Artvin Hopaspor'un Batum Kampı Başladı

09/01/2006 16:56

Hopa Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu, Hopa Tso Başkanı Sinan Altunsoy, Park Denizcilik Ve Hopa Limanı Genel Müdürü Bülent Akbaş, Hopaspor Başkanı Casım Cihan İle Birlikte Batum'a Geçerek Kamp Yapan Futbolcuları Ve Teknik Kadroyu Ziyaret Etti.

Haber: Hayati Akbaş







Artvin Hopaspor ikinci yarı hazırlıkları için Batum'da başladığı kampı keyifli ve neşeli geçiyor. Teknik Direktör Halil Meral, Yardımcı Antrenör Ayhan Yavuz, Futboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ecevit Poshoroğlu ve Y. K. üyesi Ramazan Karahan'ın bulunduğu kampta günde çift antrenman ile çalışma yapan takım geri kalan zamanlarda Sputnik otelde dinlenerek ve teorik çalışmalar yaparak geçiriyor.

Batum da kamp yapan takımı ziyaret eden Hopa Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu, Hopa TSO Başkanı Sinan Altunsoy, Park Denizcilik ve Hopa Limanı Genel Müdürü Bülent Akbaş, Hopaspor Başkanı Casım Cihan ile birlikte Batum'a geçerek kamp yapan futbolcuları ve teknik kadroyu Sputnik otelde ziyaret etti. Oldukça sıcak bir ortamda geçen ziyarete T. C. Batum Başkonsolosu Şevki Mütevellioğlu da katıldı ve takımın Batumda kamp yapması ile "Batumda gönülleri fethettiniz" dedi.

Ziyaret sırasında oluşan sıcak sohbet ortamı sırasında bir değerlendirme yapan Hopa Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu, "Batum gerçekten güzel bir yer. Başkandan çalışmalarınız hakkında bilgi aldım. Şanssız bir ilk yarı bitirdik. Ben sizin yaptığınız karşılaşmaların çoğunu izledim. Hep üstün oynayan taraf siz oldunuz. Ama futbolda önemli olan topu filelere göndermek. Bu noktada yaşanan sıkıntıyı da Hopaspor aşmaya çalışıyor. Siz Hopa'nın değil, Artvin'in takımısınız. Sizi dışarıdan inanın hayranlıkla izleyen binlerce taraftarınız var. Lütfen bunu sakın unutmayın. Biz 2 devrede ilk karşılaşmadan başlayarak takımın galibiyetlere kilitlenmesini istiyoruz. Kendinizi ve geleceğinizi düşünerek şu kalan karşılaşmaların hepsini final karşılaşması gibi 90 dakika kazanma hırsı ile oynayın. Başarılar diliyorum" dedi.

T. C. Batum Başkonsolosu Şevki Mütevellioğlu'da, "Hopaspor'un Batum'da kamp yapması Batum'da ki idari ve yerel yöneticileri inanın çok memnun etti. Batum sokaklarında Hopaspor arabasını gören Batum'luların sevgi gösterileri görülmeye değerdi. Biz her zaman buradayız ve her zaman yapılması gereken ne varsa yapıyoruz ve yapacağız" dedi.

Hopaspor Başkanı Casım Cihan zorlu ve şanssız bir ilk devre geçirdiklerini ifade ederek, "Çıkardığımız dersler var, noksanlarımızı gördük ve tedbir almaya çalışıyoruz. Sporda para faktörü önemli. Bizlerde bu faktörü kalıcı olarak aşmak için çareler üretme gayreti içindeyiz. Takımı Batum'da kampa aldık. Hocamızdan aldığımız bilgiler sevindirici ancak yapılması gereken bir-iki transferimiz var. Bunları da tamamladıktan sonra takımı Hopa'ya alıp, burada yapacağımız hazırlık karşılaşmaları ile 2. devreye iddialı bir şekilde başlayacağız. Bizleri buraya kadar gelip ziyaret ettiğiniz için yönetim kurulumuz, teknik kadromuz ve futbolcularım ve çalışanlarımız adına teşekkür ediyoruz" dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 09.01.2006 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopaspor Nihayet Batumda...
 » Artvin Hopaspor'un Batum Kampı Sona...
 » Hopaspor Rüzgârı Geliyor...
 » Türk-gürcü Turizmcileri Batumda Bir...
 » Hopa'da Bayram Sevinci Sürüyor....
 » Artvin’de Öğrenciler Bugün Karneler...
 » İl Milli Eğitim Müdürü Yanmaz’dan Y...
 » Hopaspor İftarda Buluştu...
 » Yarıyıl Tatili Başladı...
 » Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Dönem...
 » Artvin Hopasporda Şok!...
 » Hopa Tso Yönetimi Hopaport’u Ziyare...
 » İsmet Acar; “Artvin Hakettiği Yatır...
 » Artvin'de Chp Kongreleri Arhavi İle...
 » Artvin Belediye Başkanı Özgün Peson...
 » Artvin'de İki Şahısta Domuz Gribi Ş...
 » Hopa, Sivas'ı Da Devirdi...
 » Volkan Konak Artvin'de Gönülleri Fe...
 » Yolu Açık Olsun !...
 » Hopa Tso’nun Igdır Mesaisi...



En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » Kayak İl Birinciliği Müsabakaları...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...