Hopa Chp İlçe Başkanı Ve Yönetiminden Tso’ya Ziyaret

16/01/2017 11:00

Chp Hopa İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Hopa Ticaret Ve Sanayi Odasına Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.


Haber: Hayati AkbaşCumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Hopa Ticaret ve Sanayi Odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Hopa TSO yeni hizmet binasında gerçekleşen ziyarete CHP ilçe başkanı Adnan İskender, yönetim kurulu üyeleri Aziz Topaloğlu, Taner Ekmekçi ve Bülent Bayrak’tan oluşan heyeti, Hopa TSO olarak Başkan Osman Akyürek, Meclis Başkanı Reşat Aydın, Başkan yardımcısı Zekeriya Yalçın ve meclis üyesi İsmet Başar karşıladı.

CHP heyeti binanın bazı bölümlerini gezdikten sonra Başkan Akyürek’in makamında ki konuşmasında Hopa ilçe başkanı İskender “Hopa’ya yakışır güzel bir bina yapmışsınız. Hem modern hem de görsel güzelliği olan ulaşımı rahat şehrin ve ticaretin merkezinde yapılan bu yatırım için tüm ekibinize teşekkür ediyoruz. Hopa her şeyde olduğu gibi ticarette de en güzeline layıktır. Sizin başkanlığınızda ki ticaret odasının bu çalışmalarını görüyoruz” dedi.

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek’te ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek şunları söyledi. “Biz burada siyaset üstü bir çalışma yapıyoruz. Meclis ve yönetimimizde siyasi isimlerin olması, odamızın yönetimine hiçbir olumsuzluk getirmemiştir. Burada farklı siyasi anlayışlara mesafemiz aynıdır. Bizim işimiz Hopa ticaretinin önünü açmak, iş insanlarımızın yatırımları ve teşviklerinin bilgilendirmelerini yapmak ve devletimizin imkânlarını yatırımcılarla paylaşmaktır. Bütün bunları yaparken odamızın menfaatlerini gözetiyoruz. İSO 9001 kalite belgesi almış bir oda olarak ayrıca Akreditasyon sürecini tamamlamış ve neticeyi beklemekteyiz. Sizler gibi odamızı ziyaret eden ve edecek olan konuklarımıza da şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 16.01.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Tso 1. Meslek Grubu İle İstişa...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Artvin’de Cerattepe İçin Gergin Top...
 » Çıldır Aktaş Gümrük Kapısı Törenle...
 » Artvin Turizmine Bir Destek Daha...
 » Hopa’da Gündem Kruvaziyer Turizmi...
 » Trabzonda Vergi Rekortmenleri Plake...
 » Batum Başkonsolosu Temizkan’dan Hop...
 » Artvin’de 23 Milyonluk Otel Ve Avm...
 » Trabzon’da Ekonominin Yıldızları Öd...
 » Artvin’de Mhp Seçim Startını Verdi...
 » Altunal’ın Artvin’de Ayak Basmadığı...
 » İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı D...
 » Artvin’de Öğretmenler Günü Mesajlar...
 » Dp Artvin İl Başkanı Koç’tan Çarpıc...
 » Artvin’de Bizim Artvin Derneği Kuru...
 » Umg 21.kuruluş Yıl Dönümünü Basın M...
 » Osmanlı Ve Sokak Tipi Yaşlılar Yerl...
 » Murgul Belediye Çavuş “Geleceğimiz...
 » Yusufeli Barajına İtiraz Ediliyor...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...