor ligin 4 haftasında karşılaştığı Trabzon ekiplerinden Zagnosspordan istediği 3 puanı alamayarak 1 puana razı oldu.

Karşılaşmanın başlaması ile birlikte rakip kaleye yüklenen Hopaspor dan Mustafa Özkaya daha 2 dakikada frikikten kullandığı topu Zagnos filelerine göndererek deplasmanda takımını 1-0 öne geçirdi. Golden sonrada rakip kaleye salgı sollu yüklenen Hopaspor bir türlü çok istediği golü bulamayınca ilk devrede 1-0 Hopaspor un üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci devresinde oyunda dengeyi sağlayan Zagnosspor 77 dakikada Yusuf’un ayağından takımlarına beraberliği getiren golü attı. Golden sonra her iki takımda Galibiyet için rakip kaleye yüklendi ise de istedikleri golü bulamayınca karşılaşmada 1-1 sona erdi.

Karşılaşma sonrası Hopaspor taraftarları da ortaya konan oyuna tepki göstererek, grubun son sıralarında yerini alan Zağnos karşısında oynanan oyundan memnun olmadıklarını, takımın kendini acilen toparlaması gerektiğini söyleyerek “Saha da yürüyen bir Hopaspor istemiyoruz. Zagnos karşısında doğru dürüst bir şut bile atamayan Hopaspor bu oyunu ile şampiyonluktan hızla uzaklaşır. Yönetim ve teknik kadro oynanan oyunun sağlıklı değerlendirmesini yapmalı ve gerekli tedbirleri almalıdır” dediler.

HOPASPOR IĞDIR ARAS’A HAZIRLANIYOR

Bu hafta sonu kendi sahasında Iğdır Aras sporu konuk edecek olan A. Hopaspor da hazırlıklar devam ediyor. Teknik direktör İbrahim Baş takımın Zagnos karşısında ortaya koyduğu oyundan memnun olmadığını, bu konuda oyuncularına gerekli uyarıları yaptı. Özellikle İleri uçta gol yollarında bitirici vuruşları yapamadıklarını ifade eden Baş, İleri uç oyuncularının özel çalışmasını sağlayarak hafta sonuna kadar hazır hale getirmeye çalışıyor.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 18.10.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Trabzon Zagnos’ta Artvinliler Geces...
 » Zağnos Vadisinde Artvin Rüzgârı Ese...
 » Artvin Hopaspor Kendi Sahasında İki...
 » Hopaspor Sürmene'den Yine Eli Boş D...
 » Mor Beyazlılar, Güçlü Rakibine İkin...
 » Karadeniz Derbisinde Gülen Taraf Ol...
 » Hopaspordan Kötü Başlangıç...
 » Artvin Hopaspor: 0 - Gümüşhanespor:...
 » Sahada Oynayan Hopaspor, Puanı Kapa...
 » Artvin Hopasporun Kredisi Tükendi...
 » A. Hopaspor İlk Hazırlık Nmaçında D...
 » Artvin Hopaspor Samsun'a Gitti...
 » Artvin Hopaspor Gülmeyi Unuttu...
 » Artvin Basketbol Takımı Karabük Dep...
 » Hopaspor Nihayet Batumda...
 » Hopaspor Of'ta Tutunamadı. 4–0...
 » Rizespor 5 Yıl Aradan Sonra Süper L...
 » Artvin Hopaspor Farkını Konuşturdu...
 » Hopa Nihayet Güldü...
 » Artvin Hopa Spor 3 Puana Kenetlendi...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Hopa’da Korkutan Yangın...
 » Arhavi’de Kurdoğlu Ailesinin Acı Gü...
 » Hopa Esnaf Odasında Osman Küçükali...
 » Arhavi Belediye Meclisinden Tarihi...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Hopa’da Tutuklanan Efrayim Vayiç Se...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Sadece Diktatör’ün Artvin’de Yasakl...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...