Hopa'da Bayram Sevinci Sürüyor.

04/04/2005 18:20

Hopa Spor Başkanı Casım Cihan; "Bu Takıma Artvin Bir Bütün Olarak Sahip Çıkmak Zorundadır" Dedi.

Haber: Hayati AkbaşHopa sporun bir yıl aradan sonra tekrar 3. lige dönmesi camiada bayram havası yaşattı. Kayseriden dönen Hopa sporu konvoylarla karşılayan Hopa spor taraftarları Arhavi-Hopa ve Kemalpaşa'da şampiyonluk turu atarak taraftarıyla kucaklaştı.

Hopa da Cumhuriyet meydanında taraftarların yoğun tezahüratları altında karşılanan Hopa sporlu futbolcular taraftarları ile birlikte tulum eşliğinde horon oynadılar.

Hopa spor kulübü başkanı Casım Cihan daha sonra yaptığı özel açıklamada kendilerinin Kayseriye giderken 3 ligden başka hedeflerinin olmadığını ifade ederek "Her karşılaşmamızı kazanmak için oynadık. Afyon karşısında da güzel oynadık ancak top bizi sevmedi. Yakaladığımız pozisyonları değerlendiremeyince şanssız bir şekilde yediğimiz gol, bizim 2 maçımızı da stresli oynamamıza neden oldu. Sonuç da zor olanı başardık ve hedefimize ulaştık" dedi.

Casım Cihan bundan sonraya yönelik yaptığı açıklamada önümüzde 4 aya yakın bir süre var. Bu süre zarfında temel noktalarda çözüm üretmek zorundayız. Geçmiş de yaşanan sıkıntılar ortada. Bu takımın tekrar aynı sıkıntıları yaşamaması lazım. Biz köklü ekonomik gelir yolları yaratma gayreti içindeyiz. Artvin'in artık Hopa spora Hopa'nın takımı gözü ile bakmaması lazım. Biz geldiğimiz nokta itibari ile Artvin'in takımıyız ve bundan sonraki başarılarımız Artvin'in başarısı olacaktır. Başta sayın valimiz, sayın Artvin belediye başkanımız ve tüm ilçeler belediye başkanlarımızı Artvin Hopa sporu kendi takımları gibi görüp bu takıma sahip çıkmalarını bekliyoruz. " dedi.

Hopa spor başkanı Casım Cihan 3 ligde uzun süreli olmayan bir kalıcı takım olacaklarını sözlerine ekleyerek "Bizim taraftarlarımıza ve Hopalılara çağrımız bundan sonraki süreç de ilçemize gelen bütün takımlara evimize gelen misafirimiz gibi karşılamak olmalıdır. Hopa'mızı hep bundan sonra bu yönü ile tanıtalım istiyoruz. Centilmenlik sınırları içinde takımlarını desteklerken sakın ola Hopa isminin olumsuz lanse edilmesine müsaade etmeyin ve takımınıza sahip çıkın. " dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 04.04.2005 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » A. Hopa 3. Lig'de...
 » Maden Kıskacında Artvin Paneli Yapı...
 » Haydi, Hopa, Takımına Sahip Çık...
 » Vali Yemlihalıoğlu, Hentbol Federas...
 » Artvin Hopaspor Galibiyete Kilitlen...
 » Artvin Hopaspor Evinde Yine Üzdü...
 » Hopaspor'da Şok !...
 » Arhavi Majörler Bayan Voleybol Takı...
 » 3. Lig 2. Grup Bu Hafta Top Başı Ya...
 » Artvin Belediyespor Yeni Sezona Sta...
 » A.hopaspor-arsinspor Karşılaşması P...
 » Artvin Hopaspor Galipiyet Serisine...
 » Süper Lige Çıkan Ormanspor Artvin'e...
 » Artvin Hopaspor Çıkış Peşinde...
 » Artvin Hopaspor'da Kümede Kalma Sev...
 » Artvin Hopaspor Artvin İl Tertip Ko...
 » Haydi Artvin Ve Hopa Takımına Sahi...
 » Hopaspor Gelecek Sezon'da 3. Liğ'de...
 » Artvin Hopaspor: 0 - Gümüşhanespor:...
 » A.hopaspor Başkanından Teşekkür...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Ardahan Deplasmanından Mut...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Taraft...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Trabzonspor Futbol Okulu Borçka’da...