A. Hopaspor’da Hedef Şampiyonluk

11/09/2017 14:56


Haber: Hayati Akbaş2017-2018 Spor Toto Bal Ligi sezonuna yeni yönetim ve güçlü kadro anlayışı ile başlamak isteyen A. Hopaspor kulübü kendisinden bu sezon oldukça söz ettirecek gibi.

Mubin Çakmak Başkanlığında, 15. 09. 2017 Cuma günü Bal Ligi transfer sezonunun bitecek olmasıyla birlikte kadrosunu oldukça güçlendiren ve son hamlelerini de yapacak olan A. Hopaspor’da bu sezon hedef 3. Lige yükselmek.

2. lig, 3. lig ve Bal Liginden olmak üzere 15 dış transfer, 8 iç transfer olmak üzere toplamda 23 yeni transfer ile şampiyonluk kadrosu kuran A. Hopaspor aynı zamanda 9 yerli futbolcusunu kendi renklerine kazandırdı.

Teknik direktör İbrahim Baş yönetiminde sezona oldukça tempolu hazırlanmaya devam eden Mor-Beyaz renkler, 24. 09. 2017 tarihinde kendi evinde S. Ardahanspor ile sezonun ilk maçına çıkacak.

A. Hopaspor yönetimi Mubin Çakmak başkanlığında bu sezon oldukça güçlü başladı.

İlk olarak Hopa’nın değeri Hopadan Çay ile 1 yıllık ana sponsorluk imzalayarak gücüne güç kattı. Hopadan Çay sponsorluğunda üretime ve satışa geçen Hopaspor Çay ile kulübe maddi kaynak sağlanırken aynı zamanda hem Hopadan Çay hemde Jotun Boya Demircioğlu İnşaat, forma reklamında sponsor oldu.

A. Hopaspor kulübü Türkcell mesaj sistemi ile de cepten mesaj sistemi ile bağış kampanyası düzenledi. Türkcell faturalı hat kullanıcılarının 8814’e attıkları ‘’hopaspor’’ mesajı ile A. Hopaspor kulübüne maddi destek sağlıyorlar.

Gençliğe önem veren bir kulüp.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve A. Hopaspor’un gelecek sezonlarda ki umutları için futbol yaz okulunda bu yıl 100’ün üzerinde gencimiz futbol ile tanıştı.

9 yerli futbolcusunu A. Hopaspor’a kazandırdı

Mor-Beyaz renklerin şehrin her noktasında umut olduğu Hopa’da A. Hopaspor kulübü bu sezon 9 yerli futbolcusunu A. Hopaspor’a kazandırdı.

En büyük transferimiz taraftarımız olacak.

En büyük transferimiz taraftarımız olacak parolası ile yola çıkan yönetim Mor-Beyaz renklerden oldukça söz ettiren taraflar gurupları Şehrin Azizleri ve Denizin Asi Çocukları bu yıl, sezona takımlarını yalnız bırakmadan oldukça güzel başlayacak. Kuruldukları günden bugüne Türkiye’de gerek sosyal medyada gerek sosyal projelerde her zaman yer alan iki taraftar gurubu futbolun güzellikleriyle ön planda olduklarını ve sadece futbolda değil hayatın her alanında memleket değerlerini hiçe saymadan özellikle geleceğe ve gençliğe örnek olacak bütün projelerde yer alacaklarını belirttiler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 11.09.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Hopaspor Hopadan Çay İle Spo...
 » Hopaspor Erzurum Kampını Tamamladı...
 » Hopaspor’da Transfer Atağı Devam Ed...
 » Artvin Hopaspor Yönetimi Hopaport’u...
 » Serender Restaurant’tan Hopaspor’a...
 » Hopaspor Hedefine Ulaşacak Güç Kapa...
 » Hopaspor Sezon Öncesi Hazırlıklara...
 » Hopaspor Yaz Futbol Okulu Çalışmala...
 » Hopaspor’da Transferler Devam Ediyo...
 » Vali Doğanay, Artvin Hopaspor Yönet...
 » Hopa, Hopaspor İçin Kenetlendi...
 » Hopaspor Transfer Atağında...
 » Türkiye Kupası Karşılaşmaları Başlı...
 » Hopa, Hopaspor'un Başarısı İçin Ken...
 » Hopalı İşadamlarının İftarları Deva...
 » Hopaspor - Pazarspor Demokrasi Kupa...
 » Başkan Kaya Israrlara Dayanamadı Ve...
 » Hopa’da Bal Ligi Karşılaşmasında Se...
 » Hopa Araklı Karşılaşması Hazırlıkla...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminin Artvin...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor Çatıksu’ya Gol Oldu Yağdı....
 » Arhavi'ye Efeler Ligi'nden Takviye...
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...
 » Voleybol Bölgesel Lig Müsabakaları...