Hopa Hem Tsm Korosu Gönüllere Dokundu

15/05/2017 11:46

Hopa Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde Kurulan Türk Sanat Müziği Korosunun Verdiği Konser Ayakta Alkışlandı.


Haber: Hayati AkbaşHopa Halk Eğitim Merkezi bünyesinde kurulan Türk Sanat Müziği Korosunun verdiği konser ayakta alkışlandı.

Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen konsere sanatseverlerde büyük ilgi göstererek salonu tamamen doldurdular. Konsere Hopa İlçe Milli eğitim Müdürlüğü Şube müdürleri Sezai Aydın ve Aytekin Gürbulak’ın yanı sıra Akparti İlçe Başkanı İlyas Güven, TSO Başkanı Osman Akyürek, İlçe Tapu Müdürü Taner Bal’da katıldı.

Şef Zehra Kural Özdilek’in yönetiminde ve Müzik Öğretmeni Hüseyin Zeytin’in sunuculuğunu yaptığı gecede Halk Eğitim Müdürü Harun Yüce’de konsere gelen sanatseverlerle yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliği yaptı.

Karadeniz Teknik Üniversitesi öğretim görevlisi Özdemir Hafızoğlu’nun kanunda eşlik ettiği muhteşem gecede koro ve solo şarkılar sanatseverler tarafından alkışlandı.

Gecenin sonunda konseri izlemek için Hopa’ya gelen Arhavi Türk Sanat Müziği Topluluğu ’da sahneye davet edildi ve birlikte söyledikleri “Eski Dostlar” şarkısı ardından sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 15.05.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Tso Kendine Yeni Bina Yapıyor...
 » Hopa Hem Tsm Korosundan Muhteşem Bi...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Hopa’da Siyasi Partilerin Seçim Çal...
 » Hopa’da, İşte Futbol Aşkı Bu Dedirt...
 » Hopa Bedensel Engelliler Derneği Ge...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Hopa’da Bayramlaşma Heyecanı Yaşand...
 » 2. Artvin Tanıtım Günleri Renkli Gö...
 » Artvin Tanıtım Günleri İz Bıraktı...
 » Hopa İş Dünyası İran’a Çıkartma Yap...
 » Hopa Tarihi Günlerden Birini Daha Y...
 » Artvin'de Madene Hayır Mitingi Yapı...
 » İsrafil Kışla Ve Vedat Kibar’dan Ho...
 » Artvin Osb İle İlgili Kamuoyuna Bil...
 » Hopa Tso’dan Siyasilere Bilgilendir...
 » Lojistik Danışmanı Hopa Myo Öğrenci...
 » Hopa İş Dünyasının Gaziantep Ve Kil...
 » Vakıfbank Hopa Şubesi Resmi Açılışı...
 » Bölgede Muhtarlar Günü Çeşitli Etki...