Mahsun Kırmızıgül İle Cengiz Kurtoğlu Bir Araya Geldi

16/08/2012 18:17

İki Dev Sanatçı Arhavi’de Başkan Hekimoğlu İle Çifteköprü’de Buluştu.


Haber: Necmettin NumanoğluArhavi çok önemli ve bir o kadar da güzel bir birlikteliğe şahit oldu. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun davetlisi olarak ilçenin gururu sanatçı Cengiz Kurtoğlu ile dizi çekimleri için bölgede bulunan sanatçı-yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün onuruna tarihi ve doğal güzellikleri ile iç içe olan Çifte köprü’de iftar yemeği verdi. Güzel bir ortamda hoş sohbet içerisinde geçen yemekte, başkan Coşkun Hekimoğlu, Cengiz Kurtoğlu ve Mahsun Kırmızıgül güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Arhavi’ye ve bölgeye hayran kaldığını belirten Mahsun Kırmızıgül adeta keşfedilmemiş bir tabiat harikası yer olduğunu söyledi. Kırmızıgül, “Arhavi muhteşem bir doğaya sahip geleceğin turizm bölgelerinden biri olacak, böyle güzel bir memlekete daha önce neden gelmediğimi kendime soruyorum. Hele hele çok değerli sanatçı abim Cengiz Kurtoğlu gibi ülkemize mal olmuş bir şahsiyetin Arhavili olması beni bu ilçeye bağlayan bir başka güzellik. Umuyorum ki yapmakta olduğumuz dizi çalışması bölgenin tanıması ve ilgi odağı haline gelmesinde ses getirecek bir unsur olacak. Bu gece bizleri burada iftar yemeği dolayısı ile bir araya getiren Belediye başkanım Coşkun Hekimoğlu’na çok teşekkür ederim“ dedi.

Sanatçı kişiliği ve duruşu ile her kese örnek olmuş Mahsun Kırmızıgül’ün Arhavi ve bölgede dizi çekimlerini yapması büyük bir kazanım olduğunu söyleyen Cengiz Kurtoğlu “Çok önemli bir çalışma, ilçemize ve bölgemize yapılacak çalışma ile tanıtım ve turizm adına artıları olacak. Kalabalık bir set ekibi ile gelen Mahsun kardeşim uzun zaman bölgede kalacaktır. “ dedi. Kurtoğlu bunun yanında 24-26 Ağustos tarihleri arasında yapılacak festival ile ilgili başkan Hekimoğlu ile görüş alışverişinde bulundu. Festivalin 40. Yılı olması nedeniyle güzel geçeceğine, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada her türlü desteğinin tam olduğunu sözlerine ekledi. Kurtoğlu “Coşkun başkanımın özverili çalışmalarını takip ediyorum kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum. ”dedi.

Böyle güzel ortamda ülkemize mal olmuş çok değerli sanatçılarımızı ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Hekimoğlu sanatı ve kişilikleri ile gerçekten topluma mal olmuş Cengiz Kurtoğlu ve Mahsun Kırmızıgül gibi büyüklerimize iftar yemeği verelim dostluklarımızı pekiştirelim istedik. Arhavi son zamanlarda yapılan tanıtım ve çalışmalar nedeniyle şanslı bir ilçe olduğunu kanıtlamıştır. Bir araya gelen sanatçı dostlarımızla bunları paylaştım. Umuyorum ki gerek Mahsun bey’in dizi projesi gerekse Cengiz abimizin destekleri sayesinde Arhavi hak ettiği ilgiyi ve değeri görecektir. Bizleri kırmayıp iftar yemeğine teşrif eden sanatçı ve ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 16.08.2012 tarihinde Necmettin Numanoğlu tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Kırmızıgül Arhavi’yi Ziyaret Etti...
 » Mahsun Kırmızıgül Hopa’da...
 » Artvin’in Tanıtımına Büyük Katkı Ya...
 » Karadeniz Bu Dizide Ağlayacak!...
 » Benim İçin Üzülme Dizisi İlk Bölümü...
 » Vatandaşlardan Eve Büyük İlgi...
 » Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları...
 » Gürkan Ticaretten Arhavi’de Müzik Z...
 » Nurcanım Zirveye Emin Adımlarla Yür...
 » Benim İçin Üzülme Yeni Sezona Giriy...
 » Benim İçin Üzülme Dizi Müzikleri Pi...
 » Borçka’da Öğretmenler Karagöl’de Bi...
 » Hopalı Yönetmen Özcan Alper Altın K...
 » Artvin Valisi Öğrencilerle Sinemada...
 » Arhavi Add Çalışmalarını Üyelerine...
 » Artvin Akparti İftar Yemeği Verdi...
 » İstad Bahar Şenliği'nin 6.sı Yapıld...
 » Necmettin Numanoğlu Korkuttu...
 » Başkanlar Arhavi’nin Yardımına Koşt...
 » Uefa Yetkileri Arhavi'de...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopa Köydes Toplantısı Yapıldı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...