Robert Koleji Öğrencileri Artvin’de

25/06/2015 10:26

İstanbul’dan Artvin’e Uzanan Dostluk Bağları.


Haber: Hayati Akbaşİstanbul Robert Koleji öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Artvin’e gelerek 07- 14 yaş gurubu öğrencilere çeşitli branşlarda 5 günlük eğitim verecek.

Artvin’e gelen Robert Koleji öğrencileri Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ederek yapacakları proje hakkında detaylı bilgi verip destek olunmasını istediler.

Proje başkanları Veli Barış Heybetli, Narod Dabanyan, Proje danışmanları Sibel Sebüktekin ve Zübeyde Bayraktar Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ederek proje hakkında detaylı bilgi sunup destek olunmasını istediler.

Başkan Kocatepe, Robert Koleji öğrencilerine projeyi uygulamak için Artvin’i tercih ettikleri için teşekkür ederek destek noktasında yardımcı olunacağını söyledi.

Proje Başkanlarından Narod Dabanyan, projenin Artvin’de yapılmasının sebebini 2014 yılı Mart ayında Artvin’de ki bir lise ile ortak proje yürüttüğünü bu sayede Artvin’i daha yakından tanıma ve dostluk bağları kurduğunu belirterek arkadaşlarıyla ortak karar alıp 2015 te ki Sosyal Sorumluluk Projesini yeniden Artvin’de uygulamak istediklerini belirtti.

İstanbul Robert Koleji öğrencileri 25 kişilik öğrenci gurubuyla Artvin’de ki 07- 14 yaş arası öğrencilere 23- 27 Haziran tarihleri arasında Artvin Gençlik Merkezi sınıfların da Resim, Müzik, Spor, Tiyatro, Finansal okuryazarlık gibi konular üzerinde ücretsiz kurs verecekler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 25.06.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Başkan Kocatepe Basın Mensuplarıyla...
 » Gürtiad Başkanından Kocatepe’ye Ziy...
 » Şahin, “Artvin Belediyesini Adım Ad...
 » İsmet Acar; “Artvin Hakettiği Yatır...
 » Kadir Topbaş, Artvin Valisi Kemal C...
 » Artvin Belediye Başkanı Kocatepe Ma...
 » Özbey “Atatürk’te Birleştik, İşçi P...
 » Festival İçin 975 Km Pedal Çevirdi...
 » Akparti Aday Tanıtım Toplantısı Göv...
 » Hasan Ekinci’den Kocatepe’ye Ziyare...
 » Akparti Artvin Belediye Başkan Aday...
 » Gürcü Çocuklar Artvin’e Geldiler...
 » Karkon Artvin’de Gönülleri Fethetti...
 » Artvin’den Bir Genel Müdür Geçti...
 » Artvin’e Acı Düştü...
 » Dokap Başkanı Yüce’den Başkan Kocat...
 » Kocatepe’den Kemalpaşa’ya Ziyaret...
 » Dünya Tulum Ve Müzik Festivalinin G...
 » Artvin'de Madene Hayır Mitingi Yapı...
 » Azerbaycan’da Artvin Rüzgarı Esti...En Çok Okunan Eğitim Haberleri
 » Harezmî Eğitim Modeli Artvin’de Uyg...
 » Hopa Atatürk Ortaokulu Yeni Binasın...
 » Tilki, Doğu Karadeniz Bölgesi Ünive...
 » Hopa Yeni Bir Eğitim Kurumuna Kavuş...