Artvin Devlet Hastanesi Gelişmeye Devam Ediyor

08/11/2015 09:12

Artvin Devlet Hastanesi’nin Yeni Servisi Hizmete Açıldı.


Haber: Hayati Akbaş2012-2013 yılları arasında projelendirilen 2014 yılında ihalesi tamamlanıp 550 gün ihale süresi ile başlatılan Artvin Devlet Hastanesi’nin‘Ana Bina tadilat ve restorasyon projesi’ tamamlanarakhastanenin yeni servisi hizmete açıldı.

Ana Bina tadilat ve restorasyon projesi planlı ve programlı olarak tamamlanarak projenin meyvelerini vermeye başlandı ve geçtiğimiz hafta ana binanın 6. katı hizmete açıldı.

Tadilat ve restorasyon projesi hakkında açıklama yapan Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ;“Yaklaşık bir buçuk yıl önce Artvin Devlet Hastanesi Ana Binası’nda başlatılan çok kapsamlı ve detaylı bir proje olan tadilat ve restorasyon projesi yoğun emekler sonunda bitiş noktasına doğru yaklaşmış bulunmaktadır. Geçen hafta 6. katımızda bulunan cerrahi servisimizi eksiksiz bir şekilde açıp vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. İnşallah en kısa sürede diğer servisleri ve ameliyathaneyi de açıp projeyi tamamlamış olacağız. Proje tamamlanmış olduğunda ameliyathaneler, yoğun bakımlar, servisler ve de laboratuvar birimlerimiz son teknoloji ile donatılmış ve en üst kalite standartlarını yakalamış olacaktır. Artvin Devlet Hastanesi’nin bu yüksek standartlarını Artvin halkına buradan müjdeliyorum ve Artvin’de sağlığınızın emin ve güvenilir ellerde olduğunu beyan etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Özellikle projenin tamamlanmasında eksikliklerin giderilmesinde yoğun emek ve mesai harcayan başta Artvin Devlet Hastanesi’nin eski başhekimi ve şu anki Tıbbi Hizmetler Başkanımız Op. Dr. İrfan Akalın’ a, görevi devralıp başarı ile yürüten Artvin Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Düzcan’a, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Fatih Yaşar’ a ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülten Bilmiş’ e ve emeği geçen diğer tüm çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu ve bunun gibi birçok kapsamlı projeyi Artvin’imize kazandıran Sayın Valimiz Kemal Cirit’e ve Sayın Milletvekilimiz Sayın İsrafil Kışla’ ya da projenin her aşamasında ki katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Projenin bütünü tamamlandığında inşallah tüm halkımızla beraber açılış yapmış olacağız. Artvin Halkına da özellikle inşaat projesi esnasında ki ortaya çıkmış olan rahatsızlıklardan dolayı özür diler, sabırları ve iyi niyetli bekleyişlerinden dolayı teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 08.11.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Hastanelerine Kavuşuyor...
 » Artvin Khb Gn.sekreteri Akalın, Viz...
 » Artvin’de Adli Tıp İnşaatı Tamamlan...
 » Artvin Devlet Hastanesinde Yenilikl...
 » Artvin Devlet Hastanesi’nde Yangın...
 » Yeni Hopa Devlet Hastanesi Hakknda...
 » Artvin Devlet Hastanesi Yine Gözdol...
 » Başbakanlıktan Hopa’ya 26.728.012 T...
 » Artvin’de Bir İlk Daha Gerçekleşti...
 » Artvin'de Yeni Yıl Mesajları Yayınl...
 » Artvin Şoförler Ve Otomobilciler Od...
 » Artvin'de Bir İlk...
 » Artvin Devlet Hastanesinde Bir İlk...
 » Hopa’da Sağlıkta Hizmet Atağı Sürüy...
 » Artvin’de Genç Çiftçi Projesi...
 » Artvin’e Acı Düştü...
 » Artvin’de Akılcı İlaç Kullanımı Hak...
 » Hopa Devlet Hastanesi Yeni Binasına...
 » Artvin’de 1. Uluslar Arası Altın Bo...
 » Artvin’de Okul Servisleri Denetlend...En Çok Okunan Sağlık Haberleri
 » Hopa’da Rahim Ağzı Kanseri Farkında...
 » Artvin’de Kanserle Mücadele Program...