Hopaspor’da Yeni Dönem Başladı

23/12/2016 07:39

Hopasporbaşkanlığına Oğuz Çapkınoğlu Getirildi.


Haber: Hayati AkbaşHopa sporun geçtiğimiz günlerde yaptığı Genel Kurul ardından yönetim kurulu toplanarak görev dağılımı yaptı. Kulüp merkezinde yapılan yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı da şöyle gerçekleşti:Başkanlığa Oğuz Çapkınoğlu, Başkan vekilliğine Mubin Çakmak getirildi. Başkan Yardımcısı – Volkan Uzuneyüpoğlu ( Mali İşler Sorumlusu ), Başkan Yardımcısı –Adem Çakmak ( Futbol Şb. Sorumlusu ), Başkan Yardımcısı – Çetin Kaya ( idari İşler Sorumlusu ), Futbol Şubesi – Osman Demircioğlu, Hakan Kalkan, Samet Cihan, Osman Akkaya, Alt Yapı Sorumlusu – Muharrem Gazioğlu-Tesis, Personel ve Stadyum Sorumlusu – Cem Topaloğlu, Mutlu Seber, Hukuk İşleri Sorumlusu – Vefa Aliefendioğlu, Spor Güvenliği ve Taraftar Sorumlusu – Yaşar Balkaya, Protokol ve Sosyal İşler Sorumlusu – Şükrü Aydemir.

Yönetim kurulu toplantısı sonrası yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Oğuz Çapkınoğlu, “Genç-dinamik ve fedakârlıkları ile birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum arkadaşlarımın tarafıma gösterdikleri güven için teşekkür ediyorum. Zor bir görev ve sorumluluk üstendiğimizi hepinizin bildiğine inanıyorum.

Hopa sporumuz sezon başında iddialı söylemlerle yola çıkmış ve bunun gereklerini her birimiz yaptığımız özverili fedakârlıklarla ortaya koyduk. Ancak top yuvarlak ve her zaman istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Tek kale oynadığımız karşılaşmalarda puanlar kaybettik. Verilmemesi gereken penaltılar kalemizde gol oldu, oyuncularımız kırmızı kartlar görerek bir anda hedefimizden uzaklaşma sürecine girdik. Ama ben inanıyorumki her şey bitmedi. Biz sahada çıkıp hakkıyla oynayan, karşılaşmayı izleyen taraftarın alkışını alan oyunlarımızı çıkıp oynayacağız. Amacımız ligizirvede bitirmektir ama bu da olmazsa en iyi noktada bitirmektir.

Bu arada taraftarımıza da önemli görevler düşüyor. Genç arkadaşlar istedikleri sonuçlar alınmayınca tepkilerini farklı bir biçimde gösteriyorlar. Bu bize yakışmıyor. Biz sahamızdaki karşılaşmamıza 7’den 70’e ev hanımından ihtiyar ninemizi-dedemizi de tribünlerde görmek istiyoruz. Biz Hopa sporumuzun başarısı için kolları sıvadık. Taraftarımız bize güvensin, kulübüne zarar verecek hareketlerden lütfen kaçınsın. Hepinize güveniyorum, başaracaksak bu zor sorumluluğu birlikte başaracağız. Tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 23.12.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Hopaspor Kongresini Yaptı...
 » Hopaspor Erzurum Kampını Tamamladı...
 » Hopaspor Yönetimi Sezon Öncesi İlk...
 » A. Hopaspor Yönetim Kurulu Görev Da...
 » A. Hopaspor Bal Ligi Yükselme Grubu...
 » Artvin Hopaspor Yönetimi Hopaport’u...
 » Artvin Hopaspor Evinde Coştu: 4-1...
 » Hopaspor’da Transfer Atağı Devam Ed...
 » Hopaspor’da Transferler Sınır Ötesi...
 » 50 Yıllık Hayal Gerçek Oluyor...
 » Artvin Hopaspor Olağanüstü Genel Ku...
 » Vali Doğanay’ın Artvin’de Futbol Tu...
 » Hopaspor Galibiyet Serisine Devam E...
 » Milletvekili Kışla Teşekkür Ziyaret...
 » Demirhan Elçin Güven Tazeledi...
 » Vali Doğanay, Hopaspor Kulubü’nün F...
 » Hopaspor İlk Karşılaşmasında Tat Ve...
 » Artvin Hopaspor Kendi Evinde Yine D...
 » Hopa, Hopaspor İçin Kenetlendi...
 » Vali Doğanay, Artvin Hopaspor Yönet...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Hopa Tso Genel Sekreterliğine Hamdi...
 » Hopa Yoldere Köyü Sakinlerinin Tale...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopa Engereği Ve 20 Tür Koruma Altı...
 » Cerattepe Heyeti Anıtkabir’i Ziyare...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Kon...
 » Hopaport’tan Yeni Bir Hizmet Daha...
 » Hopa Belediyesi Makine Parkı Güçlen...