Hopaspor Ardahan Deplasmanından Mutlu Döndü

15/01/2018 14:15

Artvin Hopaspor’da Yüzler Gülüyor.


Haber: Hayati AkbaşBAL Ligi 3 grup 2’nci devre karşılaşmaları başladı. Grubun iki iddialı takımı grup lideri S. Ardahan spor ile A. Hopaspor Ardahan’da karşı karşıya geldi. Hopa spor Başkanı Mubin Çakmak ve Yönetim Kurulu üyelerinin çoğunun da takip ettiği karşılaşmada Hopa spor taraftar grupları da statta kendilerine ayrılan tribünde karşılaşmanın başından sonuna kadar takımlarına destek verdiler.

Karşılaşmaya her iki takımda kontrollü başladı ilk15 dakika karşılıklı ataklarla geçerken, 15 dakikada –Ardahan spor ceza sahası içinde yaşanan bir pozisyonda hakem penaltı noktasını gösterdi. Hopa spordan Mustafa Özkaya penaltı atışında meşin yuvarlağıArdahan spor filelerine göndererek deplasmanda 1-0 öne geçirdi.

Karşılaşmanın 35 dakikasında Hopa spordan İbrahim Taşkıranda takımını 2 farklı üstünlüğe taşıyan gölü atınca ilk devrede bu skorla sona erdi.

İkinci devreye her iki takımda karşılıklı ataklarla başladı. Karşılaşmanın 75’nci dakikasında Ardahan spor farkı bire indiren golü atınca karşılaşmada yeni bir heyecan başladı. Ardahan spor beraberliği yakalamak için Hopa spor kalesine yüklense de Hopa spor defans ve kalecisini geçmeyi başaramadı.

Karşılaşmanın normal süresi 2-1 Hopa sporun üstünlüğü ile sona ererken karşılaşmada oynanan 5 dakikalık uzatmanın son dakikası içinde Hopa spor yakaladığı bir pozisyonda Ardahan kalesine indi ve Mustafa Özkaya kendisinin de ikinci ve takımın da 3’üncü golünü attı. Karşılaşmada Hopa sporun deplasmanda S. Ardan sporu 3-1 yenmesi ile sona erdi.comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 15.01.2018 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor...
 » Artvin’de Hopaspor Rüzgârı Esmeye D...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde 6. Haf...
 » Hopa’da Futbol Aşkı Zirve Yaptı...
 » Cumhuriyet Bayramı’nın 92. Yıldönüm...
 » Bayraktutan Bu Defa Şavşat’ın Sorun...
 » İstanbul’da Artvin Turizmi Masaya Y...
 » Feyzioğlu Ve Batum, Anayasa Değişik...
 » Thk Artvin Şube Başkanlığı’na Cafer...
 » Açü Bünyesinde Akademik Yükselme, T...
 » Çanakkale Zaferinin 102. Yıl Dönümü...
 » Hopaport’un Çevreye Duyarlı Girişim...
 » Hopaspor Kendi Evinde Çoştu 7-0...
 » Artvin Hopaspor Iğdır Araspor'a Acı...
 » Hopaspor Liğ’e Fırtına Gibi Başladı...
 » Artvin Hopaspor Evinde Coştu: 4-1...
 » Artvin Hopaspor Ankara Demirspora T...
 » Hopa Tek Ses, Tek Yürek Olarak Hopa...
 » Hopaspor Yeniden Bal Liğinde...
 » Artvin Hopaspor’dan Muhteşem Dönüş...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor Çatıksu’ya Gol Oldu Yağdı....
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...