Türkiye’nin En Eski Fuar Organizasyonundan Arhavi’ye Davet

09/08/2013 10:04

82. İzmir Enternasyonel Fuarı 4. Karadeniz Günleri (29 Ağustos-8 Eylül)


Haber: Necmettin NumanoğluBu yıl 82. si düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı 4. Karadeniz Günleri’nde Arhavi’de yerini almak üzere hazırlıklarına başladı. 29 Ağustos – 8 Eylül 2013 tarihleri arasında İzmir’de yapılacak olan tanıtım günleri için Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu Karadeniz Dernekleri Konfederasyon Üyesi Mehmet Biberoğlu ve ilçedeki sivil toplum örgütleri ile bir araya gelerek toplantı yaptılar.

Arhavi Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Arhavi Turizm Derneği, Arhavi Avcılar ve Atmacacılar Derneği, Laz Kültür Sanat ve Turizm Derneği, Arıcılar Birliği gibi sivil toplum kuruluşları katıldı. Biberoğlu, tanıtım günleri için gerekli bilgileri verdi. Toplantıda sivil toplum örgütleri İzmir’de Arhavi’yi en iyi şekilde temsil etmek için gerekli çalışmaları yaptılar. İzmir Enternasyonal Fuar Alanı’nda gerçekleşecek olan etkinliğe tüm Karadeniz il ve ilçelerinin katılması bekleniyor. On gün sürecek ve yaklaşık 1, 5 milyon insanın ziyaret etmesi beklenen fuara daha şimdiden yoğun ilgi olacağa benziyor. Fuarda ayrıca Karadeniz’e kıyısı olan illerin halk oyunları ekiplerinin yarışacağı ödüllü halk oyunları yarışması da dikkat çekiyor.

Başkan Hekimoğlu katılacakları fuarla ilgili olarak Arhavi’yi en iyi şekilde temsil etmenin çabasında olduklarını dile getirerek; “Sivil toplum örgütleri arasındaki birliktelik ve eş güdüm sayesinde bu fuardan da alnımızın akıyla çıkmayı hedefliyoruz, kendileri nihai kararı vermelerinin hemen ardından gerekli çalışmalara başlarız” şeklinde konuştu. İlçemiz adına hemen herkesin ortak paydada buluşup güzel işler yapma gayretinde olduğunu da söyleyen Hekimoğlu, sivil toplum örgütlerine emek ve çabalarından ötürü teşekkür etti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 09.08.2013 tarihinde Necmettin Numanoğlu tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » 3. Uluslararası Tulum Festivalinin...
 » Gazeteciler Arhavi’ye Hayran Kaldı...
 » Artvin’de Ata’yı Anma Töreni Düzenl...
 » Arbidad Tarafından Anlamlı Gece...
 » Artvinliler Derneği 2016 Etkinlikle...
 » İnönü'nün Torunu Artvin'de...
 » Arhavi Kaymakamı Muhammet Önder’e V...
 » Artvin’de 4 İlçe Kaymakamı Ve Bir V...
 » Kartalın Emektar Kaptanı Arhavi’de...
 » Artvin’de Mhp Aday Tanıtım Mitingle...
 » Artvin’de Kar Nedeniyle Hayat Durdu...
 » Arhavi’de Açılışlar Devam Ediyor...
 » Mehmet Nazif Günal Arhavi’de...
 » İstad Başkanı Altunbayrak Baba Ocağ...
 » Gürkan Ticaretten Arhavi’de Müzik Z...
 » Arhavili Sezgin Pişmişoğlu Güreş’te...
 » Arhavi’de Chp Ve Musa Ulutaş Sesler...
 » Trabzonspor Ts Clup Tır’ı Hopa'dan...
 » Milletvekili Kışla’dan Arhavi’ye Te...
 » 7 Haziran Genel Seçim Süreçi Başlad...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...