Artvin Tso’dan Bu Kez İlçedeki Öğrencilere Destek Oldu

13/11/2017 13:00


Haber: Hayati AkbaşArtvin’de Ticaret Ve Sanayi Odası (ARTSO) tarafından Yusufeli, Şavşat ve Ardanuç ilçelerindeki okullarında eğitim gören ilköğretim öğrencilerine ayakkabı dağıtıldı.

TOBB sosyal sorumluluk projesi kapsamında Artvin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Yusufeli, Ardanuç ve Şavşat ilçelerinde eğitime destek amaçlı ayakkabı dağıtıldı. ARTSO yönetimi tarafından, sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen programla geçtiğiniz günlerde Artvin merkezde bulunan bazı ilköğretim okullarında eğitim gören öğrencilere ayakkabı dağıtılmıştı. ARTSO bu kez Ardanuç, Şavşat, ve Yusufeli ilçelerinde eğitime desteklerini sürdürdü. Öğrencilere hediye amaçlı dağıtılan ayakkabılar öğrencilerin yüzleri mutlu ederken oda yönetiminin de yüzünü güldürdü. ARTSO Başkanı Kurtul Özel ve yönetim kurulu üyeleri Zeki Alkan ve Taner Köse’nin katıldığı programa okul müdürleri ve ilçe milli eğitim müdürleri eşlik etti

Proje hakkında bilgi veren ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel; “ARTSO olarak her yıl geleneksel hale getirdiğimiz İlköğretim okulunda okuyan öğrencilere yönelik ayakkabı dağıttık. Bu etkinliğimizi öğrencilerimizin eğitim ve öğretimine katkı sağlamak amaçlı yapıyoruz. Öğrencilerimizin yüzündeki mutluluk ifadesi bizleri de mutlu ediyor. İnsanları sevindirmek çok güzel bir şey, hele de ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı sevindirmek daha da güzel bir şey. Bu yıl 700 civarında bir öğrenciye bu proje kapsamında ulaşmayı planlıyoruz. Artvin Ticaret ve Sanayi Odası olarak bize bağlı olan Ardanuç, Şavşat ve Yusufeli ilçelerinde de bu proje kapsamında minik öğrencilerimizin kapısını çalacağız” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 13.11.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Hedef 20 Bin İstihdam...
 » Başkonsolos Mikatsadze Artvin Tso'y...
 » Şadan Eren’den Artvin Ve Hopa Tso’y...
 » Coğrafi İşaretler, Yerel Kalkınmanı...
 » Başkan Demir Teşekkür Mesajı Yayınl...
 » Kobi’lere Nefes Kredisi...
 » Coğrafi İşarette Proje Uygulamasına...
 » Artvin Tso Coğrafi İşaret Çalışması...
 » Chp Milletvekilleri Artso’yu Ziyare...
 » Artso Yörex Fuarına Katıldı...
 » Su Ürünleri Yetiştiricilerine Deste...
 » Artvin İl Müftüsü'nden Basın Açıkla...
 » Artvin’de 25 Yıllık Geleneği Devam...
 » Hopa'da "Getirin 1 Oyuncak, Sevinsi...
 » Artvin Valisi Ömer Doğanay Ramazan...
 » Artvin Ormanspor İkinci Yenilgisini...
 » Artvin’de “7 Bölge 7 İklim Şiir Şöl...
 » Artvin’de Chp Kadın Kolları Seçim S...
 » Artvin’de 36 Yıl Sonra Mezun Oldukl...
 » Sanat Camiası Da Yasta!...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...