Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor

19/12/2017 13:55

Artvin Hopaspor İlk Devrenin Son Karşılaşmasında Kendirli Belediye Sporu 2-0 Yenerek Zirve Yarışında Bende Varım Dedi.


Haber: Hayati AkbaşBAL Ligi 3 grupta sezona Şampiyonluk parolası ile başlayan Artvin Hopaspor geride bıraktığı 12 hafta sonunda zirve yarışında bende varım dedi.

Deplesmanda Zagnosspor ile berabere kalması ve kendi evinde Yakutiye spora 2-1 yenilmesi camiada büyük üzüntü yaratırken kaybedilen bu 5 puan Hopa sporu zirveden uzaklaştırsa da ilk devrenin son karşılaşmasında Kendirli Belediye sporu deplesmanda 2-0 yenmesi camiayı yeniden umutlandı.

BAL Liginde oynayan takımlar içinde muhteşem taraftarı ile spor camiasına damga vuran Artvin Hopa sporun kendi sahasında oynadığı karşılaşmalarda kadınlı erkekli 7’den 70’e binlerce taraftarı ile tribünleri doldurması ve taraftar desteğini arkasına almanın verdiği moral destekle de 8’nci haftaya kadar namağlup unvanını korumasını da bildi.

İLK DEVREYİ KENDİRLİ GALİBİYETİ İLE TAMAMLADI.

Artvin Hopaspor ilk devrenin son karşılaşmasında Kendirli Belediyespor ile deplesmanda karşılaştı. Sahaya mutlak galibiyet ile çıkan A. Hopa sporu muhteşem taraftarı yine yalnız bırakmayarak 90 dakika boyunca yaptığı tezahüratı ile destekledi. İlk devresi 0-0 sona eren karşılaşmada ikinci devreye kazanma hırsı ile çıkan A. Hopaspor oldu.

Rize’de oynanan karşılaşmada Hopaspor 2 devrenin başından itibarenpeş peşerakip kaleye yüklenmeye başladı. Kendirli defansı ataklardan yorulduğu anda 73 dakikada Bilal Cebi takımını 1-0 öne geçiren golü attı. Golden 5 dakika sonra bu defa da sahaya A. Hopa sporun Nijeryalı yabancı oyuncusu Presley çıkarak takımını 2-0 öne geçirengolü attı. Karşılaşmada başka fol olmayınca maçta A. Hopa sporun 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.

BİLAL ÇEBİ YİNE KLASINI KONUŞTURDU.

BAL Ligi 3 grupta ilk devreyi 4 sırada 24 puanla kapatan A. Hopa sporun başarısında saha da oynanan kollektif futbolun önemli bir rolü var. Özellikle ileri de tecrübesini ve yeteneğini iyi konuşturan Bilal Çebi yakaladığı pozisyonlarda meşin yuvarlağı rakip filelere göndererek takımını zirve yarışından koparmayan isimlerin başında geliyor.

Oynadığı futbol ile tribünlere heyecan veren Bilal Çebi, topu her ayağında buluşunda tribünlerde taraftarı ayağa kaldırmasını da biliyor. “Ben A. Hopasporda şampiyonluk yaşamak istiyorum. Bunun için her karşılaşmaya mutlak galibiyet için çıkıyorum. Arkadaşlarımla sağladığımız uyum, hocamızın verdiği taktiklerle birleşince sonuçta beraberinde geliyor. İlk devrede özellikle 2 karşılaşmada yaşadığımız yol kazasında kaybetmemiz gereken 5 puanı kaybetmemiz bizi 4’üncü sıraya düşürse de elde ettiğimiz 24 puanla zirve yarışında bizde varız dedik.

İkinci devrede daha da iyi olacağız. Çünkü bu muhteşem taraftara galibiyetler ve şampiyonluk yakışır” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 19.12.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Erbakan Ölümünün 5 Yılında Artvin’d...
 » Namağlup Antalya Sporu Artvin Boğal...
 » Rize'nin Yıldızları İstanbul'da Bul...
 » Artvin’de Cerattepe İçin Gergin Top...
 » Feyzioğlu Ve Batum, Anayasa Değişik...
 » Trabzon’da Sokak Hayvanları Bakım M...
 » Trabzon’da Önemli Bir İhtiyaça Daha...
 » Rize-erzurum Arası 2,5 Saat Olacak...
 » Hopaspor Fırsat Tepti....
 » Artvin Hopaspor'da Yeni Hedef Değir...
 » A. Hopaspor'da Durmak Yok...
 » Bilal Çebi, "Ben Hopaspor'un Başarı...
 » Artvin’de Hopaspor Rüzgârı Esmeye D...
 » Artvin Belediyesi Basketbol Takımı...
 » Rize’de Üreticiler Yol Kesti...
 » Hopaspor Gelecek Sezon'da 3. Liğ'de...
 » Hopaspor Namağlup Ünvanını Kars’ta...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde 6. Haf...
 » Artvin Hopaspor Sahasında Vurgun Ye...
 » Sahalarda Arhavispor Fırtınası Esme...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Ardahan Deplasmanından Mut...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...
 » Kayak İl Birinciliği Müsabakaları...