Şehir Ve Başkan Dergisi Yılın Belediye Başkanlarını Seçti

15/03/2008 15:30

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu Kent Yenileme Dalında, Hopa Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu'da Yılın Belediye Başkanları Arasında Yerini Alırken, Artvin Belediye Başkanı Emin Özgün'de Turizme Katkı Dalında Yılın Belediye Başkanı Seçildi.


Haber: Hayati Akbaş







'Şehir ve Başkan Dergisi'nin yılın belediye başkanları oylaması sonucu Karadeniz Bölgesi'nde yılın belediye başkanı seçilen büyük şehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları ödüllerini gazetecilerin elinden aldı.

Yılın belediye başkanları ödül töreni Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Karadeniz Bölgesi'ndeki 275 gazetecinin oylarıyla seçilen yılın belediye başkanları ödüllerini, Amasya Belediyesi ile Şehir ve Başkan Dergisi'nin düzenlediği programda gazetecilerin ellerinden aldı. Yapılan oylamaya göre Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz yılın büyük şehir belediye başkanı, Amasya Belediye Başkanı İsmet Özarslan ve Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun yılın il belediye başkanı, Gümüşhane Kelkit Belediye Başkanı Muammer Duran, Amasya Suluova Belediye Başkanı Mahmut Boz, Artvin Hopa Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu, Trabzon Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen yılın ilçe belediye başkanı seçilirken, Amasya Ziyaret Beldesi Belediye Başkanı Mehmet Uyanık, Rize Çaykent Belediye Başkanı Mehmet Kazancı, Çorum Alaca höyük Belediye Başkanı Hüseyin Saykan, Gümüşhane Söğütlü Belediye Başkanı Niman Kara yılın belde belediye başkanı seçildiler.

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu kent yenileme dalında yılın belediye başkanı seçilirken, Artvin Belediye Başkanı Emin Özgün turizme katkı dalında yılın belediye başkanı, Samsun Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım sosyal ve kültürel hizmetler dalında yılın belediye başkanı, Safranbolu Belediye Başkanı Nihat Cebeci tarihi eserleri koruma ve yaşatma dalında yılın belediye başkanı, Tokat Niksar Belediye Başkanı İdris Şahin eğitime katkı dalında yılın belediye başkanı, Zonguldak Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen halkla ilişkiler ve tanıtım dalında yılın belediye başkanı, Trabzon Vakfıkebir Belediye Başkanı Hayri Birinci altyapı dalında yılın belediye başkanı, Rize Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır ise proje ve yatarım dalında yılın belediye başkanı seçildiler. Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılan ödül törenine Vali Celalettin Lekesiz in yanı sıra ödül alan yılın belediye başkanları ve Karadeniz Bölgesi'nde oylamaya katılan gazeteciler katıldılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 15.03.2008 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Karadeniz Bölgesi Tarımcıları Safra...
 » Vali Yardımcıları Ve Kaymakam Atama...
 » Artvin Belediye Başkanı Özgün, Yere...
 » Yeni Kaymakam Atamaları Yapıldı...
 » Valiler Kararnamesi Yayınlandı...
 » Hopa Belediye Başkanı Yılmaz Topalo...
 » Araştırmacı Halk Bilimci Yazar Ülkü...
 » 6 İlin Valisi Değişti, 4 Vali Merke...
 » Karadeniz'in Saklı Cennetleri...
 » Trabzon Demiryolu Ve Lojistik Merke...
 » Borçka Chp İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Trabzon Tso Meclis Toplantısı Yapıl...
 » Başkan Hekimoğlu İstanbul'da Coşkun...
 » “Cerattepe’de Maden Çalışması Artvi...
 » Araştırmacı Yazar Ülkü Önal Zeyti...
 » Artvin’de 4 İlçe Kaymakamı Ve Bir V...
 » Kaymakamlar Kararnamesi Yayınlandı....
 » Trabzon Tso'da Ortak Akıl Toplantıs...
 » Belediye İş Sendikası Rize-artvin B...
 » Trabzon Tso Yatırım Adası Önceliğim...



En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopa Köydes Toplantısı Yapıldı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...