Vali Doğanay, Artvin Faal Gazeteciler Derneğini Kabul Etti

10/01/2018 14:03


Haber: Hayati AkbaşArtvin Valisi Ömer Doğanay, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Artvin Faal Gazeteciler Derneğini (AFGAD) kabul ederek, basın çalışanlarının gününü kutladı.

Vali Doğanay, Artvin'de basının ilin tanıtımı noktasında güzel işler yaptığını ifade ederek "Gazetecilik; hem yazılı, hem görsel, hem de sosyal medyada, kamuoyuna haber servis ederken, doğru haber verme konusunda dikkatli, tarafsız, objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gösteren konumunu unutmadan yayın yapan bir faaliyet alanıdır. Bu görevi ifa eden tün basın çalışanlarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum" diye konuştu.

Vali Doğanay, gazetecilerle sıcak ve samimi bir ortamda sohbet ederek, kentin sorunlarını, basın çalışanlarının sektörde karşılaştıkları sorunları ve taleplerini dinledi.

Basının bir kentin gelişmesi ve sorunların çözümü noktasında önemli bir kamu görevi ifa ettiğini belirten Vali Doğanay, Artvin Faal Gazeteciler Derneği’ne çalışmalarında başarılar diledi.

Artvin Faal Gazeteciler Derneği Başkanı İsmet Başar ise kendilerini kabul ederek günlerini kutlayan Vali Doğanay'a teşekkür etti.

Başar, ilde yayın yapan yerel ve yaygın basının yazılı ve görsel çalışmalarını ve basın mensuplarının meslekte yaşadıkları sorunları dile getirdi.

Başar, medya sektörü ile ilgili Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde medya bölümü açılması taleplerini yerine getiren Vali Doğanay’a bir kez daha çalışan gazeteciler adına teşekkür etti.

Ziyarette, Dernek Başkanı İsmet Başar’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Sami Özçelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Nur Ersöz, Turan Şentürk, Ziya Akyıldız, Aydın Tatarve Serpil Duman hazır bulundu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 10.01.2018 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Gazeteciler Cemiyetine Ziyar...
 » Vali Doğanay, Artvin Gazeteciler De...
 » Hopa Tso Teşekkür Etti...
 » Hopa Tek Ses, Tek Yürek Olarak Hopa...
 » Vali Doğanay'ın Gazeteciler Ve Bası...
 » Vali Doğanay, Hopa Bedensel Engelli...
 » Uluslararası Göçmenler Günü...
 » Gazeteciler Ve İdareciler Günü...
 » Bölgede Muhtarlar Günü Çeşitli Etki...
 » Hayvancılığın Sorunları Ve Çözüm Ön...
 » Vali Doğanay’a Gezi Teşekkür Ziyare...
 » Artvin’de Ptt 176 Yaşını Kutluyor...
 » Artvin’de Ptt 177 Yaşı Kutlanıyor...
 » Artvin’de 21 Mart Dünya Ormancılık...
 » Boğaların Süper Ligi’nin Şampiyonu...
 » Vali Doğanay, Polis Teşkilatının 17...
 » Artvin Valisi Doğanay, Tır Sürücüle...
 » Bitlisli Folklorcular Hopa'da Alkış...
 » Vali Doğanay, Bursalı Gazetecileri...
 » Artvin Kent Konseyinden Vali Doğana...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Hopa’da Korkutan Yangın...
 » Arhavi’de Kurdoğlu Ailesinin Acı Gü...
 » Hopa Esnaf Odasında Osman Küçükali...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Hopa’da Tutuklanan Efrayim Vayiç Se...
 » Arhavi Belediye Meclisinden Tarihi...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...