Vali Doğanay’a Gezi Teşekkür Ziyareti

24/10/2017 11:40

Hopa Bedensel Engelliler Derneğinden Vali Doğanay’a Gezi Teşekkür Ziyareti.


Hopa Bedensel Engelliler Derneginden Vali Doganaya T

Haber: Hayati AkbaşHopa Bedensel Engelliler Derneği üyeleri kendilerine gezi programı düzenleyen Vali Doğanay’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Vali Doğanay, Hopa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Aydoğan Can Yılmaz ile dernek üyeleri Ömür Tayfun Balmumcu ve Metin Ustabaş’ı makamında kabulünde yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Yılmaz ise dernek üyesi toplam 19 engelliye yönelik 29 Eylül-8 Ekim tarihlerinde Nevşehir Kapodoya, Konya ve Muğla’nın Fethiye ilçelerine gezi düzenleyen Vali Doğanay’a teşekkür ederek, şükranlarını sundu.

Birçok dernek üyesi arkadaşının Kapadokya, Konya ve Fethiye’yi ilk kez görme fırsatı bulduğunu belirten Yılmaz, ” Sayın valimizden dernek olarak gezi talebimiz olmuştu. Bizlerin talebini olumlu karşılayan valimiz engelli kardeşlerimizi sevindirdi. 10 gün süren gezimizde daha önce görmediğimiz ülkemizin güzel ve tarihi yerlerini ziyaret etme fırsatı bulduk. Fethiye’de denize girdik. Gezi programı bizler için hem tatil oldu hem de tarihi ve kültürel mirasımızı görme anlamında çok faydalı oldu. Hayatımızın en güzel günlerini bu gezi programında geçirdik. Bizlere bu anlamlı gezi programını düzenleyen Sayın valimizden, devletimizden ve hükümetimizden rabbim razı olsun” diye konuştu.

Sağlıklı her bireyin engelli adayı olduğunu belirten Vali Doğanay ise, Artvin Valiliği olarak engellilerin günlük hayatta karşılaştıkları sorunları çözmek ve onların daha rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmelerine yardımcı olmanın gayreti ve çalışmaları içinde olduklarını kaydetti.

Ziyaretin sonunda Başkan Yılmaz, Konya iline özgü yedi semazen figürünün bulunduğu bir tabloyu Vali Doğanay’a hediye etti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 24.10.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Vali Doğanay, Hopa Bedensel Engelli...
 » Vali Doğanay, Engellileri Kapadokya...
 » Hopa Tso Teşekkür Etti...
 » Vali Doğanay, “Artvin Adeta Bir Yer...
 » Engelliler Festivali...
 » Bitlisli Folklorcular Hopa'da Alkış...
 » Maddi Durumu İyi Olmayan Aileye Ev...
 » Vali Doğanay, Artvin Hopaspor Yönet...
 » Vali Doğanay, Bursalı Gazetecileri...
 » Vali Doğanay, Polis Teşkilatının 17...
 » Vali Doğanay’dan “Yedi İklim Şiir Ş...
 » Uluslararası Göçmenler Günü...
 » Vali Doğanay, Huzurevi Sakinlerini...
 » Anlamlı Günde Anlamlı Açılış...
 » 15 Proje İçinden Birinci Seçildi...
 » Artvin’de Ptt 176 Yaşını Kutluyor...
 » Temizkan'dan, Artvin Valisi Doğanay...
 » Vali Doğanay, Trabzon Artvinliler D...
 » Artvin Kent Konseyinden Vali Doğana...
 » Vali Doğanay, “Yaban Hayatını Korum...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...