Hopaspor’da Transfer Atağı Devam Ediyor

30/07/2017 10:10

Hopaspor Transfer Komitesi Yaptığı Transfer Çalışmaları Kapsamında Nijeryalı Oyuncuyu Renklerine Bağladı.


Haber: Hayati AkbaşHopaspor'da transferlerin ardı arkası kesmiyor. Hopaspor transfer komitesi Başkan Mubin Çakmak ve yardımcısı Oğuz Çapkınoğu ile yaptığı toplantılarda hoca İbrahim Baş’ın ihtiyaç duyulan bölgelere transfer yapılması konusunu görüştü.

Hopaspor’da transfer de sona yaklaşıldığını ifade eden transfer komitesi son olarak Iğdır Arasspor'un orta saha oyuncusu Barış Totoğlu ve S. Kocaçeşmespor'un stoper oyuncusu Semih Öğren ile A. Hopaspor 1 yıllık sözleşme imzaladılar.

PRIESTLEY HOPA'DA

Hopaspor transfer komitesi yapılan çalışmalar ve görüşmeler sonrası Nijeryalı golcü oyuncu Esosa Prıestley Irogue ile 1 yıllık anlaşma sağladı. Anlaşma sonrası bir değerlendirme yapan Başkan Mubin Çakmak “Biz bu yıl hem tribünde ve hemde saha da Türkiye spor camiasının imrenerek baktığı ve seyretmek istediği uyumu-tezahüratı ve sahadaki oyunu ile alkışlanacak bir Hopa ve Hopaspor için yola çıktık. Hedefimiz sezonu lider bitirmektir. Transfer konusunda şahsım ve Hopaspor yönetimini oluşturan arkadaşlarım hiçbir fedakârlıktan kaçmadık. Hocamızın istediği transferleri yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.

Son olarak Nijeryalı golcü oyuncu Esosa Prıestley Irogue ile 1 yıllık anlaşma sağladık. Esosa’ya Hopa’ya Hoş geldin diyorum. Türk spor camiası Hopa’yı takip etmeye devam etsin” dedi.

TARAFTARLARDAN TAM DESTEK

Hopaspor taraftar grubu olan Şehrin Azizlerinden Hopa spora tam destek geldi. Şehrin Azizleri taraftar grubu üyeleri sezon öncesi yeni transferlerle tanışmak, moral vermek için kulüp tesislerini ziyaret ettiler.

Taraftar grubu üyeleri “Takımı oyuncularıyla tanıştık, bol gollü ve başarılı bir sezon geçirme sözünü en başından aldık. Mor Beyaza gönül vermiş, gözünü karartmış bir takım gördük. Bizler Şehrin Azizleri taraftar grubu olarak Sırtınızdan akan her damla terin takipçisiyiz. İnandık kazanacağız” açıklaması yaptılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 30.07.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopaspor’da Transferler Sınır Ötesi...
 » Hopaspor’da Transferler Devam Ediyo...
 » Hopa’da Bal Ligi Karşılaşmasında Se...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Takımla...
 » Hopaspor Transfer Atağında...
 » Hopa’da, İşte Futbol Aşkı Bu Dedirt...
 » Bal Ligi Kuralari Çekildi...
 » Hopaspor’da Yeni Dönem Başladı...
 » Hopaspor - Pazarspor Demokrasi Kupa...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Anlamlı...
 » Vali Doğanay, Artvin Hopaspor Yönet...
 » Ulu Önder Atatürk Ölüm Yıldönümünde...
 » Trafik Canavarı Hopalı Özkan Yakut’...
 » Hopa’da Gözyaşı Sel Oldu...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Muharrem İnce Hopa’da...
 » Hopa Tso’ya Yeni Hizmet Binası İçin...
 » Hopa Tso’nun Igdır Mesaisi...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Bayraktutan Hopa Ve Arhavi’de...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor Çatıksu’ya Gol Oldu Yağdı....
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...