Hopaspor Erzurum Kampını Tamamladı

20/08/2017 11:18

Hopa Spor Salı Günü Kendi Evinde S. Ardahan Spor İle Oynayacağı Karşılaşmaya Hazır


Haber: Hayati AkbaşHOPA-A. Hopaspor’un Erzurum kampı sona erdi ve Hopa’ya döndü. Hopa’da kulüp tesislerinde Salı günü S. Ardahan spor ile oynayacakları Türkiye Kupası ilk tur karşılaşmasını beklemeye başladılar.

Hopa spor Teknik direktörü İbrahim Baş çok verimli bir kamp süreci geçirdiklerini ve takımda konsantre ve kondisyon ile hem Türkiye Kupası karşılaşmasına ve hem de 2017-2018 BAL ligine hazır olduklarını söyledi.

Hopa spor Başkanı Mubin Çakmak’ta yaptığı açıklamada Yönetim kurulundaki tüm arkadaşları ile başarı için ellerini taşın altına soktuklarını ve her türlü fedakârlığı yaptıklarını ifade ederek “Sahada sporseverlerin zevkle izleyecekleri oyunları sergileyecek bir kadro kurduk. Artvin ve Hopa sporun fedakâr ve cefakar taraftarının özverili destekleri ile her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi önümüze tek hedef koyduk. Bu anlamda ilk resmi karşılaşmamızı kendi taraftarımız önünde 22 Ağustos Salı günü Hopa İlçe stadında S. Ardahanspor ile Türkiye Kupası ilk tur maçı ile oynayacağız. Bu karşılaşmamıza Valimiz Sayın Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocatepe ve İlçe Kaymakam ve Belediye Başkanlarımızı da Hopa’ya şeref tribününe davet ediyoruz.

Hopa Kaymakamımız Sayın Ferit Görükmez, Belediye Başkanımız Sayın Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkanımız Sayın Ergül Akçiçek, TSO Başkanımız Sayın Osman Akyürek, HOPAPORT Genel Müdürü Sayın Meriç Burçin Özer, Kurum Müdürlerimizi, Muhtarlarımızı, STÖ’leri başkan ve Y. K üyelerini, bezleri maddi ve manevi destekleri ile hep destekleyen İş dünyamızdan ve esnaflarımızdan Arkadaşlarımızı Hopa İlçe stadında takımlarını desteklemek için İlçe stadımıza davet ediyorum.

Tabi bir davetimiz de Hopa halkına olacak. 7’den 70’e genç yaşlısı, bayanlarımızı Hopa ilçe stadımıza Hopa spor-S. Ardahanspor Türkiye Kupası ilk tur karşılaşmasına davet ediyorum” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 20.08.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa’da, İşte Futbol Aşkı Bu Dedirt...
 » Artvin Hopaspor Yönetimi Hopaport’u...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Hopaspor Transfer Atağında...
 » Hopa’da Gündem Kruvaziyer Turizmi...
 » Hopa Plaj Voleybol Turnuvasına Hazı...
 » Hopa Plaj Voleybol Turnuvasına Hazı...
 » Başkan Nedim Cihan’a Ziyaretler Dev...
 » Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan...
 » Başkan Cihan’dan Hopaport’a Ziyaret...
 » Hopaspor’da Yeni Dönem Başladı...
 » Başkonsolos Nohasi’den Hopa’ya Ziya...
 » Hopa Tso’dan Hopa-batum Demiryolu P...
 » Hopa Tso’nun Bu Defaki Ziyaretçisi...
 » Hopaport’un İstanbul’dan Misafiri V...
 » Artvin Hopaspor Kendi Evinde Sarıka...
 » Hopa’da, Girişimcilik Sertifika Tör...
 » Vakıfbank Hopa Şubesi Resmi Açılışı...
 » Hopaport’un Çevreye Duyarlı Girişim...
 » Hopa - Arhavi Arasında Osb Gerginli...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Masterler Bu Yıl Da Şampiy...
 » Karate Artvin İl Birinciliği Arhavi...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...