Fotoğraf Stüdyosu Artvin’de Törenle Açıldı

05/12/2017 11:22

Hakan Aydın Professional Photographer.


Haber: Hayati AkbaşArtvin’de yeni bir iş yeri daha Artvin halkına merhaba dedi. Fotoğraf konusundaki birikimi, bilgisi ve çektiği fotoğraflarla sosyal medya üzerinden yurt içinden ve yurt dışından önemli sayıda takipçisi bulunan Artvin’de tanınmış, sevilen simalardan birisi olan Hakan Aydın, “Hakan Aydın Professional Photographer” adıyla fotoğraf stüdyosu açtı.

Eski Belediye Aksakalloğlu İş hanı Kahve Kervanı yanında yapılan açılışa törenine, ARTSO Başkanı Kurtul Özel, Kültür Turizm İl Müdürü Ömer Gümüş, ADD Artvin Şubesi önceki dönem Başkanı Ahmet Biber, CHP İl Genel Meclis Üyeleri, Suat Kesen, Turgut Şentürk, Atıf Bolkvazoğlu, Ertan Turan, Belediye CHP Meclis üyesi Sinan Saraç, CHP İl Başkanı Ali Yücel Kurt, Merkez CHP İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk, AFGAD Başkanı İsmet Başar, AFGAD Başkan yardımcıları Turan Şentürk, Sami Özçelik ve Artvin halkı katıldı.

Açılış kurdelesini ARTSO Başkanı Kurtul Özel, CHP İl Başkanı Ali Yücel kurt, AFGAD Başkanı İsmet Başar, İşyeri sahibi Hakan Aydın birlikte kestiler. Kısa bir konuşma yapan ARTSO Başkanı, “Artvin’de yeni bir işyeri daha açıldı. Hakan kardeşimizi kutluyoruz. Bol kazançlar diliyoruz. ”dedi. Kurdelenin kesilmesinin ardından stüdyoda bir süre sohbet edildi.

“Hakan Aydın Professional Photographer” Fotoğraf stüdyosu sahibi Hakan Aydın, yaptığı açıklamada; “Uzun zamandır hayalim olan bir fotoğraf stüdyosu açma fikrimi bugün itibari ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Açılışımızı onurlandıran çok kıymetli konuklarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

“Hakan Aydın Professional Photographer” olarak Artvin’e farklı bir bakış ve anlayış ile hizmet etmek için yola çıktım. Bazı anlar vardır. O anları en güzel şekilde yakalamak istersiniz. Onu yıllarca saklarsınız. İşte biz o anları çekmek için varız. Biyometrik, vesikalık fotoğraf, özel günlerinizde, düğün, sünnet, mezuniyet gibi çok özel anların stüdyo çekimleri Dış çekimleri itina ile ve profesyonelce yapmak için Artvin halkının hizmetinizde olacağız.

Adresimiz Eski Belediyenin bulunduğu Aksakaloğlu İşhanında Kahve Kervanının yan tarafında yer alıyor. Bütün dost, akraba ve arkadaşlarımızı ille de iş için fotoğraf çekimi için değil, çayımızı içmeye stüdyomuza bekleriz. ” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 05.12.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Atatürkçü Düşünce Derneği Açıl...
 » Artvin’de Hedef 20 Bin İstihdam...
 » Artvin’de 36 Yıl Sonra Mezun Oldukl...
 » Atso Maden Konulu Toplantı Düzenled...
 » Başkan Demir Teşekkür Mesajı Yayınl...
 » Cenneti Uzaklarda Aramayın, Orası A...
 » Başkonsolos Mikatsadze Artvin Tso'y...
 » Chp Milletvekilleri Artso’yu Ziyare...
 » Artvin Tso’dan Bu Kez İlçedeki Öğre...
 » Şadan Eren’den Artvin Ve Hopa Tso’y...
 » Hopa Bedensel Engelliler Derneği Ge...
 » Hopa Esnaf Odasına Gazeteci Aday:ay...
 » Cerattepe’de Nöbet Sırası Gazetecil...
 » Coğrafi İşarette Proje Uygulamasına...
 » Hopa Bir Bütün Olarak “Ata’sına” Sa...
 » Kobi’lere Nefes Kredisi...
 » Hopa'da Hırsızlar Boş Durmuyor...
 » Coğrafi İşaretler, Yerel Kalkınmanı...
 » Artvin Tso Coğrafi İşaret Çalışması...
 » Artso Yörex Fuarına Katıldı...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopa Köydes Toplantısı Yapıldı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...