Hopaspor Sürmene'den Yine Eli Boş Döndü

05/02/2007 11:11

A.hopa Spor Maç Boyunca Yakaladığı Fırsatları Değerlendiremeyince, Karampolden Yediği Tek Golle Hopa'ya Puansız Döndü.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopaspor ikinci devrede oynadığı üçüncü karşılaşmadan da eli boş Hopa'ya döndü. Sürmene karşılaşmasının kendileri için çok önemli bir karşılaşma olduğunu bildiği halde, istediği sonuca alamadan Hopa'ya dönmesi camiada üzüntü yaratırken "Güzel oynayan biziz, fırsat yakalayan biziz, Boş kaleye atamayan biziz. Rakibimizde atamayana atarlar dercesine atıyor ve biz kaybediyoruz" diyen yöneticiler, teknik heyetten acilen rapor istediler.

Artvin Hopaspor yönetimi Sürmene karşılaşmasını tam kadro izlediler. Karşılaşmaya iyi başlayan taraf Hopaspor oldu. Karşılaşmanın ilk devresinde rakip kaleye kontrataklarla yüklenen Hopaspor un gol pozisyonları Sürmene kalecisi Mustafa da kalırken, Sürmene defansının da yerinde müdahaleleri Hopa spora gol fırsatı vermedi.

Ligin ilk devresinde Hopa da rakibini 2–0 yenen Hopaspor ilk 45 dakika boyunca ileri uç oyuncuları ile derli toplu bir futbol ortaya koydular, ancak istedikleri gole kavuşamayınca karşılaşmanın ilk devresi de 0–0 sona erdi.

İkinci devreye yine hızlı başlayan taraf A. Hopaspor oldu. Peş peşe geliştirdikleri ataklardan birinde topu rakip takıma kaptıran Hopaspor karşılaşmanın 54 dakikasında Sürmene sporlu Âdem'in yine karambol de kala topa dokunması ile bir anda öne geçti. Hopaspor kalecisi Orçun'un yine maç boyunca mükemmel kurtarışlarına sahne olan 90 dakikada atılan bu tek gol Hopa sporun, Hopa'ya eli boş dönmesine neden oldu.

GOL ATMA YOLLARINDA SIKINTI YAŞIYORUZ

Hopaspor yöneticilerinden Kenan Çelik "Biz iyi bir kadro kurduk. Geçen haftaki Of karşılaşmasında da karampolden gol yemiştik, bu haftaki Sürmene karşılaşmasında da karampolden gol yedik. Defansımızda boşluklara acilen tedbir almak durumdayız. Sürmene karşılaşmasında da üstün oynayan taraf Hopaspor oldu. Yakaladığımız sayısız gol pozisyonunu değerlendiremeyen ve hatta boş kaleye atamayan yine Hopaspor oldu. Atamayana atarlar derler, işte Sürmene yakaladığı bir karampolde topu filelerimize gönderince sonuç da bu oldu. Sürmene maçı değerlendirmesini yönetim kurulu toplantısında masaya yatıracağız ve gerekli tedbirleri alacağız" dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 05.02.2007 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Hopaspor Kendi Sahasında İki...
 » İlk Yarının Son Haftasında Deplasma...
 » Artvin Hopaspor Deplesmanda Kaçan P...
 » Mor Beyazlılar, Güçlü Rakibine İkin...
 » Hopaspor Of Karşılaşması Dostça Bit...
 » Arhavispor Yine Son Durakta Kaybett...
 » A. Hopaspor'un Dirilişi...
 » Artvin Hopaspor Zorlu Viraja Girdi...
 » Hopaspor Nereye Koşuyor?...
 » Artvin Hopaspor Gözüne Bafra'yı Kes...
 » Artvin Hopaspor Kulübü Basın Sözcüs...
 » Arhavi'ye Bu Sonuç Yakışmadı...
 » Hopa'ya İş İçin Geldi, Denizde Boğu...
 » Savaşa Savaşa Kazandılar...
 » İş Güvenliği Yasası 1 Ocak 2013’de...
 » Hopa, Çorum'da Da İstediğini Bulama...
 » Hopa Bulancak Engelini 2–1'lik Skor...
 » Artvin Hopaspor Gülmeyi Unuttu...
 » Artvin Hopaspor Umutlarını Gelecek...
 » Artvin Hopaspor Acıların Takımı Olm...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Ardahan Deplasmanından Mut...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Taraft...
 » Trabzonspor Futbol Okulu Borçka’da...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...