Ciner Grubu Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi

19/01/2015 12:04

Turnuvada Birinci Kasımpaşa Akademi Olurken, Hopaport İkinci Oldu.


Haber: Hayati AkbaşCiner Grubu Sportif faaliyetleri kapsamında organize edilen ve Ciner grubu 20 şirketin takımlarının katıldığı Halı Saha Futbol turnuvası yapılan final maçı ile sona erdi.

İstanbul Kemerburgaz’da Kasımpaşaspor tesislerinde oynanan Final karşılaşmasında Kasımpaşa Akademi ile HOPAPORT ekibi karşı karşıya geldi. Karşılaşma öncesi İstanbul’da bulunan Artvin’li ve Hopalıların tulum eşliğinde takımlarına moral destek vermesi renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Baştan sona bir heyecan fırtınası içinde geçen karşılaşmayı HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de taraftarlar ile birlikte seyrederek takımına moral destek verdi. Karşılaşmanın ilk devresi 1-1 sona ererken ikinci devrede de profesyonellerden kurulu Kasımpaşa Akademi karşısında üstün oynayan HOPAPORT ekibi 2-1 öne geçtiği karşılaşmada son 6 dakikada beraberliği sağladı. HOPAPORT takımının tecrübeli oyuncuları Hikmet ve İsmail’in sakatlanarak saha dışına çıkması dengeleri değiştirdi.

Kasımpaşa Akademi güçlü oyuncuları sakatlanarak saha dışına çıkan HOPAPORT ekibi karşısında son 5 dakikada attığı gollerle 4-2’lik üstünlük sağlayarak turnuvayı birinci bitiren ekip oldu.

Taraftarlarda HOPAPORT ekibine sevgi gösterilerinde bulundular.

Turnuva’da üçüncülüğü de Eti Soda’yı 2-1 yenen Park Cam kazandı. Şampiyonlara kupa ve madalyaları da Kasımpaşa Tesis Genel Müdürü Osman Akagündüz tarafından verildi.

HOPAPORT GENEL MÜDÜRÜ ÖZER TAKIMA TEŞEKKÜR ETTİ.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer turnuva boyunca gösterdikleri üstün performansları ile Hopa’yı İstanbul’da en güzel şekilde temsil eden ve sahada aldıkları sonuçlarla gönüllerle taht kuran HOPAPORT Futbol takımının teknik kadrosunu ve futbolcularını tebrik etti. Özer “ HOPAPORT hayatın her alanına bir şekilde sosyal sorumluluklarının gereğini yerine getiriyor. Sportif faaliyetler kapsamında da gerek Voleybol ve gerekse Futbol’da adından da bundan sonra sıkça bahsettirecek olan HOPAPORT, İstanbulda düzenlenen Ciner Grubu Halı saha futbol turnuvasında da tüm oyuncularının centilmenlik kuralları içinde sahaya çıkarak mücadele etmeleri ilgi odağı oldu. 20 zorlu takım arasında final oynamaya hak kazanan, şanssızlıklar sonucu final maçını kaybedip ikinci olan takımımızı, tüm oyuncularımızı, Derince tesis Müdürümüz Sayın Behçet Şeheri, Muhasebe Müdürü Oğuz Çapkınoğlu ve ekibini HOPAPORT ve DENMAR camiası olarak başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 19.01.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Ciner Grubu Halı Saha Futbol Turnuv...
 » Ciner Grubu Halı Saha Futbol Turnuv...
 » Hopaport Futbol Takımı Yarı Finalde...
 » Hopaport Futbol Takımı İstanbul’da...
 » Ciner Grubu Futbol Turnuvası Başlad...
 » Ciner Grup Futbol Turnuvası Devam E...
 » Hopaport Logitrans Fuarında İlgi Od...
 » Hopaport’un İstanbul’dan Misafiri V...
 » 2. Nci Ulusal Liman Kongresi Sona E...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Ciner Grubu Şirketleri Bir Bir Dere...
 » Artvin’in İstanbul’daki Sesi Gözü K...
 » Hopaport’un Önemli Bir Misafiri Var...
 » Breakbulk Türkiye 2014 Organizasyon...
 » Hopa’ya Yardımların Ardı Arkası Kes...
 » Limanlar Ve Denizcilik Fuarı İstanb...
 » Limancılar İki Gün İstanbul’a Demir...
 » Başkan Cihan’dan Hopaport’a Ziyaret...
 » Artvin Hopaspor Yönetimi Hopaport’u...
 » Hopaspor Veteranlar Tutulamıyor...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor Çatıksu’ya Gol Oldu Yağdı....
 » Arhavi'ye Efeler Ligi'nden Takviye...
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...