Hopaspor Transfer Atağında

10/06/2016 14:56

Hopaspor Adıyaman 1954 Takımının Başarılı Oyuncularından Hakan Açıkalın’ı Transfer Etti.


Hopaspor Transfer Ataginda

Haber: Hayati Akbaş2016-2017 sezonunda BAL liginde Artvin’i temsil edecek olan Hopaspor Behçet Lokumcu’yu teknik direktörlüğe getirdikten sonra şimdi de transfer atağına başladı.

Teknik heyetin verdiği bilgiler ve yönetiminde kendi değerlendirmeleri ile takımda eksikliği hissedilen bölgelere transferlerin yapılması kararı alındı. Bu kararın ardından ilk olarak da 2015-2016 Bölgesel Amatör Lig sezonunda 2 ligde oynayan ve gruptan çıkmayı son maçta yenilmesiyle kaybeden Adıyaman 1954 takımının Sol Ön oyuncularından Hakan Açıkalın’ı mor beyaz renklere bağladı.

Hakan Açıkalın ile her konuda anlaşıldığını ifade eden Başkan Nedim Koyuncu, “Biz iddialı ve hedefleri olan bir takımız. Hopaspor un geçmişini asla unutmadık ve bizim ruhumuzda hep ilerleme ve yükselme vardır. Hopaspor’un BAL liginde oynayacağı her karşılaşma Türkiye futboluna ayrı bir renk ve heyecan katacaktır. Bu yönü ile baktığımızda güçlü bir kadro kurmak amacımızdır. Teknik heyetimizinde verdiği bilgi ve raporlar doğrultusunda kadromuza yeni isimleri de dahil edeceğiz.

Adıyaman 1954 takımının Ön bek oyuncularından Hakan Açıkalın ile bugün bir yıllık sözleşme imzaladık ve kadromuza kattık. İhtiyaç duyulan yeni transferlerle ilgili görüşmelerimizde devam ediyor. Hakan kardeşimize Hopa’ya ve Hopaspor’a Hoş geldin diyorum” dedi.

Hopaspor’a transfer olan Hakan Açıkalın’da Hopa’daki futbol aşkını basından takip ettim. 7’den 70’e bir kentin takımına sahip çıkması benim Hopaspor’un teklifini kabul etmemde önemli bir etken oldu. Ben takımım için tüm gücümle ve tüm enerjimi harcayarak katkı sunmak için buradayım. Hopa’da güzel şeyleri yaşayacağıma inanıyorum. Bana gösterilen sıcak ilgi için Başkan Nedim Koyuncu şahsında tüm camiaya teşekkür ediyorum” diyerek Mor beyazlı formayı giyerek kendini Hopasporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 10.06.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopaspor Yaz Futbol Okulu Çalışmala...
 » Serender Restaurant’tan Hopaspor’a...
 » Hopa, Hopaspor'un Başarısı İçin Ken...
 » Hopaspor Sezon Öncesi Hazırlıklara...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Hopaspor Devre Arası Boş Durmadı...
 » Hopa Trabzonspor’u Bekliyor...
 » Başkonsolos Nohasi’den Hopa’ya Ziya...
 » İnönü'nün Torunu Artvin'de...
 » Hopaspor’da Hedef Şampiyonluk Ve Ba...
 » Fikret Orman’dan Hopa’ya Mesaj Var...
 » Vali Cirit Hopa’da Bir Dizi Ziyaret...
 » Hopa Sosyal Güvenlik Merkezi, Tören...
 » Hopa’ya Verdikleri Destek İçin Teşe...
 » Hopa Kaymakamı Özkan Yoldere Köyünd...
 » Vakıfbank Hopa Şubesi Resmi Açılışı...
 » Hopa’da Heyecan Sona Erdi...
 » Damar Akparti'de Deprem...
 » Hopaspor’dan Şehrin Aziz Taraftarla...
 » Artvinspor Ve Hopaspor İlk Maçların...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...
 » Kayak İl Birinciliği Müsabakaları...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...