Bayraktutan Mazbatasını Aldı

14/06/2015 16:20

25. Dönem Chp Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Mazbatasını Aldı.


Haber: Hayati Akbaş7 Haziran 2015 genel seçimlerde ikinci kez milletvekili seçilen Uğur Bayraktutan mazbatasını aldı. Artvin adliyesine gelen Milletvekili Bayraktutan, eşi Belgin Bayraktutan, CHP İl Başkanı Yücel Kurt, Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin, kadın kolları başkanı Gülşen Kurul ve çok sayıda partili destek için adliye önünde bekledi. Artvin Adli Yargı ve Adalet Komisyon Başkanı ve aynı zamanda İl Seçim Kurulu Başkanı Mesut Toktaş’tan mazbatasını alan Milletvekili Uğur Bayraktutan, “bu Artvin’in onur belgesidir” dedi.

Mazbatasını aldıktan sonra adliye önünde bekleyen partililerle bir araya gelen Bayraktutan hatıra fotoğrafı çekindi. Burada kısa bir açıklamada bulunan Milletvekili Bayraktutan, “Bu mazbata şu fotoğrafta gördüğünüz herkesin ortak emeğinin bir parçasıdır, onların ürünüdür. El Emeği göz nurudur. Elli gündür yüreğini ortaya koyan kadın kollarımız, şu görüntü için büyük emek harcayan Cumhuriyet Halk Partili dostlarımızın şu mazbatada büyük emeği vardır. Artvin Cumhuriyet Halk Partisinin bana göre onur bölgesidir. 25’inci dönem Artvin’e siyasi parti ayrımı gözetmeksizin bütün hemşerilerime hayırlı uğurlu olsun diyorum. Önümüzdeki dönem Artvin’e milletvekili çıtasının nasıl yükseltileceğini hep birlikte göreceğiz. Buna katkı veren bütün dostlarımıza bu gün burada bizi onurlandıran yöre milletvekili olarak şükranlarımı arz ediyorum” dedi. İkinci kez bu şerefe layık görülen Bayraktutan konuşma sırasında gözleri dolarak duygusal anlar yaşadı. Ardından CHP’liler ise alkışlarla adliyeden ayrıldılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 14.06.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Artv...
 » İnönü'nün Torunu Artvin'de...
 » Artvin’de 120 Kısa Dönem Er Yemin E...
 » Artvin Chp’de Bayramlaşma Günü...
 » Artvin Barosu Olağanüstü Genel Kuru...
 » Kamilet Vadisi Hes’leri Meclis Günd...
 » Artvin’de Atatürk’e Ve Cumhuriyete...
 » Artvin Belediye Başkanı Kocatepe Ma...
 » Yeryüzü Cenneti Borçka Karagöl'e Fo...
 » Arhavi Ve Ardanuç Adliyelerinin Kap...
 » İsrafil Kışla’dan Arhavi’ye Müjde...
 » Artvin’in Çocukları Atalarına Yürüd...
 » Hopa Polisi Güler Hemşire Sırrını Ç...
 » Artvin’de Sarıkamış Şehitlerini Anm...
 » Artvin’de Oynanan Hopaspor– Arhavi...
 » Artvin’de Muhasebeciler Başkanların...
 » Artvin’de Gesam Üyelerinden Artvin...
 » Artvin'de Cumhuriyet Başsavcısı Gör...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...